Прушиньскі — регіональним представникам

Компанія Прушиньскі цінує професійних учасників покрівельного ринку — своїх партнерів-дилерів, і пропонує їм спеціальні умови і сервіси:

Широкий асортимент продукції

Найбільший на ринку України вибір товарів для покрівель і фасадів з покриттями поліестер, матовий поліестер, ПУРМАТ і ПУРЛАК (на основі поліуретану) з широким вибором колірних рішень в стандартах RAL і RR.

Точні терміни виробництва та доставки

Ми прагнемо забезпечити плановість доставки товарів з нашого асортименту в усі регіони України. Для зручності наших покупців працює сервіс «Історія замовлень».

Прозору цінову політику

Компанія «Прушиньскі» прагне проводити зважену асортиментну і цінову політику, щоб уникнути надмірної конкуренції та цінового демпінгу, а також завищених цін для кінцевих споживачів. Ми прагнемо встановлювати для наших партнерів лояльні умови розміщення та оплати замовлень.

Бренд

Бренд «Прушиньскі» на сьогодні — один з найбільш впізнаваних на українському ринку покрівельних матеріалів, що допомагає нашим дилерам в позиціонуванні і продажу покрівельних матеріалів, послуг та аксесуарів.

Сайт

Сайт www.pruszynski.com.ua — один з найбільш ресурсів в Рунеті та Укрнеті, що динамічно розвивається. Допрацювання, які ми робимо на нашому сайті в даний час, мають на меті збільшення частки продажів наших дилерів і замовлень при зверненнях клієнтів з нашого сайту.

Якість, гарантію

Компанія «Прушиньскі» працює тільки з сировиною європейського виробництва, завдяки чому на всі покрівельні, фасадні матеріали з полімерним покриттям ми надаємо 10-річну гарантію.

Забезпечення рекламними матеріалами

Ми забезпечуємо наших партнерів необхідними презентаційними та рекламними матеріалами, охоче реагуємо на ініціативи і проводимо спільні маркетингові акції, як з нашими покупцями, так і з постачальниками.

Презентації та тренінги

Компанія «Прушиньскі» націлена на передачу наявних знань про матеріали, їхній монтаж і ефективні технології продажу. На українському заводі Компанії працює Навчальний центр, ми проводимо виїзні презентації та тренінги для продавців і монтажників в регіонах.

Підтримку в продажах кінцевим споживачам

Компанія Прушиньскі працює в сегменті індивідуальних забудовників тільки через дилерів (регіональних представників). Вся маркетингова активність Компанії, розвиток асортименту, сервісів, бренду спрямована на допомогу в продажах нашим дилерам.

Підтримку в роботі з об’єктами

Ми здійснюємо повну інженерну та технічну підтримку при продажах товарів нашого виробництва нашими дилерами на проекти в сегменті комерційних інвестицій.