С-профіль

С-профіль — основа будівництва з ЛСТК

С-профіль — це профіль ЛСТК, який є основним для проектування і будівництва швидкомонтованих будівель. Профілі ЛСТК виробляються методом холодного прокату на спеціальній автоматизованій лінії.

Геометричні характеристики С-профілю

Холоднокатані оцинковані С-профілі виготовляються з гарячеоцинкованої листової сталі марка S350GD товщиною від 1,5 до 3,0 мм. Стандартних довжин немає, максимальна L = 13600 мм.

c-prog-1 

 

c-progon 

Н – висота профілю. Від 100 до 400мм з можливістю прокату з кроком 10 мм. B- ширина горизонтальних полиць профілю. Стандартна ширина – 48 мм; 60 мм; 75 мм. С – ширина вертикальної полиці (загин) профілю від 17 до 22 мм.

 

Сфера застосування С-профілів:

Прогони покриття для покрівель;

 

– стінові прогони;

 

– елементи каркасу БМЗ

c-progony (3) 

Рис. 1. Рама БМЗ зі спарених С-профілів

Кроквяні балки для мансард та надбудов;

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

Рис. 2. Кроквяна конструкція мансарди

Перфорація під болтове з’єднання С-профілів

c-progony (5) 

Профілі С можуть мати монтажні отвори, які роблять згідно проектної документації (креслення марки КМД). Монтаж профілів «С» проводять переважно за допомогою болтів. Для цього в профілях може бути зроблено три типи отворів: Ø 14 мм; Ø 18 мм; Ø 19х25 мм – отвори типу «квасоля». Отвори в полках і стінці профілю роблять під час прокату штрипса. Можлива перфорація полиць В і стінки Н.

Розміщення отворів у профілях типу С і Z

 

z5 

 

c-progony (6) 

c-progony (7) 

Статичні характеристики, таблиці навантажень та більш детальну інформацію щодо застосування С-прогонів можна завантажити тут.