Прушиньскі — приватним замовникам

Компанія Прушиньскі пропонує приватним замовникам матеріали для покрівлі та фасаду з тонколистової оцинкованої сталі з покриттям, а також усі необхідні комплектуючі.

Прушиньскі займається виробництвом матеріалів, логістикою, навчанням монтажників і дилерів, надає і підтримує гарантію на матеріали для покрівель та фасадів.

За консультації замовника і монтажника, рекомендації з проектних рішень, заміри покрівлі, розрахунки специфікацій, доставку на об’єкт відповідають регіональні представники Прушиньскі (докладніше дивіться розділ «Де купити»).

Наші представники, враховуючи Ваші побажання, допоможуть підібрати найбільш вигідні конструктивні рішення з урахуванням технічних характеристик та умов експлуатації Вашого будинку. Ми постараємося запропонувати максимально вигідне, зручне та швидке рішення.

Компанія «Прушиньскі» — один з найбільших виробників продукції з пофарбованого металу в Європі — прикладає всі зусилля, щоб усі наші споживачі залишилися задоволені якістю сервісу і продукції, яка поставляється під торговою маркою Прушиньскі.