Гідроізоляційні плівки

Тришаровий матеріал, що має несучу армовану сітку з поліпропіленових волокон, яка з обох сторін ламінована поліетиленом. Завдяки мікроперфорації має певні дифузійні властивості і забезпечує можливість вентиляції водяної пари, що проникають в теплоізоляційний шар покрівельної конструкції: 1 м2 гідроізоляції пропускає за 24 години понад 40 г водяної пари.

Застосовується переважно в конструкціях скатних покрівель. Не може виконувати функцію вітрозахисту, тому потрібна обов’язкова наявність вентильованого повітряного зазору 2-4 см між гідроізоляціяом і утеплювачем. Гідроізоляція істотно дешевше супердифузійної мембрани, проте має ряд істотних недоліків в порівнянні з нею. Обов’язкова наявність вже згаданого додатково вентиляційного зазору призводить до збільшення витрат на деревину і роботу, тому потрібна додаткова кількість бруса або доводиться робити шар утеплення меншої товщини, щоб залишити вентзазори в тілі крокв. Гідроізоляція виробляється з поліетилену або поліпропілену, тому має максимальну температуру експлуатації не вище 75 градусів, чого явно недостатньо для покрівельної конструкції. При експлуатації гідроізоляції в режимі максимальних температур плюс з двома вентиляційними зазорами над і під плівкою, відбувається прискорена деструкція матеріалу, а також її провисання і вивітрювання.

Монтаж гідроізоляції

Плівка закріплюється безпосередньо на площині крокв або інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. Відстань між плівкою і утеплювачем, а також між плівкою і лагами має становити 2-4 см. Біля конька повинен бути забезпечений зазор не менше 5 см для вентиляції, тобто не можна проводити нахлест гідроізоляції через коньок. Слід укладати плівку стороною з написами назовні і робити напуск не менше зазначеного пунктиром на гідроізоляціяі. Плівку можна використовувати для всіх вентильованих похилих покрівельних конструкцій (в комплексі з металочерепицею, керамічною черепицею, єврошифером, асбестоцементними та іншими покрівельними матеріалами).

Гідроізоляційна плівка ARM PROTECT PP

ARM PROTECT PP – мікроперфорована паропропускна покрівельна плівка. Складається з трьох шарів — армованої сітки з поліпропіленових волокон, покритої з обох сторін політиленовим шаром, яка забезпечує високу міцність матеріалу на розрив.

Застосовується в будівництві як попереднє покриття скатних, вентильованих та неізольованих дахів.

Упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

90 г/м2

паропроникність

 40 г/м2/24 год

стійкість до УФ

2 місяці

коефіцієнт Sd

≥ 1 м

діапазон температури застосування

від -40 до +80оС

водонепроникність

W3

розмір рулону

1,5 м х 50 мп = 75 м2

піддон

100 рулонів

 

Переваги:

  • Паропроникність водяної пари;
  • Висока міцність на розрив;
  • Проста і легка в монтажі;
  • УФ-стабільна до 2 місяців;
  • EN 13859-1.

Гідроізоляційна плівка STROTEX 110 PP

0-strotex-110ppГідроізоляційна плівка STROTEX 110 PP виробляється компанією Foliarex в Польщі.

Паропропускна армована плівка STROTEX 110 PP для покрівлі оберігає конструкцію даху від проникнення води, а також захищає шар теплоізоляції від зовнішньої вологи. Ця плівка призначена для відводу водяної пари, що знаходиться всередині стін або крокв, зберігаючи при цьому тепло в ізоляційних матеріалах покрівлі.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

110 г/м2

паропроникність

40 г/м2

стійкість до УФ

1 місяць

коефіцієнт Sd

близько 1 м

діапазон температури застосування

від -40 до +80оС

водонепроникність

W 1

розмір рулону

1,5 м х 50 мп = 75 м2

піддон

165 рулонів

 

Переваги:

  • Паропроникність;
  • Водонепроникність;
  • Міцність на розрив (завдяки армуванню);
  • Еластичність і зручність при монтажі;
  • Стійкість до UV-променів.