Будівельні стрічки

Стрічки для покрівельних плівок та мембран. Стрічка для пароізоляції

Для правильного монтажу та експлуатації покрівельної конструкції повинні застосовуватися стрічки для покрівельних плівок. Особливо важливо застосовувати стрічку для пароізоляції.

Будівельна стрічка FIX TAPE

fix-250-1 

FIX TAPE – це одностороння стрічка для склеювання та ремонту пароізоляційних покрівельних мембран, вітроізоляційних мембран та інших будівельних виробів, виготовлених на базі поліпропілену. Виготовлена з плівки PE, армованої поліестеровим волокном, покритим спеціальним клеєм на базі акрилової дисперсії і розділової папером. Має високу силу склеювання, дуже стійка до розриву.

Знаходить своє застосування для приклеювання штучних матеріалів до виробів на базі PP і PE, до армованої папері, деревині, металевих елементів, гіпсокартонних плит, каменю. Відмінно склеює і ущільнює будь-якого виду похилі поверхні. Відмінно ремонтує будь-якого виду ушкодження, такі як: дірки, надрізи, монтажні ушкодження. Слід стежити за тим, щоб склеювані поверхні були очищені від пилу, жиру та інших забруднень. При виникненні сумнівів щодо якості підстави, яке має бути склеєно, слід провести пробне склеювання. Стрічка FIX TAPE зносостійка і УФ-стабільна. Висока якість виробу гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку.

Технічні характеристики
температура склеювання від 5°C
розмір рулону 50 mm x 25 mb
картон 12 рулонів

 

Переваги:

 • має високу силу склеювання
 • без розчинників
 • армована поліестеровою сіткою

Будівельна стрічка BIT TAPE

bit_250bittape 

BIT TAPE – це бітумна покрівельна стрічка, покрита шаром алюмінію, використовувана для склеювання та ущільнення покрівельних обробок на плоских і похилих дахах. Виготовлена на базі бітуму без розчинників з алюмінієвим шаром в декількох колірних версіях, має розділовий шар із силіконової паперу.

Знаходить застосування при склеюванні і ущільненні покрівельних елементів у просторі димоходу, мансардних вікон, вогнетривів, стельових вікон, розжолобків і вентиляційних елементах плоских і похилих дахів. Ідеально з’єднує всякого роду металеві елементи з іншими штучними матеріалами, бетоном, цеглою. Може також застосовуватися при обробці димоходів та інших елементів, що виступають за межі основи. При виникненні сумнівів щодо якості основи, до якої має бути приклеєна стрічка, слід провести пробне склеювання. Стрічка BIT TAPE стійка до зносу, атмосферних факторів, зміни температур і дії УФ-випромінювання. Висока якість продукту BIT TAPE забезпечує його власникові спокій, впевненість і гарантію довговічності та здорового клімату в його будинку.

Технічні характеристики
колір алюміній, цегляний, коричневий, червоний
температура склеювання від 5°C до 35°C
розмір рулона 100 мм; 150 мм; 200 мм х 10 мп
картон 3 рулони, 2 рулони, 1 рулон

 

Переваги:

 • має високу силу склеювання
 • без розчинників
 • УФ-стабільна
 • водонепроникна

Будівельна стрічка BUTYL TAPE

butyl_250butyltape 

BUTYL TAPE – це двостороння стрічка для склеювання та ущільнення пароізоляційних покрівельних плівок, покрівельних мембран, ізоляційних ( фундаментних ) плівок та інших будівельних виробів, виготовлених на базі штучних матеріалів. Виготовлена на базі бутилу, без розчинників, з розділовим шаром із силіконової паперу. Екологічний продукт.

Знаходить своє застосування для з’єднання і ущільнення покрівельних мембран і плівок, ізоляційних ( фундаментних ) плівок, пароізоляційних, будівельних плівок. Відмінно з’єднує будь-якого виду плівки та ізоляції з іншими штучними матеріалами, бетоном, цеглою, металевими елементами. Охоче використовується при обробці димовідводів та інших елементів, які виступають над схилом даху. При застосуванні ізоляційних (фундаментних) плівок є відмінним матеріалом, що з’єднує та ущільнює смуги плівки на напусках, поліпшуючи їхню герметичність до підґрунтових вод. Слід стежити за тим, щоб поверхні, що склеюються, були очищені від пилу, жиру та інших забруднень. При виникненні сумнівів щодо якості основи, до якої має бути приклеєна стрічка, слід провести пробне склеювання. Стрічка BUTYL TAPE зносостійка, погодостійка, стійка до перепадів температури і УФ-стабільна.

Висока якість виробу BUTYL TAPE гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку.

