Металочерепиця виробництва Прушиньскі. Види металочерепиці

Купити металочерепицю. Дах з металочерепиці Прушиньскі

Металочерепиця Прушиньскі — це найбільш поширений матеріал для скатної покрівлі. Вона застосовується, насамперед, для будівництва котеджів, а також для реконструкції існуючих скатних дахів будівель різноманітного призначення. Популярність покрівель із металу дає відмінне поєднання хороших параметрів експлуатації, реальної ціни та нескладного монтажу.

Види металочерепиці Прушиньскі

   
tigra-prew Модульна металочерепиця TIGRA

TIGRA — металочерепиця, яка випускається в стандартних симетричних двотайлових листах та має унікальний дизайн, що нагадує характерний малюнок «шоколадних плиток», який виглядає “цілісно” на даху. 

   
 fiord_lyst_prev   Модульна металочерепиця FIORD

FIORD — металочерепиця, яка випускається в стандартних симетричних двотайлових листах розміром 1165х710 мм, в яких вгадується скандинавський стиль.

   
Модульна металочерепиця REN Smart

РЕН Смарт — металочерепиця з унікальною формою сходинки і новою для наших споживачів геометрією профілювання, випускається в Україні в стандартних двотайлових листах розміром 1190х725 мм.

   
Модульна металочерепиця ARAD Smart

Металочерепиця ARAD Smart має оригінальний вигляд натуральної черепиці середземноморського стилю, тому будинок з таким покриттям виглядає елегантно.

   
Модульна металочерепиця KARPATIA

Модульна металочерепиця КАРПАТІЯ, що нагадує дерев’яні дахи з гонту. Карпатія — відмінне рішення для покрівель дерев’яних будинків, ресторанів або готелів.

   
Модульна металочерепиця TUR

Металочерепиця преміум-класу, яка має оригінальний вигляд з чіткими симетричними лініями, що нагадує ексклюзивну керамічну черепицю.

   
iryd-prev

Модульна металочерепиця IRYD

Модульна плоска черепиця преміумсегменту з прихованим кріпленням і абсолютно новим для України рисунком. Завдяки своїй інноваційній формі вона відмінно вписується в сучасні приватні будинки і адміністративні будівлі.

   

Металочерепиця RIF

Класична металочерепиця RIF має витончений профіль з симетричними ребрами жорсткості по верху хвилі, в якому вгадується французький стиль минулих століть.

   
loara-prev-210x110 Металлочерепица LOARA

Металочерепиця LOARA (ЛОАРА) — новинка 2018 року — класична черепиця з новою та оригінальною для наших споживачів геометрією профілювання.

   
REN_prem Металочерепиця REN Premium

Металочерепиця REN Premium — класична черепиця з унікальною формою сходинки. У порівнянні з металлочерпицею РЕН має більш глибокий і виразний профіль за рахунок збільшеної висоти сходинки.

   
ren-prev2

Металочерепиця REN

Металочерепиця REN (РЕН) класична черепиця з новою для наших споживачів геометрією профілювання. Ідеально підходить для дахів з простою структурою.

   
Металочерепиця ARAD Classic

Металочерепиця, яка виглядає на покрівлі так само виразно, як натуральна кераміка в середземноморському стилі. Арад Класік має спеціальні симетричні замки, монтується як звичайна металочерепиця.

   
1-prev-arad_optima22 Металочерепиця ARAD Optima

Металочерепиця в середземноморському стилі. Тип профілювання такий же, як і у металочерепиці ARAD Classic, але металочерепиця ARAD Optima має меншу висоту тайла – 15 мм.

   
Металочерепиця KRON

Профіль цієї металочерепиці винайдено компанією Прушиньскі. За зовнішнім виглядом металочерепиця Крон схожа на натуральну черепичну покрівлю романського стилю.

   
Металочерепиця SZAFIR

Класична за формою металочерепиця, що нагадує стандартний профіль Монтерей.

   
Металочерепиця TUR Classic

Металочерепиця Тур Класік, що нагадує керамічну черепицю німецького стилю. Стандартно пропонується тільки в покриттях на основі поліуретану.

   

Фотогалерея. Дахи з металочерепиці

   
Металлочерепица Крон Металлочерепица Шафир
Фото 1. Дах з металочерепиці Крон Поліестер RAL 7024 Фото 2. Дах з металочерепиці Шафір Поліестер RAL 3011
Металлочерепица Модус Металлочерепица Крон
Фото 3. Дах з металочерепиці АРАД Матполіестер RR 032 Фото 4. Дах з металочерепиці Крон Матполіестер RR 028
Металлочерепица Карпатия Металлочерепица АРАД Классик
Фото 5. Дах з металочерепиці Карпатія Матполіестер RR 033 Фото 6. Дах з металочерепиці Арад Класік Поліестер RAL 5010
Металлочерепица Крон Металлочерепица Шафир
Фото 7. Дах з металочерепиці Крон Матполіестер RR 750 Фото 8. Дах з металочерепиці Шафір Матполіестер RAL 8017
Металлочерепица Шафир Металлочерепица Крон
Фото 9. Дах з металочерепиці Шафір Матполіестер RAL 8017 Фото 10. Дах з металочерепиці Крон Матполіестер RR 032

Вага металочерепиці

Металочерепиця — легкий покрівельний матеріал. Вага квадратного метра покрівлі з металу становить приблизно 4,5-5 кг. Застосування металочерепиці при реконструкції знижує навантаження на стіни, фундамент і покрівельну конструкцію. Ось чому металочерепиця широко застосуються для новобудов, реконструкції існуючих будівель. При цьому не потрібно підсилювати стару кроквяну конструкцію.

