Металочерепиця модульна ARAD Smart (АРАД Смарт)

Arad_Smart_LogoКомпанія «Прушиньскі» пропонує новий вид покрівельного матеріалу — модульну металочерепицю ARAD Smart (AРАД Смарт), яка має ряд переваг, що відрізняють її від класичної металочерепиці.

Модульна металочерепиця Арад Смарт випускається в Україні і на складах компанії “Прушиньскі” підтримується її постійна наявність, тому терміни поставок на об’єкти зведена до мінімуму.

Металочерепиця ARAD Smart має оригінальний вигляд натуральної черепиці середземноморського стилю. Досягається такий ефект за рахунок великої висоти штампа 30 мм і загальної висоти профілювання — 55 мм. Завдяки цьому покрівля з металочерепиці Арад набуває вираженої рельєфності, виразності, а будинок з таким покриттям виглядає елегантно. Нижній край металочерепиці обрізаний по хвилі. Завдяки цьому на покрівлі не видно стики модулів між собою, покрівля виглядає монолітно.

Арад Смарт має симетричні замки, тому може укладатися при монтажі на покрівлі як зліва направо, так і справа наліво.

Завдяки невеликим розмірам листів модульної металочерепиці — 1179х725 мм — серйозною перевагою модульної черепиці Арад Смарт є зручність, мінімізація ризику пошкодження під час транспортування, зберігання, підіймання на покрівлю.  Також цей вид покрівельного покриття легко монтується (демонтується).

Модульна металочерепиця ARAD Smart випускається в Україні з оцинкованого металу товщиною 0,5 і 0,45 мм, з усіма видами декоративних покриттів (PE, PEMA, Purlak®, Purmat®, Purmax®) і широкою гамою кольорів. На цей вид металочерепиці надається гарантія від 10 до 30 років в залежності від виду полімерного покриття.

Розміри модульної металочерепиці ARAD

Характеристики та розміри модульної металочерепиці ARAD Smart

Загальна висота профілювання

55 мм

Довжина модуля

350 мм

Повна/ефективна ширина

1179/1080 мм

Повна/ефективна довжина листа 

725/700 мм

Площа листа повна

0,855 м2

Площа листа ефективна

0,756 м2

Перенахлест поперечний/повздовжній

25/99 мм

Щоб уявити, як буде виглядати Ваша покрівля під модульною металочерепицею Арад Смарт,  пропонуємо спеціальний сервіс з візуалізації покрівлі

IMG_4407 IMG_4404 IMG_4400

Фото упаковки модульної металочерепиці АРАД Смарт