Елементи покрівельної безпеки

 Елементи покрівельної безпеки

Елементи покрівельної безпеки розділені на покрівельні огородження, перехідні містки, східці та снігозатримувачі.

   
ograjdenie krovli

Покрівельні огородження

Покрівельні огородження призначені для безпеки людей при пересуванні по даху

   
lavka2

Перехідні містки і східці

Забезпечують легкий доступ до димаря, ринв та іншого обладнання на даху
   
Снегорез

Снігозатримувачі для покрівлі

Утримують сніг на покрівлі або забезпечують руйнування суцільного шару снігу на частини, не дають снігу лавиноподібно зійти з покрівлі великим масивом

   

 

Покрівельні огородження

Огородження покрівельне — це один з елементів безпеки даху, призначений для забезпечення безпеки людей при пересуванні по покрівлі і запобігання їхнього падіння при експлуатації, ремонті та обслуговуванні покрівлі.

Використовується на будівлях з ухилом даху до 12% включно, висотою до карниза або верху зовнішньої стіни більш 10 м, а також з ухилом даху понад 12% і висотою до карниза більше 7 м.

Покрівельне огородження КО-30.6 поставляється секціями по 3 метри в розібраному вигляді в упаковці і легко збирається і монтується на об’єкті. Такий підхід здешевлює транспортні витрати і зводить до мінімуму пошкодження при перевезенні.

3-х метровий комплект складається з стойок (3 шт), огороджувальних елементів (2 шт), кріплення, гідроізоляційних прокладок.

Стійки виготовляються із сталевої штаби 40 × 4 мм з подальшим гальванічним цинкуванням та порошковим фарбуванням за шкалою RAL.

Огороджувальні елементи виготовлені з труби Ø27 × 1,5 мм з подальшим гарячим цинкуванням (шар 70-130 мк) і фарбуванням в колір RAL під замовлення.

До стійок огороджувальні елементи кріпляться за допомогою спеціальних U-болтів після монтажу самих стійок до покрівлі. Між поверхнею покрівлі та стійками огороджень передбачена установка самоклеючих гідроізоляційних прокладок з хімічно спіненого поліетилену товщиною 5 мм (терафома-термопрокладка).

Покрівельні огорожі виготовляються нашою компанією згідно ДСТУ Б В.2.6- 49:2008 індивідуально під кожен об’єкт, що забезпечує високу якість монтажу і експлуатації.

Виріб сертифікований. Український сертифікат відповідності – UA1.058.0160257-11. Гарантований термін експлуатації – 10 років.

Послідовність виконання робіт:

– перед тим, як замовити покрівельні огородження, проводяться необхідні заміри на покрівлі (кути ухилу, кількість і погонаж виробів);

– оцінюються конструкційні особливості об’єкта (матеріал обрешітки, тип покрівельного покриття);

– узгоджуються із замовником геометричні розміри виробів.

Покрівельні огорожі

Перехідні містки та східці для покрівлі

Перехідні містки та східці призначені для безпечного обслуговування комунікацій на покрівлі, а саме димарів, вентвиходів, мансардних вікон.
Перехідні містки та ступені для покрівлі
 
Для монтажу покрівельного містка в асортименті є такі елементи:
 
1. Покрівельна платформа SAFETY
 
Покрівельна платформа SAFETY

Ця покрівельна платформа, виготовлена з оцинкованої сталі і використовувана в якості захисного елементу для безпечного переміщення по покрівлі з кутом нахилу від 15 до 60 градусів. На всій поверхні має рельєфні опуклості для протидії ковзання. Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом. Монтується на даху в комплекті з кріпленням.

Кріплення для покрівельна платформа SAFETY

Покрівельна платформа SAFETY застосовується для пересування покрівельника біля димаря. Завдяки широкій гамі кріплень цей продукт можна монтувати майже на кожен вид димаря.

