Компанія «Прушиньскі» — провідний виробник і надійний постачальник металочерепиці та профнастилу

Група компаній «Прушиньскі» — це більше двох десятків виробничих підприємств, розташованих у Польщі, Україні, Чехії, Румунії, Угорщини, Німеччини та інших країнах Центральної та Східної Європи з виручкою більше 6 млрд гривень (станом на 2013 рік).

Це найбільша приватна компанія в Європі в галузі виробництва покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистового металу з покриттям. Компанії належить найбільший завод в Європі з виробництва широкого асортименту покрівельних і фасадних матеріалів (переробляє понад 160 тис. тонн металу на рік).

Фото 1. Завод «Прушиньскі» під Варшавою (Польща), 2020 рік.

У Польщі компанія «Прушиньскі» є провідним виробником металочерепиці та профнастилу, займаючи близько 30% ринку і експортуючи свою продукцію більш ніж в 20 країн.

 

Коротко про історію «Прушиньскі»

Компанія була заснована в 1985 році у Варшаві (Польща) Кшиштофом Прушиньскі (фото 2 ) і спочатку надавала послуги монтажників-покрівельників.

Фото 2. Засновник і власник групи компаній «Прушиньскі» Кшиштоф Прушиньскі

У 1990 компанією був запущений один з перших в Польщі ручний профілюючий верстат для виробництва профнастилу T-18. В 1994 були запущені лінії з виробництва профнастилу Т-12 і Т-35. З тих пір компанія щороку запускає нові виробничі лінії і пропонує ринку нові продукти.

На даний момент асортимент Компанії включає в себе 6 видів металочерепиці, покрівельні фальцеві панелі, більше 30 видів профнастилу, внутрішні самонесучі касети, фасадні касетони та панелі, сендвіч-панелі, конструкційні профілі. Також Компанія виробляє металеву водостічну систему Ніагара і має власне виробництво по перфорації металу.

 

Фото 3. Один з виробничих цехів «Прушиньскі»

Всі підприємства «Прушиньскі» працюють тільки з сировиною європейського виробництва, відповідним всім європейським стандартам якості. Основними постачальниками металу для українського заводу «Прушиньскі» є ArcelorMittal (заводи в Німеччині, Польщі, Бельгії, Люксембурзі), Corus/Miriad (завод у Франції), VoestAlpine (завод в Австрії), Salzgitter (завод у Німеччині). Ми здійснюємо вхідний контроль якості сировини у власній лабораторії та контроль якості готових продуктів. Компанія використовує для виробництва металочерепиці та профнастилу сучасні виробничі автоматизовані лінії. Кожне замовлення на нашому виробництві виконується відповідно з індивідуальним замовленням для конкретного об’єкта.

Фото 4. Лінія з виробництва металочерепиці «Шафір»

Всі товари виробляються відповідно з європейськими та українськими нормами. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи на товари власного виробництва та надаємо на них гарантію.

Компанія «Прушиньскі» — надійний постачальник якісних матеріалів —  представлена ​​у всіх регіонах України власними департаментами і мережею регіональних партнерів, у яких кожен покупець може отримати інформацію про ціни, наявність і терміни поставки. Наші партнери не обмежуються поставкою замовлених матеріалів. У них також можна отримати сервісне обслуговування з усіх питань, що стосуються продукції нашого виробництва: заміри покрівель, підбір, оптимізація, розробка вузлів і рішень, розрахунок матеріалів, доставка продукції на об’єкт, консультації або послуги з нового будівництва та реконструкції покрівлі та фасаду.

З метою підвищення якості обслуговування кінцевих покупців компанія «Прушиньскі» постійно проводить навчання компаній-партнерів (торгових організацій і монтажників). Навчання партнерів проходить в Україні на базі Навчального центру Прушиньскі, розташованого на українському заводі в смт Згурівка Київської області.

Для проектних і будівельних організацій «Прушиньскі» надає повний комплекс інформації про технології монтажу, способи застосування продуктів власного виробництва та комплектуючих до них. Ми проводимо тести і випробування несучої здатності виробленої нашою компанією продукції. Більш детальну інформацію можна знайти в розділі Технічний ресурс.

ТОВ «Прушиньскі» прагне зберегти в Україні атмосферу сімейної компанії, приділяючи велику увагу підбору, навчанню та утриманню свого персоналу. Ми прагнемо принести на український ринок європейські новинки і технології, зробити нашу країну красивішою та сучаснішою. Запрошуємо до співпраці людей, небайдужих і зацікавлених у розвитку нашої країни в цілому та будівельної галузі зокрема.