Стінові касети

Внутрішні стінові касети (ВСК)

Компанія «ПРУШИНЬСКІ» виробляє стінові касети методом холодного прокату на двох заводах — в Польщі і в Україні. Касети, виготовлені на цих заводах, мають різні геометричні параметри. 

Стінові касети виробництва заводу «ПРУШИНЬСКІ» в Україні мають ширину 600 мм (під розмір плитних термоізоляційних матеріалів) та глибину трьох типів 100, 125 і 150 мм.

Стінові касети польського виробництва мають ширину 600 мм і глибину 90/100/110/120/130/140/150/200 мм.
ВСК виробляються зі сталі марки S250 + 275Zn товщиною 0,7; 0,75; 0,8; 0,88; 0,9 і 1,0 мм. Довжина стінової касети – від 0,5 до 13,6 м.

kasseta-v 

ВСК глибиною 90-150 мм застосовуються в каркасному будівництві при відстані між колонами до 9ти метрів і є основним елементом сендвічпанелі поетапної зборки.
ВСК глибиною 200 мм застосовуються в якості несучого елемента в стіновій сендвічпанелі поетапної зборки в будівлях з підвищеними теплотехнічними вимогами до стінових огороджувальних конструкцій або при кроці колон понад 9-ти метрів.
Внутрішня поверхня касет має привабливий вигляд, а зовнішня може облицьовуватися
 профнастилом, PS-панелями або касетонами.

ВСК виробляються методом холодного прокату на двох заводах — в Польщі і в Україні. Касети, виготовлені на цих заводах, мають різні геометричні параметри.

 

kasseta-ukr22 

 

Компанія «ПРУШИНЬСКІ» має технологічну можливість виробляти стартову (цокольну) касету, що значно покращує рішення цокольного вузла і спрощує монтаж першої (нижньої) касети.

kaseta_start22 

 

pl_kaseta22 

 

vsk-200

Cтінова касета 600/200P

Сендвіч-панель із застосуванням внутрішньої стінової касети ВСК має ряд переваг перед сендвіч-панеллю поетапної зборки із використанням прогонів

– Хороший захист утеплювача від дифузії водяної пари завдяки застосуванню спеціальних ущільнювачів (рис.1);

kasseta-1 

Рис. 1. Застосування ущільнювачів при монтажі стіновий касети.

– Естетичність вигляду внутрішньої поверхні стіни і стійкість до механічних пошкоджень (та як касета виробляється з мінімальної товщини метала 0,75 мм);

 

Змонтована стінова касета – вигляд зсередини.

– відсутність містків холоду через просідання утеплювача, у зв’язку з тим, що кожна плита утеплювача шириною 600мм знаходиться в окремій касеті, тобто виключається вертикальний тиск на неї;

– вартість конструкції нижче, з причини значного вищої вартості жорстких і напівжорстких плит утеплювача, при тому що у внутрішню стінну касету рекомендується застосовувати мінеральну вату з щільністю 30 кг/м3 — чим краще утеплюється фасад, тим більше різниця в ціні утеплювача;

– вартість монтажу нижче за рахунок відсутності необхідності монтажу пароізоляції, додаткових конструктивних елементів (прогони, ригеля), а укладання утеплювача проходить простіше і швидше.

Порівняння збірних сендвіч-панелей на основі стіновий касети і прогонів показує, що основна перевага застосування стінових касет – це швидкість монтажу, яка досягається за рахунок того, що касета одночасно є внутрішньою поверхнею стіновий конструкції і несучим каркасом для зовнішнього облицювального матеріалу (профнастил, PS-панель, касетон), а також не вимагає монтажу пароізоляційної плівки.

stenovye-kassety. (4) 

Монтаж утеплювача в «тіло» касети

У порівнянні з сендвіч-панеллю заводського виготовлення ВСК також має ряд переваг:

– можливість швидкого закриття стін для початку внутрішніх робіт і заливки підлог, для чого монтується спочатку тільки стінова касета, а після – утеплювач і зовнішній елемент конструкції фасаду;

– можливість застосування різних матеріалів як зовнішній елемент конструкції фасаду, як за кольором, так і за фактурою і розташуванню – профнастилу, PS-панелей, касетонів;

– можливість розташування вікон у тілі касети (Рис.2);

kasseta-2 

stenovye-kassety. (6) 

Рис. 2. Установка віконної рами в «тіло» стіновий касети

– Для монтажу збірного сендвіча на основі стіновий касети немає необхідності в застосуванні дорогих вантажопідіймальних механізмів, оскільки вага метра квадратного касети 600х150х0, 75 – 9 кг/м2, що означає що одна касета довжиною 6 м важить не більше 33 кг, а вага аналогічної 6 -метрової сендвіч-панелі заводського виробництва не менше 150 кг.

Більш детальну інформацію про застосування внутрішніх стінових касет Ви можете знайти в «Технічному Розділи» і його підрозділі «PDF-бібліотека».

Перфорація стінових касет

Одним з істотних переваг стінової касети над збірними сендвіч-панелями і панелями заводського виробництва – це можливість перфорації касети, поверхня якої не відображатиме звук як екран, а пропускатиме його через отвори перфорації в тіло утеплювача, який у свою чергу буде поглинати звук. Можливість застосування перфорації внутрішніх стінових касет дуже важлива при будівництві та проектуванні підприємств з підвищеним рівнем шуму (це також стосується будь-яких перфорованих профільних листів виробництва компанії «ПРУШИНЬСКІ»).

stenovye-kassety-233 

Приклад перфорації стіновий касети українського виробництва

kasetaukrperfo 

Приклад перфорації стіновий касети польського виробництва

0kasplperfo 

P – приклад можливої перфорації

 perfo-33333

Основні типи перфорації

perfofo