2. Тримач платформи SUP

Тримач платформи SUP

Це універсальне кріплення, що з’єднує адаптер (PORT UNI, PORT METAL, ін.) з покрівельної платформою SAFETY або східцями. Дає можливість регулювання кута нахилу відповідно покрівельній площині. Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом.

SUP – універсальне кріплення, застосовується як елемент покрівельної комvунікаціі, що забезпечує безпосереднє з’єднання покрівельної платформи або східцями з адаптером, що вмонтований безпосередньо на покрівельному покритті.

3. Адаптер платформи PORT METAL 350

Адаптер платформи PORT METAL 350

PORT METAL 350 – це адаптер кріплення покрівельної платформи або східців, який використовується для кріплення на профільованих покрівельних покриттях з металочерепиці з довжиною хвилі 350 мм (під замовлення можлива поставка для металочерепиці 400). Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом.

4. Адаптер платформи PORT UNI

Адаптер платформи PORT UNI

PORT UNI – це адаптер кріплення покрівельної платформи або східців, який використовується для кріплення на плоских покрівельних покриттях. Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом.

PORT UNI - це адаптер кріплення покрівельної платформи або ступені

Перехідні містки для монтажу на фальцевій покрівлі

Перехідні містки для монтажу на фальцевой покрівлі.

Комплект складається з:

1. Платформа

Перехідні містки для монтажу на фальцевой покрівлі - платформа

2. Тримач платформи.

Перехідні містки для монтажу на фальцевой покрівлі - Тримач платформи

Снігозатримувачі для покрівлі

Призначення снігозатримувачів — утримати сніг на покрівлі або забезпечити руйнування суцільного шару снігу на частини, не дати снігу лавиноподібно зійти з покрівлі великим масивом. Снігозатримувачі відповідають за: – безпеку людей і тварин; – збереження автомобілів, іншого майна та насаджень; – збереження і нормальне функціонування встановлених водостічних систем; – захист мансардних вікон і вентиляційних елементів; – захист покрівельного покриття і аксесуарів при сходженні снігу і льоду з покрівлі. Компанія ” Прушиньскі ” пропонує покрівельні аксесуари таких типів: – снігобар’єри; – снігорізи гратчасті / трубчасті; – снігорізи польські.

Снеговой барьер

Сніговий бар’єр складається з двох металевих планок. Він кріпиться біля карнизу в один або кілька рядів і утримує сніг на даху. Мала планка виконує роль підсилювача. Аксесуар виконаний з оцинкованої сталі з полімерним покриттям того ж кольору, з якого виконаний основний покрівельний матеріал. Щоб снігорізи прослужили максимально довго, їх рекомендується виробляти зі сталі 1-го класу цинкування з полімерним покриттям.

Снігоріз трубчастий частково утримує сніг на даху, але має властивість розрізати пласт снігу під його власним тиском, завдяки чому сніг повільно сходить з даху, зменшуючи навантаження на нього. Доступний для монтажу на фальцевій покрівлі.

Снегорез

Снігоріз гратчастий частково утримує сніг на даху, але має властивість розрізати пласт снігу під його власним тиском, завдяки чому сніг повільно сходить з даху, зменшуючи навантаження на нього. Доступний для монтажу на плоскій покрівлі та покрівлі з металочерепиці.

Снегорез решетчатый

До покрівельних панелей RetroLine застосовуються снігорізи зі спеціальним кріпленням на фальц. Снігоріз польський залежно від способу установки утримує сніг на покрівлі або розрізає його на частини, розвантажуючи покрівельне покриття. При установці з проміжками дозволяє снігу частково сходити з даху. Є менше розміром інших снігозартімувачі, тому менш помітний на покрівлі. Зручний для установки з метою захисту вентиляційних елементів і мансардних вікон. Кольори: поліестер 3005, 6005, 8004, 8017, 028, 032; поліестер матовий 3005, 8017, 011, 028, 032, 750. В упаковці – 50 шт.

Снегорез польский