Вітрозахисна плівка — вітробар’єр

Служить для захисту теплоізоляційного шару з волокнистих матеріалів (наприклад, мінеральна вата) від вітрового напору, тобто є вітроізоляційною плівкою. Захищає теплоізоляцію від механічного руйнування (вивітрювання) і підвищеної повітропроникності в результаті вітрового напору через стики елементів і щілини, які утворюються під впливом температурних деформацій і допусків при монтажі.

Монтаж вітробар’єру

Як правило, вітробар’єр – це двошаровий варіант супердифузійної мембрани. Тобто вона має хороші паропропускні здібності, але не має достатніх гідроізоляційних властивостей. Тому вітрозахисна мембрана застосовується тільки в конструкціях вентильованих фасадів. При цьому завдяки своїм паропропускним властивостям вітробар’єр може монтуватися впритул до утеплювача. Кріпиться вітробар’єр за допомогою спеціального фасадного кріплення.

Вітрозахисна мембрана TOP WALL 100

TOP WALL 100 — це одношарова вітрозахисна мембрана з високою паропропускною здатністю. Складається із шару поліпропіленового полотна, стійкого до УФ-випромінювання до 3 місяців. Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

TOP WALL 100 має високу паропропускну і вітрозахистну здатність, що дозволяє захищати фасади будівель від вітру, дощу та вологи. Вітрозахисна мембрана не потребує  вентиляційної щілини між вітробар’єром та теплоізоляцією (мінеральна, скляна вата, і т.і.), тобто допустимо суміщення мембрани безпосередньо з термоізоляцією. Виріб не має достатньої гідроізоляційної здатності для його використання під покрівельним матеріалом.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

100g/m2 (+/- 10%)

паропроникність

близько 3000 g/m2/24h

УФ-стабільність

3 місяці

коефіцієнт Sd

близько 0,02 m

водонепроникність

W 1

розмір рулону

1,5 m x 50 mb = 75 m2

піддон

50 рулонів 

Вітрозахисна мембрана WIGOFOL 100

wigofo-1l 

Вітрозахисна мембрана WIGOFOL 100 виробляється компанією Foliarex в Польщі.

Цей продукт може використовуватися як альтернатива супердифузійній мембрані у зовнішніх стінах конструкцій, не поступаючись їй за характеристиками, але маючи при цьому більш низьку вартість. Вітробар’єр WIGOFOL 100 захищає термоізоляцію від вивітрювання волокон, запилення, запобігає вивітрювання тепла з шару термоізоляції, утримуючи його високі теплові показники. Стабілізовано до впливу ультрафіолетового опромінення (може знаходитися під прямою дією сонячних променів близько трьох місяців). Монтаж плівки простий – на неї нанесені місця напусків.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

100g/m2 (+/- 10%)

паропроникність

близько 2200 g/m2/24h*

УФ-стабільність

1 місяць

коефіцієнт Sd

близько 0,02 m

водонепроникність

W 1

розмір рулону

1,5 m x 50 mb = 75 m2

піддон

77 рулонів