Термін експлуатації, гарантія на металочерепицю

Тривалий термін експлуатації металочерепиці пояснюється її багатошаровим спеціальним покриттям, яке складається з цинкового покриття (наноситься на обидві сторони металу) і багатошарового полімерного захисного шару (наноситься на оцинковку на металургійному комбінаті). Зверніть увагу: ми надаємо гарантію на металочерепицю Прушиньскі, а також на декоративне захисне покриття на термін від 10 до 30 років. Потрібно розрізняти поняття гарантії та терміну служби металочерепиці. Термін служби металу з покриттям значно більше терміну гарантії, що складає приблизно 25-50 років для різних захисно-декоративних покриттів. Максимальний термін служби у PURMAT (не менше 50 років, при цьому термін естетичної гарантії — 30 років). Великий вплив на тривалість служби даху з металочерепиці надає товщина нанесення цинку на сталеву серцевину. У країнах Європи товщина цинкового шару чітко унормована і не може бути меншою за 225 г/м2, а більшості країн Європи мінімальний шар цинку під лакофарбовим покриттям не може бути меншим 275 г. Лакофарбовий захисний шар може бути блискучим і гладким або матовим і фактурним. Металочерепиця та покрівельні профнастили можуть вироблятися в різних товщинах і різних кольорах.

Кольори металочерепиці

Завдяки такому вибору форм і різноманітності кольорів можна підібрати металочерепицю, зовнішній вигляд якої найбільш відповідає стилю Вашого будинку. У виборі форми, кольору і покриття металочерепиці, а також фасаду, водостічної системи Вам допоможе сервіс з візуалізації покрівлі.

Упаковка замовлень

Упаковка замовлень – необхідна складова якісного товару. Тому металочерепиця на нашому виробництві захищається фірмової упаковкою: піддон плюс кілька шарів захисних матеріалів з логотипом нашої компанії, які забезпечують збереження замовлення при розвантаженні-завантаженні, транспортуванні, а також додатково служать захистом від підробок. Упаковка захищає замовлення від бруду, дощу, механічних пошкоджень, можливих при транспортуванні. За додаткову оплату ми наносимо на листи металочерепиці спеціальну захисну плівку.

Заявка на розрахунок вартості покрівлі

Для попередньої оцінки вартості Вашої покрівлі Ви можете заповнити технічне завдання з необхідною інформацією, відправивши його нам.

Купити металочерепицю: корисна інформація для покупців

Якщо Ви вважаєте за краще розібратися в питанні, щоб не купити кота в мішку, і збираєте інформацію про покрівлі і покрівельні матеріали, про конструкції покрівлі взагалі і покрівлі з металу зокрема, ми для Вас підібрали тематичні статті та відео.

Металлочерепица Крон

Фото 11. Дах із металочерепиці Крон поліестер, колір RAL8016

Особливо корисно буде ознайомитися зі статтею «Як обрати металочерепицю».

У купівлі та виборі кольору металочерепиці для Вашої покрівлі Вам допоможе спеціальний сервіс з візуалізації покрівлі на нашому сайті.

Визуализация кровли

Ціноутворення для металочерепиці має безліч підводних каменів і залежить від реальної якості сировини для виробництва, товщини металочерепиці, глибини профілювання, наявності гарантії від виробника металу. Детальніше про фактори, що впливають на ціну металочерепиці, ми розповімо в статті «Від чого залежить ціна металочерепиці».

Книга кровельщика

Фото 12. Книга покрівельника

Правильно змонтувати металочерепицю і весь покрівельний пиріг, ймовірно, навіть більш важливо, ніж її купити. На жаль, нерідко зустрічаються випадки, коли непрофесійний монтаж завдає непоправної шкоди найякіснішим покрівельним матеріалам. На заводах «Прушиньскі» в Згурівці (Київська область, Україна) та Варшаві (Польща) працюють Навчальні центри, де ми проводимо навчання монтажників. Однак наявність сертифіката або Книги покрівельника теж не завжди є панацеєю. Часто покрівельники йдуть на поводу у клієнта, який бажає заощадити, або дилера, що не комплектує дах з металочерепиці необхідними аксесуарами, щоб знизити вартість комплекту матеріалів.

Металлочерепица модульная АРАД

Фото 13. Дах із модульної металочерепиці Арад з покриттям Purmat

Кожен замовник повинен бути на 100% впевнений в професіоналізмі монтажника. Для цього потрібні рекомендації з попередніх об’єктів, портфоліо виконаних бригадою об’єктів, а також деякий набір знань про монтаж покрівельного пирога і самої металочерепиці, щоб можна було переконатися в тому, що монтажник дійсно є професіоналом.

Основні проблеми з покрівлею на практиці пов’язані не з укладанням металочерепиці, а влаштуванням вентиляції покрівельного пирога. Радимо ознайомитися зі статтею із захисту покрівлі від конденсаційної вологи і статтями, присвяченими технології монтажу покрівлі.

Металлочерепица модульная Карпатия

Фото 14. Фрагмент даху із металочерепиці Карпатія Purmat RAL 7024

Додаткові статті по темі:

1) Правильний монтаж покрівлі та використання покрівельних матеріалів металочерепиці та профнастилу.

2) Технологія укладки металочерепиці: на що звернути увагу.

3) Інструкції з монтажу металочерепиці та інших покрівельних матеріалів Ви знайдете в технічному розділі сайту.

Металлочерепица Шафир

Фото 15. Дах із металочерепиці Шафір матовий поліестер, колір RR028

Купити металочерепицю виробництва Прушиньскі

Ви можете купити або дізнатися ціни на металочерепицю, а також на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, у наших дилерів Києві та інших регіонах України.