Металочерепиця KRON (КРОН)

Крон — це профіль металочерепиці в романському стилі, винайдений і запатентований Прушиньскі. Крон — високоякісний, міцний і легкий покрівельний матеріал, що поєднує переваги металу з прекрасним зовнішнім виглядом натуральної черепиці. Чергування напівкруглих і рівних ділянок відмінно імітує керамічну черепицю і дозволяє отримати виразне архітектурне рішення за цілком доступну плату. Котеджі з покрівлею з металочерепиці Крон стають одночасно елегантними і затишними. Металочерепиця Крон відмінно підходить для реконструкції покрівель пам’яток архітектури.

ТОВ «Прушиньскі» пропонує два види металочерепиці Крон: з довжиною тайла 350 мм і 400 мм. Глибина штампування для кожного виду складає відповідно 15 і 20 мм. Крон 400 виглядає особливо привабливо на покрівлях з великими розмірами скатів.

 

Розміри металочерепиці KRON

 

Характеристики металочерепиці KRON

Повна / ефективна ширина металочерепиці Крон

1180/1100 мм

Максимальна / мінімальна довжина металочерепиці Крон 350

5,37 / 0,47 м

Максимальна / мінімальна довжина металочерепиці Крон 400

5,32 / 0,52 м

Стандартна довжина тайла металочерепиці Крон

350/400 мм

Висота сходинки металочерепиці Крон

20 мм

Стандартна довжина листів металочерепиці Крон-350

від 470 до 5370

Стандартна довжина листів металочерепиці Крон-400

від 520 до 5320

Перенахлест поперечний / повздовжній

120/80 мм

Захисно-декоративний стій металочерепиці Крон

Поліестер, крупнозернистий поліестер, пурмат

Захисно-декоративний стій металочерепиці Шафір для товщини 0,45 мм

Поліестер, крупнозернистий поліестер

*Не рекомендується виробляти листи металочерепиці більшої довжини, тому що це може призвести до порушення геометрії листів під час транспортування і підйому на покрівлю ** Може бути проведена будь-яка довжина листа з точністю до 1 см

Металочерепиця Крон проводиться для українського ринку на українському заводі групи Прушиньскі, розташованому в смт Згурівка Київської області, а також на польському заводі у Варшаві. Всі замовлення виготовляються за індивідуальними розмірами і в індивідуальній упаковці. З метою мінімізації відходів довжина листів може бути проведена з точністю до 1 см. Для захисту полімерного покриття від механічних пошкоджень при транспортуванні, зберіганні та монтажі, металочерепиця Крон може покриватися спеціальною захисною плівкою.

Металочерепиця Крон може застосовуватися на всіх типах скатних покрівель з ухилом більше 14°. Велика гамма кольорів дасть вам можливість підібрати колір ідеально під Ваш дизайн. Щоб уявити, як виглядатиме металочерепиця Крон на Вашій покрівлі, скористайтеся спеціальним сервісом по візуалізації.

Металочерепиця Крон на відміну від натуральної керамічної черепиці монтується набагато легше. З принципами монтажу Ви можете ознайомитися в інструкції з монтажу металочерепиці.

Велика кількість покриттів металочерепиці надасть вам можливість точно підібрати покрівлю під Ваші вимоги до довговічності і міцності.

Виготовляється металочерепиця Крон в таких видах полімерного покриття:

Поліестер (РЕ) – товщина захисного покриття складає 25 мкм. Для виробництва металочерепиці Крон використовується сталевий лист виключно товщиною 0,5 мм європейського виробництва і з 1-м класом цинкування. На металочерепицю Крон в цьому покритті надається 10-річна гарантія.

Матовий поліестер (РЕМА) – товщина захисного покриття складає 35 мкм. Для виробництва металочерепиці Крон використовується сталевий лист товщиною 0,45 мм і 0,5 мм європейського виробництва і з 1-м класом цинкування. На металочерепицю в такому покритті надається 10-річна гарантія.

Поліуретан матовий (PURMAT) – товщина захисного шару складає 50 мкм. Для виробництва металочерепиці Крон використовується сталевий лист товщиною 0,5 мм європейського виробництва з 1-м класом цинкування. На металочерепицю в цьому покритті надається 30-річна гарантія.

 

Фотогалерея покрівель з металочерепицею КРОН