Утеплювач Isover

Теплоізоляція ISOVER

лого Изовер

Компанія «Сен-Гобен Ізовер» – світовий лідер у виробництві теплоізоляції.

З 1937 року французька група «Сен-Гобен» виробляє і постачає тепло-та звукоізоляцію під брендом ISOVER. Міжнародне визнання компанія отримала після винаходу унікальної технології волокноутворення TEL, яка дозволила випускати волокно найвищої якості – дуже тонке і довге. Створення технології TEL стало віхою в розвитку теплоізоляційної галузі. Десятки ліцензій на використання технології TEL продані по всьому світу.

 • Більше 75 років ISOVER є світовим стандартом якості теплоізоляції.
 • Матеріалами ISOVER утеплений кожен третій будинок в Європі і кожен п’ятий в США.
 • Продукція ISOVER відповідає європейським і міжнародним стандартам.
 • Продукція ISOVER сертифікована незалежними екологічними інститутами – GREENGUARD (США), Blaue Engel (Німеччина), RTS M1 (Фінляндія), EcoStandard (Росія) та ін.

Матеріали ISOVER пройшли перевірку часом і заслужили довіру і повагу мільйонів людей.

 

Характеристики продуктів ISOVER

Теплозахист

Рівень теплозахисту матеріалів ISOVER – один з кращих на ринку теплоізоляції з мінеральної вати. У продуктовій лінійці компанії представлені матеріали, що забезпечують максимальний рівень теплозахисту (наприклад, ISOVER Каркас П32 λ10 = 0,032 Вт / (м • К)). З матеріалами ISOVER в будинку стає комфортніше, а витрати на його опалення зменшуються.

Розрахувати економію можна, натиснувши на зображення нижче

Захист від шуму

ISOVER надійно захищає від шуму, створює комфорт і тишу в будинку. Для звукоізоляції житлових приміщень «Сен-Гобен» пропонує спеціальні продукти, які забезпечують максимальний захист від ударного і повітряного шуму. Механічні характеристики

«Сен-Гобен» – єдиний в СНД виробник жорстких плит зі скловолокна. Вони мають високі характеристики міцності: міцність на відрив шарів – 15 кПа, міцність на стиск – 70 кПа. Це забезпечує високі експлуатаційні характеристики.

Безпека

Продукти ISOVER безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища. Перевірено та підтверджено провідними науково-дослідними центрами України та Європи.

Безпека продукції ISOVER підтверджує той факт, що тепло- та звукоізоляційні матеріали ISOVER застосовуються в громадських будівлях, хірургічних центрах, пологових будинках та дитячих установах, де вимоги до екологічності надзвичайно високі.

Пружність

Завдяки низькій щільності, тепло- і звукоізоляція ISOVER володіє легкістю і підвищеної пружністю. Пружні матеріали щільно прилягають до утеплюваної поверхні, каркасу і один до одного, не залишаючи щілин і зазорів, через які може йти тепло.

Пожежна безпека

Продукти ISOVER відносяться до групи горючості НГ (крім матеріалів, каширування стеклохолстом, алюмінієвою фольгою тощо) та не впливають на клас пожежної небезпеки системи, в якій встановлені.

Конструкції, утеплені ISOVER, не тільки задовольняють, але і перевершують вимоги до ступеня вогнестійкості і класу пожежної небезпеки.

Матеріали ISOVER застосовуються для утеплення різних конструкцій:

 • Скатні покрівлі;
 • Вентильовані і штукатурні фасади;
 • Пласкі покрівлі;
 • Підлоги і перегородки;
 • Багатошарова кладка;
 • Каркасні конструкції;
 • Сауни та лазні;
 • Системи вентиляції та охолодження і т.п.

Каталог продукції

ISOVER Класік Еко

 

Технічні характеристики
Назва ISOVER Класік Еко
Вид матеріалу Рулони
Горючість, група НГ- негорючий
Теплопровідність, λ10 (Вт/(м*К)) 0,042
Ширина, мм 1220
Довжина, мм 8200
Товщина, мм 50
Площа в уп., м2 20
Об’єм в уп., м3 1
Кількість рулонів в уп. 2

ISOVER Класік Еко – полегшена тепло-і звукоізоляція. Легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією TEL. ISOVER Класік Еко забезпечує ефективну тепло- та звукоізоляцію.

Сфера застосування – орієнтована на використання бюджетних рішень в приватному домобудівництві. Призначена для конструкцій, де теплоізоляційний матеріал не несе навантаження: перегородки, перекриття і підлоги по лагам. Можливе застосування в скатних покрівлях і каркасних стінах.

 

ISOVER Теплий дім

1-tepl_dim

Технічні характеристики

Назва

ISOVER Теплий дім

Вид матеріалу

Рулони

Горючість, група

НГ

Теплопровідність, λ10 (Вт/(м*К))

0,040

Ширина, мм

1220

Довжина, мм

5490/7000

Товщина, мм

50

Площа в уп., м2

13,40/17,10

Об’єм в уп., м3

0,67/0,85

Кількість рулонів в уп.

