Нацбанк України, курс валют

Завантажуємо міжбанк від minfin.com.ua
фіксований:
1 EUR = 44.90

НБУ курс євро НБУ курс долара
фіксований:
1 USD = 41.20У даному сервісі пропонуємо Вашій увазі курси валют за даними Нацбанку, курси продажу валют, онлайн-інформацію про стан торгів на Міжбанку, інформацію за крос-курсом в парі євро / долар, конвертор валют, а також фіксований курс Прушиньскі, який діє для наших партнерів.

Фіксований курс Прушиньскі – це той рівень курсу гривні до євро, який спирається на поточну ситуацію на Міжбанку, доступність валюти до купівлі, динаміку і прогнози змін курсу євро. Цей курс ми пропонуємо для компаній-партнерів (дилерів та регіональних представників), що діють на ринку котеджних продажів. Курс поширюється на товари і метал, наявні на складах і виробництві Прушиньскі в Україні.

Фіксований курс стандартно не поширюється на поставки в сегменті комерційного будівництва і товари, які ми поставляємо під замовлення. У цьому випадку рівень курсу, так само як термін поставки та обсяг передоплати, є предметом обговорення під час проведення переговорів.

Для оцінки поточної ситуації на ринку валют ми також розмістили кілька додаткових сервісів.

Пропонуємо інформацію щодо курсів валют, встановлених Нацбанком України: офіційний курс євро, долара та інших валют в Україні, інформацію щодо курсів продажу і купівлі основних валют в українських банках. Дані оновлюються в автоматичному режимі, тому ви завжди будете в курсі поточної ситуації.

Інформація по міжбанку дозволяє переглядати котирування валют українського міжбанківського ринку в онлайн-режимі, а також бачити динаміку змін за основними валютами.

Для оцінки співвідношення курсів валют різних країн скористайтеся конвертером валют. Також завдяки цьому інструменту Ви можете вибрати банк з найбільш прийнятним для Вас курсом купівлі або продажу необхідного виду валюти.

Ще один корисний інструмент – крос-курс пари євро/долар. Його значення показує, скільки на сьогодні стоїть один EURO в доларах США. Зростання котирувань EURO показує, що європейська валюта зміцнюється по відношенню до американської. Падіння котирувань, навпаки, свідчить про зміцнення USD по відношенню до EURO.