Навчальна література

     
stalnie_konstrukcii_arhitekrura Сталеві конструкції в архітектурі

Публікація містить загальні принципи і приклади застосування сталевих конструкцій в сучасних будівлях з архітектурної точки зору, а також пропонує інформацію про різні види несучих елементів, типи каркасів і вузлів будівель.

     

Розрахунок несучих та огороджуючих конструкцій зі сталевих холодноформованних профілів у відповідності до Єврокодів 3

У роботі розглянуті теоретичні основи розрахунку сталевих холодноформованних конструкцій за граничними станами першої і другої груп згідно національного стандарту ДСТУБ EN 1993-1-3: 2012

     
prymer_rascheta_stalnykh_konstruktsiy_zdaniy

Приклади розрахунку сталевих конструкцій будівель відповідно до Єврокодів 3 і національними програмами України

Посібник містить основні теоретичні положення розрахунку основних несучих конструкцій згідно Єврокодів і містить ряд робочих прикладів для різних конструктивних елементів будівлі. Всі приклади в цiй публікації були опрацьовані відповідно до національних додатків України.

     
rascet_ohnestojkosty_stalnyh_konstrukcyj

Розрахунок вогнестійкості сталевих конструкцій і проектування вогнезахисту відповідно до Єврокодів 3 і національних додатків України

У публікації представлена методологія проектування сталевих конструкцій згідно Єврокодів 3 з урахуванням вимог з вогнестійкості. Вона містить основи проектування й поводження сталевих конструкцій в умовах пожежі та відповідних аварійних розрахункових ситуацій.
     
rascet_elementov_stalnych_profylej

Розрахунок елементів зі сталевих холодноформованних профілів у відповідності до Єврокодів 3

Публікація включає коротку теоретичну частину, призначену для ознайомлення з основами розрахунку тонкостінних сталевих профілів, а також практичну частину із чисельними прикладами.
     
rascet_stalnyh_konstrukcij_evrokod 3

Розрахунок сталевих конструкцій будівель відповідно до Єврокодів 3 і національних додатків України

Публікація містить короткий вступ до Єврокодів та додаткову інформацію щодо розрахунку поширених типів будівельних металоконструкцій.
     
katalog_sredstv_ognezasity_konstrukcij Каталог засобів вогнезахисту сталевих конструкцій 2015
Публікація інформує споживача металоконструкцій про стан українського ринку вогнезахисних матеріалів, а також є каталогом засобів вогнезахисту сталевих конструкцій і вентиляційних виходів, сертифікованих і дозволених до застосування в Україні в 2015 році.
     
katalog_sredstv_ognezasity_konstrukcij_2014 Каталог засобів вогнезахисту сталевих конструкцій 2014
Публікація інформує споживача металоконструкцій з питань стану українського ринку вогнезахисних матеріалів і є каталогом засобів вогнезахисту сталевих конструкцій і вентиляційних виходів, сертифікованих в Україні на січень 2014 року.
     
ognezacita_stalnyh_konstrukcij

Вогнезахист сталевих конструкцій

У цій публікації дані знання та практичні рекомендації щодо процедури вогнезахисту сталевих конструкцій, а також представлена реальна ситуація із засобів і способів вогнезахисту, які доступні на ринку України в 2013 році.

     
sravnitelnyj_analiz_stoimosti_zdanij

Порівняльний аналіз вартості багатоповерхових комерційних будівель

Результати проведеного в 2013 році дослідження з порівняльного аналізу різних конструктивних схем каркасів сучасних офісних будівель класу «А» із застосуванням сталевих та залізобетонних конструкцій.

     
uscc_perevod_evrokodov Термінологічний словник для перекладу Єврокодів Автори, грунтуючись на сучасній українській технічній термінології, враховували усталені російські та англійські терміни і намагалися наблизити національну термінологію до західної, уникаючи зайвих неологізмів.
     
Протипожежне проектування легких сталевих тонкостінних конструкцій Публікація містить вимоги щодо протипожежного проектування будівель з ЛСТК, способи підвищення вогнестійкості та схеми типових вогнезахисних рішень для елементів ЛСТК.
     

Каталог типових технічних рішень металевих покрівельних і фасадних систем

Публікація представляє досвід застосування металевих фасадних і покрівельних систем в об’єктах котеджного, промислового і громадського призначення, а також містить типові технічні рішення.
Каталог буде корисний як конструкторам так і архітекторам, так як містить інформацію про види захисних покриттів металу і особливості їхнього застосування.
Також інформує про асортименті характеристики матеріалів для металевих покрівельних і фасадних систем, представлених на ринку України найбільшими виробниками.

Публікація створена при тісній співпраці з компанією «Прушиньскі» та іншими виробниками покрівельних і стінових матеріалів.