Класична металочерепиця “Прушиньскі”. Види металочерепиці

Купити металочерепицю “Прушиньскі”

Металочерепиця “Прушиньскі” — це найбільш поширений матеріал для скатної покрівлі. Вона застосовується, насамперед, для будівництва котеджів, а також для реконструкції існуючих скатних дахів будівель різноманітного призначення. Популярність покрівель із металу дає відмінне поєднання хороших параметрів експлуатації, реальної ціни та нескладного монтажу.

Види металочерепиці “Прушиньскі”

   

Металочерепиця RIF

Класична металочерепиця RIF має витончений профіль з симетричними ребрами жорсткості по верху хвилі, в якому вгадується французький стиль минулих століть.

   
loara-prev-210x110 Металлочерепица LOARA

Металочерепиця LOARA (ЛОАРА) — класична черепиця з новою та оригінальною для наших споживачів геометрією профілювання.

   
REN_prem Металочерепиця REN Premium

Металочерепиця REN Premium — класична черепиця з унікальною формою сходинки. У порівнянні з металлочерпицею РЕН має більш глибокий і виразний профіль за рахунок збільшеної висоти сходинки.

   
ren-prev2

Металочерепиця REN

Металочерепиця REN (РЕН) — класична черепиця з новою для наших споживачів геометрією профілювання. Ідеально підходить для дахів з простою структурою.

   
Металочерепиця ARAD Classic

Металочерепиця, яка виглядає на покрівлі так само виразно, як натуральна кераміка в середземноморському стилі. Арад Класік має спеціальні симетричні замки, монтується як звичайна металочерепиця.

   
1-prev-arad_optima22 Металочерепиця ARAD Optima

Металочерепиця в середземноморському стилі. Тип профілювання такий же, як і у металочерепиці ARAD Classic, але металочерепиця ARAD Optima має меншу висоту тайла – 15 мм.

   
Металочерепиця KRON

Профіль цієї металочерепиці винайдено компанією Прушиньскі. За зовнішнім виглядом металочерепиця Крон схожа на натуральну черепичну покрівлю романського стилю.

   
Модульна та класична металочерепиця SZAFIR

Класична за формою металочерепиця, що нагадує стандартний профіль Монтерей.

   

Вага металочерепиці

Металочерепиця — легкий покрівельний матеріал. Вага квадратного метра покрівлі з металу становить приблизно 4,5-5 кг. Застосування металочерепиці при реконструкції знижує навантаження на стіни, фундамент і покрівельну конструкцію. Ось чому металочерепиця широко застосуються для новобудов, реконструкції існуючих будівель. При цьому не потрібно підсилювати стару кроквяну конструкцію.

Термін експлуатації, гарантія на металочерепицю

Тривалий термін експлуатації металочерепиці пояснюється її багатошаровим спеціальним покриттям, яке складається з цинкового покриття (наноситься на обидві сторони металу) і багатошарового полімерного захисного шару (наноситься на оцинковку на металургійному комбінаті). Зверніть увагу: ми надаємо гарантію на металочерепицю Прушиньскі, а також на декоративне захисне покриття на термін від 10 до 30 років. Потрібно розрізняти поняття гарантії та терміну служби металочерепиці. Термін служби металу з покриттям значно більше терміну гарантії, що складає приблизно 25-50 років для різних захисно-декоративних покриттів. 

Упаковка замовлень

Упаковка замовлень – необхідна складова якісного товару. Тому металочерепиця на нашому виробництві захищається фірмової упаковкою: піддон плюс кілька шарів захисних матеріалів з логотипом нашої компанії, які забезпечують збереження замовлення при розвантаженні-завантаженні, транспортуванні, а також додатково служать захистом від підробок. Упаковка захищає замовлення від бруду, дощу, механічних пошкоджень, можливих при транспортуванні. За додаткову оплату ми наносимо на листи металочерепиці спеціальну захисну плівку.

Заявка на розрахунок вартості покрівлі

Для попередньої оцінки вартості Вашої покрівлі Ви можете заповнити технічне завдання з необхідною інформацією, відправивши його нам.

Купити металочерепицю: корисна інформація для покупців

Якщо Ви вважаєте за краще розібратися в питанні, щоб не купити кота в мішку, і збираєте інформацію про покрівлі і покрівельні матеріали, про конструкції покрівлі взагалі і покрівлі з металу зокрема, ми для Вас підібрали тематичні статті та відео.

Особливо корисно буде ознайомитися зі статтею «Як обрати металочерепицю».

У купівлі та виборі кольору металочерепиці для Вашої покрівлі Вам допоможе спеціальний сервіс з візуалізації покрівлі на нашому сайті.

Визуализация кровли

Кожен замовник повинен бути на 100% впевнений в професіоналізмі монтажника. Для цього потрібні рекомендації з попередніх об’єктів, портфоліо виконаних бригадою об’єктів, а також деякий набір знань про монтаж покрівельного пирога і самої металочерепиці, щоб можна було переконатися в тому, що монтажник дійсно є професіоналом.

Основні проблеми з покрівлею на практиці пов’язані не з укладанням металочерепиці, а влаштуванням вентиляції покрівельного пирога. Радимо ознайомитися зі статтею із захисту покрівлі від конденсаційної вологи і статтями, присвяченими технології монтажу покрівлі.

Інструкції з монтажу металочерепиці та інших покрівельних матеріалів Ви знайдете в технічному розділі сайту.

Купити металочерепицю виробництва Прушиньскі

Ви можете купити або дізнатися ціни на металочерепицю, а також на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, у наших дилерів.