Паркани

Металеві паркани з профнастилу та штахетника

Все більше людей, огороджуючи ділянку, зупиняють свій вибір на металевих огорожах з профнастилу та штахетника. Такі рішення користуються все більшою популярністю, тому що це:

вигідно: ціни на матеріали для металевих парканів цілком доступні, співвідношення ціна / якість краще на ринку огороджень;

зручно: з металу можна зробити саме такий паркан, який потрібен господареві конкретної ділянки, за висотою, кольором, ступенем надійності, вартІстю, терміном служби;

гарно: метал дозволяє будь-який дизайн паркану з урахуванням 30 кольорів, декілька видів профнастилу, в тому числі хвилястого, горизонтального і вертикального розташування листів і можливості комбінувати профнастил з цеглою, каменем, деревом, кованими виробами;

Паркани фото 1. Паркан із профнастилу і силікатної цегли

Паркани фото 2. Огорожа з профнастилу та керамічної цегли

Паркани фото 3. Огорожа з профнастилу та каменю

Паркани фото 4. Металевий паркан із профнастилу

Паркани фото 5. Металевий паркан з штахетника

швидко: вибір, замовлення і доставку матеріалів можна зробити протягом тижня, а монтувати такий паркан можна зі швидкістю до 50 метрів погонних в день, можлива установка паркану своїми руками;

захист від шуму: профнастил є непоганим захистом від шуму, що важливо поблизу дороги, до того ж високі паркани добре захищають від вітру.

Паркани з металу виглядають сучасно і не вимагають серйозного догляду. Максимум, їх потрібно мити 1-2 рази на рік водою зі шланга під напором.

Компанія «Прушиньскі» пропонує готові рішення огорож з профнастилу та штахетника. Наша перевага в тому, що ми пропонуємо не окремі продукти, а рішення, які полегшують і спрощують життя як замовнику, так і монтажнику, особливо з урахуванням того, що в нашій країні багато замовників монтаж ведуть самостійно.

Наші дилери допоможуть вам розрахувати вартість металевого паркану з профнастилу або штахетника. Для цього Ви можете заповнити форму запиту на розрахунок вартості паркану під ключ і відправити її нашому дилеру в потрібному для Вас регіоні.

Монтаж огорож з профнастилу та штахетника порівняно простий, і установка може бути виконаний самостійно, хоча все ж краще залучати підготовлених монтажників – інформація про монтажників є на сторінках наших дилерів в розділі Де купити.

Детальна інструкція з монтажу паркану з профнастилу розміщена тут, по монтажу парканів та огорож з штахетника – тут. З наших матеріалів також можна зробити хвіртку і ворота.

Рекомендуємо Вам перед розміщенням заявки на отримання сервісів прочитати статтю про те, як вибрати і купити паркан для дачі та будинки. У цій статті спробуємо розібратися в тому, як правильно підійти до вибору, купівлі та організації монтажу огорожі для дачі, будинку або ділянки, на що потрібно звернути увагу, на які питання знайти відповідь.

Ви можете купити або дізнатися ціни на паркани, а також на всі покрівельні матеріали та аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, у наших дилерів в Києві та інших регіонах регіонах України.