Технічні характеристики
температура склеювання від 0°C
розмір рулона 15 mm x 25 mb
картон 12 рулонів

 

Переваги:

 • має високу силу склеювання
 • УФ-стабільна
 • водонепроникна

Будівельна стрічка DUO FIX TAPE

duofix_250duofix 

DUO FIX TAPE – це двостороння стрічка для склеювання пароізоляційних покрівельних плівок, покрівельних мембран та інших будівельних виробів на базі штучних матеріалів. Виготовлена з поліестерової сітки, покритої з двох сторін спеціальним клеєм на базі акрилової дисперсії і розділової паперу. Має високу силу склеювання, дуже стійка до розриву.

Знаходить своє застосування для склеювання та з’єднання покрівельних мембран і плівок, пароізоляційних, будівельних плівок, пароізоляції на базі паперу, алюмінію та інших штучних матеріалів. Ідеально склеює зовні нахлести в мембранах і покрівельних плівках, забезпечуючи їх стійкість до вітру, воді і вологи. У застосуванні зовні незамінна при склеюванні будь-якого виду пароізоляційних виробів, забезпечує їх герметичність до проникаючої зсередини будівлі по напрямку до мансарді та стін водяній парі. Слід стежити за тим, щоб склеювані поверхні були очищені від пилу, жиру та інших забруднень. При виникненні сумнівів щодо якості основи, до якої має бути приклеєна стрічка, слід провести пробне склеювання. Стрічка DUO FIX TAPE зносостійка, погодостійка, стійка до перепадів температури та УФ-стабільна.

Висока якість виробу DUO FIX TAPE гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку.

Технічні характеристики
температура склеювання від 0°C
розмір рулона 20 mm x 25 mb
картон 12 рулонів

 

Переваги:

 • має високу силу склеювання
 • без розчинників
 • армована поліестеровою сіткою

Будівельна стрічка TOP TAPE

top_250top_tape 

TOP TAPE — це одностороння стрічка для склеювання та ремонту покрівельних мембран та інших будівельних виробів, виготовлених на базі поліпропілену. Дозволяє дихати по всій поверхні, забезпечуючи збереження функцій паропроникності, а одночасно захищає зсередини від вологи і вітру. Має високу силу склеювання, дуже стійка до розриву. Виготовлена з поліпропіленового волокна, УФ-стабілізованого, покритого спеціальним клеєм на базі акрилової дисперсії і розділової паперу.

Одностороння стрічка TOP TAPE знаходить своє застосування в склеюванні і ремонті покрівельних мембран, вітроізоляційних мембран та інших будівельних виробів, виготовлених на базі поліпропілену. Відмінно ремонтує будь-якого виду ушкодження, такі як: дірки, надрізи, монтажні ушкодження. Клеїть також до таких поверхонь, як дерево, цегла і гладкий бетон, проте слід стежити за тим, щоб склеювані поверхні були очищені від пилу, жиру та інших забруднень. При виникненні сумнівів щодо якості підстави, яке має бути склеєно, слід провести пробне склеювання. Стрічка TOP TAPE УФ-стабільна, що дає запас часу на виконання покрівельного покриття. Висока якість виробу TOP TAPE гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку.

Технічні характеристики
температура склеювання від 5°C
розмір рулону 50 mm x 25 mb
картон 12 рулонів

Переваги:

 • має високу силу склеювання
 • стійка до розриву
 • дисперсійна

 

Стрічки для мембран TYVEK

Tyvek® Acrylic Tape

tyvek_ Acrylic 

• Одностороння стрічка для герметизації напусків.

• Рекомендується для більшості мембран Tyvek®, а також для пароізоляції AirGuard®.

• Ідеально підходить для герметизації Tyvek® і AirGuard® в місцях примикань до труб, вікон і дверей.

• Виготовлені з матеріалу Tyvek® і акрилового клею.

Колір білий.

Розмір рулону 50 мм x 25 м.

 

Tyvek® Double-sided Tape

tyvek_DOUBLE SIDE TAPE 

• Двостороння акрилова стрічка для герметизації і склеювання мембран Tyvek® і AirGuard® між собою і з гладкими поверхнями.

• Відмінна адгезія в екстремальних умовах вологості.

• Надміцна клейова основа.

• Рекомендується для всіх мембран Tyvek® і AirGuard®

Колір прозорий.

Розмір рулону 50 мм x 25 м.

 

Tyvek® Butyl Tape

tyvek_ BUTYL 

• Двостороння клейка стрічка на бутиловой основі, використовується для склеювання мембран Tyvek® і AirGuard® між собою і з поверхнями в місцях примикань.

• Продукт сумісний з цегляною кладкою, деревиною, металом і більшістю пластмас.

• Tyvek® Бутилова стрічка є найбільш ефективним при використанні в умовах стиснення, наприклад, під дерев’яні рейки і рекомендується для використання на периметр, димових труб, опор і для герметизації навколо електричних розеток.

Колір чорний.

Розмір рулону 20 мм x 30 м.

lenty-tyvek-ua