Покрівельні панелі Ретролайн

!_RetroLine_logo Покрівельні панелі Ретролайн — це відродження класичних традиції металевої покрівлі з урахуванням досягнень сучасної технології. Класичний стиль, як відомо, ніколи не виходить з моди. Це твердження справедливо як щодо стилю одягу, так і стилю архітектури.

Фальцевая кровля фото 4. Отличное решение для простой двухскатной крыши 

Класична металева покрівля міцно увійшла в наш побут кілька століть тому. І якщо ми говоримо про старе місто, то пригадуються дво-триповерхові затишні будиночки під залізними дахами.

Старі фальцеві покрівлі служать своїм власникам досі, недарма вони вважаються одними з найнадійніших з усіх видів покрівлі. Власників металевих дахів вважали людьми заможними, а фальцеві металеві покрівлі – престижними.

Але час не стоїть на місці. Після фальцевої покрівлі з’явився профнастил, потім металочерепиця. Вони потіснили фальцевую покрівлю, але її не забули. Там, де потрібна особлива надійність або класичний зовнішній вигляд – по старинці криють дахи залізом.

Але ось ще один поворот колеса історії – і з’явився новий матеріал, що увібрав в себе всі переваги фальцевої покрівлі, помножені на досягнення сучасних технологій. Це сталева фальцева покрівля – панелі покрівельні Ретролайн.

Переваги сучасної фальцевої покрівлі

Елегантний зовнішній вигляд у поєднанні з сучасною високоефективним полімерним захистом сталевого металевого листа робить цей покрівельний матеріал унікальним за своїми споживчими властивостями. Ідеальне поєднання надійності, довговічності і суворої естетики роблять цей матеріал незамінним при реставрації історичних будівель, будівництві дахів будівель не тільки класичного стилю, але і будівель в стилі хай-тек.

У виборі кольору і покриття покрівельних панелей, а також фасаду і водостічної системи Вам допоможе сервіс з візуалізації покрівлі.

Розвиток технологій виробництва прокатного обладнання та нові інженерні розробки дозволили відмовитися від класичного фальцевого з’єднання панелей. Панелі покрівельні Ретролайн з’єднуються за допомогою спеціального самозатискного замку, а кріпильні клямери інстальовані в саму покрівельну панель, що забезпечує надійне закріплення сталевої фальцевої покрівлі до обрешітки. З’єднання панелей в замок не вимагає ні спеціальних інструментів, ні навичок роботи молотком, ні електричного закаточного обладнання, ці панелі затискаються в замок натисканням руки.

Слід зазначити важливий момент: самозатискний замок може застосовуватися тільки для сталевої металевої покрівлі, але не для більш пластичних металів (мідь, алюміній, титан-цинк), оскільки тільки сталевий сердечник є досить пружним і має необхідні значення по зворотній деформації.

zamok_3 zamok_2

Замок покрівельних панелей Ретролайн

Розроблені інженерами карнизні і конькові вузли забезпечують вільну вентиляцію підпокрівельного простору, сприяючи продовженню терміну служби матеріалів в покрівельної конструкції будівлі.

Фальцева покрівля тільки одна з найбільш герметичних і вологонепроникних покрівель (на думку фахівців) через фальцевий замок, який перевірений десятиліттями. Фальцеві панелі також естетично більш витончені, вони підкреслюють елементи складного даху і додають елегантності найпростішій конструкції.

Панелі покрівельні Ретролайн

Компанія «Прушиньскі» виготовляє покрівельні панелі «RetroLine» з металу товщиною 0,5 або 0,7 мм, який покривається шаром цинку 275 г / м2, (що відповідає 1-му класу оцинкування), пасиваційним і грунтовим захисними шарами і декоративним полімерним покриттям глянцевого або матового типу, що дає можливість здійснити будь-які задуми, вибравши відповідний колір і фактуру. При виготовленні панелей «RetroLine» доступно полімерне покриття «Purmat» – одна з нових розробок компанії, на яке надається 30-річна гарантія. Крім таких переваг, як готові замки і ребра жорсткості, покрівельні панелі Ретролайн забезпечені спеціальними монтажними отворами заводського виготовлення. Їхня форма передбачає компенсацію деформацій покриття внаслідок температурного розширення металу.

фальцевая кровля 

Спеціальні монтажні отвори на покрівельної панелі Ретролайн 500М

Проаналізувавши інформацію про різні покрівельні матеріали, зваживши всі «за» і «проти», багато забудовників зупиняють свій вибір на покрівельних панелях RetroLine. Адже в такому разі Ваша покрівля ніколи не вийде «з моди», як будь класичне рішення, і навіть через багато років буде предметом гордості власника, тому що компанія «Прушиньскі» піклується про якість пропонованої продукції, тим самим успішно підтверджуючи свою репутацію.

Піклуючись про якість монтажу нашої продукції, ми проводимо навчання покрівельних і монтажних будівельних бригад технології монтажу фальцевої покрівлі. Тому у наших дилерів Ви не тільки можете придбати якісні матеріали нашого виробництва, а й отримати послуги по якісному монтажу відповідно до рекомендованої нами, як виробником покрівельних фальцевих панелей, технологією монтажу.