Швидкомонтовані споруди. Конструкції ЛСТК

Швидкомонтовані споруди. Конструкції ЛСТК

0_BMZ_2 0_bmz_0 0_BMZ_1

Компанія «Прушиньскі» пропонує швидкомонтовані будівлі (БМЗ, склади, ангари), які задовольнять будь-які вимоги замовника до геометричних характеристикам будівлі.

Компанія Прушиньскі здійснює індивідуальне проектування каркасів з легких сталевих тонкостінних конструкцій ЛСТК для швидкомонтованих будівель з прольотами від 6 до 36 метрів. Висота до низу несучих конструкцій від 2,5 до 6 метрів.

Фото 1. Быстровозводимое здание из конструкций ЛСТК Прушиньски (г. Луганск)

Фото 1. Швидкомонтована будівля з конструкцій ЛСТК Прушиньскі (м. Луганськ)

За рахунок низької металоємності каркасу можливо нестандартне застосування ферм з їхнім монтажем на існуючі конструкції з кам’яних матеріалів (надбудови, мансарди, реконструкція будівель і т.д.). Один із прикладів такого застосування наших ЛСТК конструкцій – 12х36 м.

Ці будівлі без додаткового покриття каркасу мають ступінь вогнестійкості ІІІа. Методи підвищення вогнестійкості – покриття вогнезахисними складами, зашивання каркаса сертифікованими системами з мінеральної вати типу «Conlit» і т.д.

Компанія «Прушиньскі» пропонує швидкомонтовані будівлі трьох стандартних типів конструкцій ЛСТК (геометричні характеристики будівлі визначаються технологічними вимогами і побажаннями замовника, а крок рам визначається, виходячи з снігових і вітрових навантажень регіону будівництва):

1) трикутна (проста) для прольотів від 6 до 16 м, висота від 2,5 до 6 м, крок рам від 2 до 4 м;

h

Реалізовані об’єкти: 15х25,2х3,5 м; 9х36х3,1 м; 12х36х4,0 м; 16х46х4,6 м.

Фото 2. Конструкции ЛСТК для быстровозводимого здания: треугольная рама в процессе строительства (г. Донецк)

Фото 2. Конструкції ЛСТК для швидкомонтованих будівель: трикутна рама в процесі будівництва (м. Донецьк)

2) прямокутна (з паралельними поясами) для прольотів 18 і 21 м, висота від 2,5 до 6 м, крок рам 4 м;

h

Реалізовані об’єкти: 18х68х7,7 м; 18х30х5,3 м; 18х24х6,0 м; 21х141х5,5 м; 21х4х5,0 м.

Фото 3. ЛСТК конструкции для быстровозводимого здания в процессе строительства: прямоугольная ферма (с параллельными поясами), Винницкая область.

Фото 3. ЛСТК конструкції для швидкомонтованих будівель в процесі будівництва: прямокутна ферма (з паралельними поясами), Вінницька область.

3) прямокутна (з паралельними поясами) з колоною посередині для прольотів 24, 30 і 36 м, висота від 2,5 до 6 м, крок рам 4 м.

h

Реалізовані об’єкти: 30х56х4,5 м.

Фото 4. ЛСТК конструкции для быстровозводимого здания: прямоугольная ферма (с параллельными поясами) с колонной посредине (г. Луганск).

Фото 4. ЛСТК конструкції для швидкомонтованих будівель: прямокутна ферма (з паралельними поясами) з колоною посередині (м. Луганськ)

ЛСТКконструкції швидкомонтованих будівель виконані з холоднокатаних гарячеоцинкованих ЛСТКпрофілів, які виробляються з конструкційної сталі марки S350GD + 275Zn.

Переваги наших БМЗ

1) стислі терміни будівництва складів і ангарів досягаються завдяки:

оперативному індивідуальному допроектуванню;

швидкому постачанню елементів ЛСТКконструкцій на об’єкт;

простоті монтажу;

2) істотне здешевлення і спрощення будівництва швидкомонтованих будівель і монтажу конструкцій за рахунок використання виключно болтових з’єднань (повне виключення зварювальних робіт на об’єкті) і низькою металоємності каркаса (мінімальне застосування вантажопідіймальних механізмів);

Фото 5. Каркасная конструкция навеса для крупногабаритного транспорта (г. Харьков).

Фото 5. Каркасна конструкція навісу для великогабаритного транспорту (м. Харків)

3) завдяки високій якості цинкового покриття (маса цинку складає 275 г / м2) каркас не потребує додаткового покриття для застосування в неагресивному і слабоагресивному середовищі;

4) здешевлення земляних та фундаментних робіт. Навантаження ЛСТК конструкцій на фундаменти значно менше навантаження каркасів, виконаних з «чорного» металу або із залізобетону, що дозволяє застосовувати більш дешеві фундаменти стаканного типу; 5) споруди є збірно-розбірними завдяки тому, що у всіх вузлах ферм застосовується болтове з’єднання елементів, тому вони можуть бути розібрані і зібрані повторно в іншому місці.

Фото 5. Каркасная конструкция навеса для крупногабаритного транспорта (г. Харьков).

Фото 6. Будівництво швидкомонтованих будівель з конструкцій ЛСТК (м. Київ)

Отримати необхідну інформацію та консультації щодо будівництва швидкомонтованих будівель або ангару, що максимально відповідає Вашим вимогам, а також допомогу в укладанні технічного завдання для проектування БМЗ Ви можете, звернувшись в інженерний департамент ТОВ «Прушиньскі» або регіональні департаменти нашої компанії.

Купити швидкомонтовану будівлю

Отримати кваліфіковану інженерну консультацію Ви можете звернувшись в Інженерний департамент компанії Прушиньскі по телефону: (044) 492 76 86, (044) 492 76 87 або електронною поштою: calc@pruszynski.com.ua

Купити «БМЗ», інші матеріали для покрівлі та фасаду Ви можете звернувшись у департаменти та регіональні представництва компанії в усіх регіонах України.