Металочерепиця LOARA (ЛОАРА) модульна

Металлочерепица ТУРКомпанія “Прушиньскі” пропонує модульну металочерепицю преміум-класу LOARA, що має оригінальний вигляд з чіткими симетричними лініями та нагадує ексклюзивну керамічну черепицю у французькому стилі, недарма її названо на честь найбільшої річки Франції – Луари (в польській мові – Lоara). Покрівлі, вкриті такою металочерепицею, надають елегантності котеджам. Також можна рекомендувати цю металочерепицю  для реставрації покрівель будівель, що мають класичний архітектурний вигляд.

Металочерепиця ЛОАРА виробляється у вигляді двомодульних панелей. Завдяки невеликій довжині листів транспортувати і монтувати металочерепицю дуже легко і безпечно. Ідеальна симетрична форма дозволить прискорити і спростити монтаж, а також продовжити термін служби всієї покрівлі за рахунок того, що листи щільно підігнані. Використання модульної металочерепиці дозволяє скоротити відходи приблизно на 20% у порівнянні з класичною металочерепицею.

Розміри модульної металочерепиці ЛОАРА

Загальна висота профілю

53 мм

Висота сходинки

30 мм

Повна/ефективна ширина

1187/1120 мм

Стандартна довжина тайла

350 мм

Повна/ефективна довжина листа 

720/700 мм

Площа листа повна/ефективна

0,855/0,784 м2

Вага 1 м2

4,7 кг

Перенахлест поперечний / повздовжній

55/67 мм

Захисно-декоративний шар

PE (25 мк), PEMA (35 мк) — гарантія 10 років, Purmax (40 мк) – гарантія 20 років, Purmat і Purlak (50 мк) — гарантія 30 років

Гама кольорів модульної металочерепиці LOARA

Вибрати колір металочерепиці Вам допоможе сервіс з візуалізації покрівлі.

Компанія “Прушиньскі” має найширший вибір стандартних кольорів полімерного покриття — поліестер, матовий крупнозернистий поліестер (гарантія на покриття 10 років). Але найбільш високі характеристики на сьогодні має покриття Пурмат і Пурлак — це найбільш тверде, еластичне і хімічно стійке покриття з усіх, що застосовуються для виробництва металочерепиці. Гарантія на це покриття становить близько 30 років, а термін служби модульної металочерепиці з таким захисним декоративним покриттям може становити більше 50 років.