Модульна металочерепиця Прушиньскі. Види модульної металочерепиці

Купити модульну металочерепицю

Компанія “Прушиньскі” виробляє найширшу лінійку модульної металочерепиці на українському ринку, яка стає дедалі все більш популярним покрівельним матеріалом.
Запорукою цієї популярності є ряд безсумнівних переваг модульної металочерепиці, серед яких:

  • простий і швидкий монтаж;
  • мінімальні відходи (навіть при найскладніших скатах покрівлі);
  • постійна наявність на складах;
  • легке та безпечне транспортування (листи ретельно упаковані на палети);
  • залежно від обраного полімерного покриття замовникам надається гарантія від 10 до 30 років!

Компанія “Прушиньскі” також пропонує усі необхідні аксесуари для будь-якого виду модульної металочерепиці: планки заводського виготовлення, включаючи коньки та кошикові ринви, пласкі листи для виготовлення на будівництві нестандартних планок, кріплення, ущільнювальні стрічки, фарби для відновлення полімерного покриття та інше.

Види модульної металочерепиці Прушиньскі

   
tigra-prew Модульна металочерепиця TIGRA

TIGRA — металочерепиця, яка випускається в стандартних симетричних двотайлових листах та має унікальний дизайн, що нагадує характерний малюнок «шоколадних плиток», який виглядає “цілісно” на даху. 

   
 fiord_lyst_prev   Модульна металочерепиця FIORD

FIORD — металочерепиця, яка випускається в стандартних симетричних двотайлових листах розміром 1165х710 мм, в яких вгадується скандинавський стиль.

   
Модульна металочерепиця REN Smart

РЕН Смарт — металочерепиця з унікальною формою сходинки і новою для наших споживачів геометрією профілювання, випускається в Україні в стандартних двотайлових листах розміром 1190х725 мм.

   
Модульна металочерепиця ARAD Smart

Металочерепиця ARAD Smart має оригінальний вигляд натуральної черепиці середземноморського стилю, тому будинок з таким покриттям виглядає елегантно.

   
Модульна металочерепиця KARPATIA

Модульна металочерепиця КАРПАТІЯ нагадує дерев’яні дахи з гонту. Карпатія — відмінне рішення для покрівель дерев’яних будинків, ресторанів або готелів.

   
loara-prev-210x110 Модульна металочерепиця LOARA

Металочерепиця преміум-класу, яка має оригінальний вигляд з чіткими симетричними лініями, що нагадує ексклюзивну керамічну черепицю.

   
iryd-prev

Модульна металочерепиця IRYD та IRYD Plus

Модульна пласка черепиця преміумсегменту з прихованим кріпленням і абсолютно новим для України рисунком. Завдяки своїй інноваційній формі вона відмінно вписується в сучасні приватні будинки і адміністративні будівлі.

   

Заявка на розрахунок вартості покрівлі

Для попередньої оцінки вартості Вашої покрівлі Ви можете заповнити технічне завдання з необхідною інформацією, відправивши його нам.

Купити металочерепицю: корисна інформація для покупців

Якщо Ви вважаєте за краще розібратися в питанні, щоб не купити кота в мішку, і збираєте інформацію про покрівлі і покрівельні матеріали, про конструкції покрівлі взагалі і покрівлі з металу зокрема, ми для Вас підібрали тематичні статті та відео.

У купівлі та виборі кольору металочерепиці для Вашої покрівлі Вам допоможе спеціальний сервіс з візуалізації покрівлі на нашому сайті.

Визуализация кровли

Купити металочерепицю виробництва Прушиньскі

Ви можете купити або дізнатися ціни на металочерепицю, а також на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, у наших дилерів.