Ущільнювачі та термопрокладки

Ущільнювачі покрівельні, універсальний ущільнювач

Покрівельні та універсальні ущільнювачі використовуються з метою надійної герметизації елементів покрівлі в місцях їхнього стикування і примикання до несучої конструкції для захисту простору під покрівлею від атмосферних опадів, попадання сміття, пилу, комах, птахів та ін, а також – з метою надійної і довговічною герметизації елементів покрівлі в місцях їх стикування і примикань я до несучої конструкції, а також у місцях монтажу покрівельних аксесуарів.

Ущільнювачі універсальні

   
 

Обов’язково застосовуються на стику між коньком, водостічної трубою та металочерепицею.

Цей тип ущільнювачів не перешкоджає провітрюванню простору під покрівлею, так як проводиться з еластичного пористого пінополіуретану з домішками сажі та сірки. Універсальний ущільнювач зносостійкий і зберігає свої еластичні властивості при температурах від -60 до +95 оС. Відносно стійкий до грибків і не підтримує горіння.

   

Ущільнювачі хвилясті

   
  

Застосовуються на стику між коньком, карнизом, водостічної трубою покрівельними аксесуарами та металочерепицею. Мають форму, яка співпадає з формою хвилі металочерепиці та профнастилу. Для кожного виду металочерепиці та профнастилу виробляються відповідного розміру і форми карнизні і конькові ущільнювачі.

Цей тип ущільнювачів має вентиляційні щілини, завдяки чому підпокрівельні матеріали провітрюються, а на внутрішній стороні покрівлі або фасаду не виникає конденсат, який забезпечує надійну і довговічну експлуатацію. Маючи високий коефіцієнт теплопровідності, ущільнювачі забезпечують утримання тепла в підпокрівельному просторі. Хвилясті ущільнювачі виробляються з поліетилену високого тиску, мають високу вологостійкість, що не піддаються гниттю, стійкі до хімічних речовин і не підтримують горіння.

   

Термопрокладки для утеплення фасадів і покрівлі

   
termoprokl

Термопрокладки — це ізоляційний ущільнюючий матеріал, який об’єднує в собі гідро -, звуко -, вібро- і теплоізоляційні властивості.

Термопрокладки застосовуються для щільного стикування профілів металевого каркаса, а також для забезпечення необхідної гідро-, звукоізоляції та ліквідації містків холоду при монтажі фасадних систем з використанням внутрішніх стінових касет, облицювальних PS-панелей та касетонів виробництва компанії «Прушиньскі».

Термопрокладки виробляються зі спіненого поліетилену, тому за своїми фізико-хімічними властивостями не поступаються таким ізоляційним матеріалам, як скловата, пінопласт, пенофол та ін.

   

EPDM-прокладки

   
 

EPDM-прокладки застосовуються при монтажі фасадних і покрівельних матеріалів у місцях їх прилягання до несучого каркасу з метою віброгасіння та захисту міжпанельних стиків від вологи і пилу.