Каталоги та інструкції

     
 Довідник «Прушиньскі» 2024

У довіднику знаходиться стисла інформація про асортимент продукції компанії «Прушиньскі», її опис та рекомендації до застосування та монтажу, а також супутні товари виробників-партнерів, які можна придбати у нас.

     
s1pir 

Сендвіч-панелі PIRTECH 2023

Каталог детально описує типи сендвіч-панелей PIRTECH з серцевиною із жорсткої піни з поліізоціанурата (PIR), принципи їхнього застосування в будівництві. Каталог також містить детальні монтажні вузли і таблиці допустимих навантажень.

Завантажити
     
 

Каталог продукції (архів)

У каталозі представлений весь асортимент продукції, що випускається заводами компанії “Прушиньскі”, а також супутні матеріали інших виробників, які ви можете придбати у нас.

Завантажити
     
 

Матеріали для зведення будівель і споруд агропромислового комплексу

У каталозі описано сучасні принципи будівництва споруд сільськогосподарського призначення, а також представлені матеріали компанії “Прушиньскі”, які з успіхом застосовуються для цих цілей.

     
 KK_ARAD_2-1

Монтаж модульної черепиці “ARAD”

В інструкції представлені: правила монтажу та експлуатації модульної металочерепиці; необхідні інструменти та супутні матеріали для правильного монтажу; детальний поетапний монтаж модульної металочерепиці, що супроводжується наочними фотографіями.

     
retro_1111

Монтаж покрівельних панелей “RetroLine”

В інструкції розглянуто: правила облаштування обрешітки; необхідні інструменти; докладні рекомендації з монтажу фальцевих панелей RetroLine, подано перелік супутніх матеріалів для облаштування покрівлі.

Завантажити
     
RetroLine_instr-1

Монтаж покрівельних панелей “RetroLine” (наочна покрокова інструкція)

В інструкції наочно та доступно подано правила монтажу фальцевих панелей RetroLine (кожний етап візуалізовано та подано з фотографіями).

     
karpatia

Монтаж модульної металочерепиці “Karpatia”

Інструкція докладно описує принципи облаштування обрешітки і вентиляції, монтаж панелей металочерепиці та установку покрівельних аксесуарів.

     

Монтаж покрівлі

В інструкції представлені умови застосування, загальні правила монтажу та експлуатації покрівельних матеріалів, докладно описані конструкція покрівлі, монтаж металочерепиці та покрівельних аксесуарів.

     

Монтаж профільних листів (профнастилу) 2024

Інструкція докладно описує типи профлистів і принципи їхнього застосування в будівництві, описаний монтаж покрівельної та стінової огороджувальної конструкції. Друга частина каталогу містить докладні таблиці допустимих навантажень всіх профільних листів, що випускаються компанією “Прушиньскі”.

     
pr-pr-pr Монтаж прозорих профільних листів

Інструкція докладно описує типи, застосування в будівництві та основні принципи монтажу прозорих профільних листів.

 Завантажити
     
 pruszynski_ps_kasetony_2018

Монтаж PS-панелей і касетонів

Інструкція складається з 3-х частин: 1) типи РS-панелей, використання їх в сендвіч-панелях поелементної зборки і для облаштування вентильованих фасадів, основні принципи монтажу; 2) види касетонів і їхнє застосування для облицювання вентильованих фасадів, основні принципи монтажу; 3) таблиці допустимих навантажень омега-профілів.

     
 Kassets_Cover

Монтаж стінових касет

У цій інструкції ви знайдете інформацію щодо застосування внутрішніх стінових касет (ВСК) для самонесучої огороджувальної стінової конструкції, принцип монтажу, а також зможете застосувати на практиці інформацію про допустимі навантаженнях ВСК.

     
 

Таблиці навантажень Z- і C-профілів 2023

Каталог містить інформацію про сферу застосування профілів Z і C, монтажні схеми прогонів, застосування профілів для монтажу БМЗ, а також таблиці несучої здатності профілів Z і C.

     
 

Швидкомонтовані споруди (ангари)

Тут ви знайдете інформацію про типи швидкомонтованих будівель, які пропонує компанія “Прушиньскі”, ознайомитеся з конструктивними рішеннями фундаментів, рам, закладних деталей, стінових та покрівельних огороджувальних конструкцій, а також з етапами проектних і будівельних робіт зі зведення БМЗ (ангарів).

 
     
cover_kat

Квадратні металеві водостічні системи Niagara

Каталог містить інформацію щодо застосування та вибору квадратних водостічних систем Ніагара.

Завантажити
     
cover_in

Квадратні металеві водостічні системи Niagara (інструкція з монтажу)

В інструкції наведено загальні правила монтажу квадратних водостічних систем Ніагара.

Завантажити
     
 

Металеві водозливні системи Niagara і Storm

Каталог містить інформацію щодо застосування та вибору водостічних систем Ніагара і Сторм, а також коротку інструкцію з монтажу.

     
pruszynski_krovlya_montaz

Монтаж металочерепиці та профнастилу

В інструкції представлені загальні правила монтажу металочерепиці, профнастилу та покрівельних аксесуарів.

 Завантажити
     
 wavin_kanyon

Монтаж водозливної системи “Каньйон”

Тут ви ознайомитесь з технічним описом пластикової системи водостоку, з основними схемами вузлів, а також з основними принципами установки і короткою інструкцією з монтажу.

 

АРХІВ

каталогів та інструкцій

(2013-2023 роки)