2

 ISOVER Теплий дім – універсальна теплоізоляція відмінної якості за розумною ціною, виготовлена за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Матеріал виготовляється з природних компонентів – пісок, сода, вапняк.

Сфера застосування – скатні покрівлі та мансарди, перекриття, підлоги по лагах.

ISOVER Профі

  

Технічні характеристики
Назва ISOVER Профі
Вид матеріалу Рулони
Горючість, група НГ
Теплопровідність, λ10 (Вт/(м*К)) 0,037
Ширина, мм 1220
Довжина, мм 5000/5000/4000
Товщина, мм 50/100/150
Площа в уп., м2 12,20/6,10/4,88
Об’єм в уп., м3 0,732
Кількість рулонів в уп. 2/1/1

ISOVER Профі – спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою пружністю. Поєднує переваги двох типів матеріалу – рулону і плити. Завдяки підвищеній пружності матеріал щільно стоїть в будь-якому вертикальному і похилому каркасі без додаткових кріплень, не сповзає і не випадає, а низька теплопровідність (λ10 = 0,037 Вт / (м • K) забезпечує максимальне теплозбереження.

Сфера застосування – скатні покрівлі, каркасні конструкції, вентильовані фасади.

ISOVER СкатнаПокрівля

  

Технічні характеристики
Назва ISOVER CкатнаПокрівля
Вид матеріалу Плита
Горючість, група НГ- негорючий
Теплопровідність, λ10 (Вт/(м*К)) 0,037
Водопоглинання при част. зануренні, кг/м2 0,08
Ширина, мм 610
Довжина, мм 1170
Товщина, мм 50 100
Площа в уп., м2 14,27 7,14
Об’єм в уп., м3 0,714
Кількість рулонів в уп. 20 10

ISOVER Скатна Покрівля – легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, що мають підвищену вологостійкість. С силіконом – додатковий захист від вологи.

Сфера застосування – спеціально для скатних покрівель і мансард. Підвищена вологостійкість. Призначений для конструкцій зі складним вологісним режимом експлуатації – скатних покрівель і мансард.

ISOVER ЗвукоЗахист

  

Технічні характеристики
Назва ISOVER ЗвукоЗахист
Вид матеріалу Плита
Горючість, група НГ- негорючий
Теплопровідність, λ10 (Вт/(м*К)) 0,038
Індекс ізоляції повітряного шуму, дБ 45-62
Ширина, мм 610
Довжина, мм 1170
Товщина, мм 50 75 100
Площа в уп., м2 14,27 11,42 7,14
Об’єм в уп., м3 0,714 0,86 0,714
Кількість рулонів в уп. 20 16 10

ISOVER Звукозахист – легкі звукопоглинальні плити з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Довгі тонкі волокна тісно сплетені один з одним і створюють однорідну відкриту структуру. Завдяки цьому плити ISOVER Звукозахист мають високі звукопоглинальні характеристики.

Сфера застосування – призначений для звукоізоляції ненавантажених конструкцій в новому будівництві та реконструкції житлових, громадських і виробничих будівель. Застосовується для ізоляції міжкімнатних перегородок; підвісних стель; облицювання стін; підлоги по лагам. Ефективний захист від шуму. Значно знижує рівень шуму в приміщенні: до 62 дБ. Спеціально для перегородок.

ISOVER Сауна

  

Технічні характеристики
Назва ISOVER Сауна
Вид матеріалу Рулони
Горючість, група Слабогорючий (Г1) на негорючей основе (НГ)
Паропроникність, мг/м.год.Па
Теплопровідність, λ10 (Вт/(м*К)) 0,041
Ширина, мм 1200
Довжина, мм 12500
Товщина, мм 50
Площа в уп., м2 15
Об’єм в уп., м3 0,75
Кількість рулонів в уп. 1

ISOVER Сауна – легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, з покриттям з полірованої алюмінієвої фольги (пароізоляція).

 • Має додатковий теплозберігаючий ефект завдяки покриттю з алюмінієвої фольги;
 • Дозволяє відмовитися від установки традиційних пароізоляційних матеріалів завдяки наявності пароізоляційного шару з алюмінієвої фольги, що спрощує і прискорює утеплення лазень і саун;
 • Екологічно чистий, довговічний теплоізоляційний матеріал;
 • Легкий, еластичний, зручний в роботі матеріал; алюмінієва фольга має високу міцність завдяки спеціальному армуванню і може кріпитися до дерев’яного каркасу за допомогою степлера.
 • Сфера застосування – Спеціально для саун і лазень. Теплоізоляція та паробарьер в одному рулоні. З фольгою для пароізоляції.