Плівки покрівельні

Плівки, які застосовуються при монтажі покрівлі та фасаду

Для захисту від вітру, вологи і утворення конденсату в конструкції покрівлі та фасаду необхідно застосовувати спеціальні плівкові матеріали, які мають загальну назву – покрівельні плівки. Більш детальну інформацію про пароізоляційні властивості різних матеріалів, що застосовуються в конструкціях утепленої покрівлі та утеплення фасаду, ви можете прочитати тут.

Оберіть продукт

Гідробар’єр

Служить для захисту теплоізоляційного шару і конструкції покрівлі від проникнення вологи через покрівельне покриття, а також конденсаційної вологи.

parotop_prev

Паробар’єр

Захищає покрівельну конструкцію від проникнення вологи, запобігає конденсації вологи в шарі утеплювача.

Вітробар’єр

Служить для захисту теплоізоляційного шару з волокнистих матеріалів (наприклад, мінеральна вата) від вітрового напору.

Покрівельні мембрани

Захищає теплоізоляцію від можливого проникнення атмосферної вологи і механічного руйнування (вивітрювання) і підвищеної повітропроникності.

tyvek_prev

Супердифузійні плівки Tyvek

Покрівельні мембрани Tyvek (Тайвек) від Du Pont – поєднують в собі міцність, захисні властивості і високу паропроникність.

strichka_prev

Клейкі стрічки для покрівельних плівок

Для склеювання і з’єднання покрівельних мембран і плівок, пароізоляційних, будівельних плівок та інших матеріалів.

Таку ж важливість, як правильні пароізоляційні і паропропускні матеріали, мають правильні конструктивні рішення при монтажі утеплення фасаду та покрівлі. Оскільки питання захисту від конденсаційної вологи є принципово важливим, він розглядається у всіх інструкціях з монтажу покрівельних та фасадних матеріалів, а також у кількох статтях, розміщених на нашому сайті. З покрівельними плівками можна використовувати будь-які мінераловатні теплоізоляційні матеріали: як скловолоконні (Isover, Ursa та ін.), так і з кам’яною ватою (Rockwool, Техно та інші). У конструкціях скатних покрівель переважним теплоізоляційним матеріалом повинна бути кам’яна вата.