Вікна мансардні

Вікна мансардні VELUX та FAKRO

Мансардні вікна, виготовлені з якісної сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.

Мансардні вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи мансардні вікна у реконструкції горищ, легко їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри.

Залежно від побажань клієнтів і винахідливості проектувальників навіть найбільш нетипове і витончене бачення може бути зображено у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

   
velux_ban

Вікна мансардні VELUX

Мансардні вікна VELUX складаються з двох лінійок – практичного вирішення Optima і розкішної лінії Premium.

   
fakro_ban

Вікна мансардні FAKRO

Метою фірми FAKRO є поставка продукції найвищої якості, яка відповідає очікуванням клієнтів.

   

На мансарді встановлюють різного виду вікна. Найпростіші – вертикальні, вони майже не відрізняються від звичайних фронтальних вікон. Встановлюються на фронтоні будівлі або на схилі даху в конструкції, яку називають шпаківнею або будиночком. Ці вікна виглядають красиво, оживляючи вид даху, але мало пропускають світла. Похилі вікна встановлюються нарівні з дахом. Вони відрізняються від інших видів вікон своєю конструкцією,  механізмом відкривання стулок, матеріалом, а також вони на 40% більше пропускають денного світла.

Матеріалом для виготовлення мансардних вікон служить якісна деревина, алюміній або ПВХ-профіль. Дерев’яні вікна рекомендують встановлювати в приміщеннях з нормальною вологістю – кабінеті, спальні та ін. На кухні і в санвузлі більше підійдуть вікна з пластикового профілю, як більш стійкого до вологості, агресивних середовищ і цвілі.

Види мансардних вікон конструктивно можуть відрізнятися, у зв’язку з цим, їх класифікують так:

1. Вікна стандартні – квадратної або прямокутної форми. Являють собою раму і стулки або глухий склопакет. До речі, випуск вікон з глухим склопакетом, проводиться тільки за індивідуальним замовленням.

2. Балконні вікна – це конструкція, що складається з вікна на скаті даху (похиле) і вікна вертикального, розташованого під ним або збоку. Вони відкриваються: похиле вікно – вгору, а вертикальне вікно, як звичайне – в сторону або вниз.

3. Вікно з глухим нижнім елементом і рухливою верхньою стулкою. Такого типу вікна встановлюють у разі, якщо висоти ската недостатньо для встановлення двох повноцінних вікон, а одне вікно дає мало світла.

4. Мансардне вікно з декоративним верхнім елементом – надставкою — використовується для створення більш гармонійного вигляду вікон круглої або трикутної форми.

5. Карнизне вікно встановлюють в мансарді з високим пристінком, через який важко дивитися через похиле вікно. У цьому випадку, під ним монтують вертикальне вікно, що відкривається.

6. Тунельне вікно встановлюють в тому місці на скатіі даху, де немає прямого виходу в житлове приміщення, наприклад, на горище. До вікна встановлюють світловідбиваючий тунель у вигляді труби, що веде до місця, яке необхідно висвітлити. Встановлюють плафон, який розсіює світло.

Мансардні вікна розділяються також за способом відчинення стулок: з центральною віссю, з піднятою, скомбінованою, боковою, нижньою, а також з дистанційним управлінням повороту стулок.