Покрівельні мембрани

Має підвищені дифузійні властивості: 1м2 пропускає за 24 години від 1200 до 3000 г водяної пари. Захищає теплоізоляцію від можливого проникнення атмосферної вологи і механічного руйнування (вивітрювання) і підвищеної повітропроникності, зберігаючи теплоізоляційні властивості матеріалу. Супердифузійна мембрана захищає теплоізоляцію від проникнення атмосферної вологи і механічного руйнування (вивітрювання). Наявність супердифузійної мембрани підвищує теплову ефективність покрівлі не менше ніж на 7%.

  

Маючи підвищені дифузійні властивості, а також високу стійкість до води і вітрового навантаження, дифузійна мембрана застосовується в конструкціях утеплених скатних покрівель (при обладнанні теплих горищ-мансард), а також вентильованих фасадів.

Застосування дифузійної мембрани має ряд переваг:

 • мембрана замінює одночасно два види плівок: гідробар’єр і вітрозахист, дозволяючи реалізовувати конструкції без внутрішньої прихованої вентиляції;
 • мембрана може укладатися безпосередньо на теплоізоляцію, настил, дошки, фанеру, плити OSB, завдяки чому створюється додатковий простір для теплоізоляції, поліпшуються ізоляційні параметри конструкції;
 • мембрана збільшує термін служби теплоізоляції і дерев’яних конструкцій, причому, останні можуть встановлюватися без застосування хімічних консервантів;
 • застосування мембрани спрощує конструкцію, збільшує товщину утеплення при однаковій кількості дерева в кроквяній конструкції, прискорює процес її монтажу і тому це вигідно з фінансової точки зору.

Супердифузійні мембрани діляться на два основних види: двошарові і одношарові мембрани. Одношарові мембрани значно краще тришарових.

Монтаж супердифузійних мембран

У конструкціях покрівлі і фасадів супердифузійні мембрани укладаються безпосередньо на шар утеплення, закріплюються безпосередньо на площині крокв або до інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. По коньку можна проводити нахлест супердифузійної мембрани через коньок. Слід укладати плівку стороною з написами назовні і робити нахлест не менше зазначеного пунктиром. Плівку можна використовувати для всіх вентильованих похилих покрівельних конструкцій (в комплексі з металочерепицею, керамічною черепицею, єврошифером та іншими покрівельними матеріалами).

Застосування супердифузійних мембран для утеплення покрівлі

Більш ефективне рішення
паробарьер  паробарьер 
1) металочерепиця; 2) рейка обрешітки; 3) контробрешітка; 4) супердифмембрана; 5) кроква; 6) утеплювач; 7) пароізоляція

 

Менш ефективне рішення
паробарьер  паробарьер 
1) металочерепиця; 2) рейка обрешітки; 3) контробрешітка; 4) гідробар’єр; 5) кроква; 6) утеплювач; 7) пароізоляція; 8) додатковий вентзазор 

Покрівельна мембрана TOP ROOF

 

TOP ROOF — це тришарова комбінована покрівельна мембрана з високою паропропускною здатністю, призначена для використання при будівництві скатних вентильованих дахів і дахів з суцільними латами. Складається з трьох шарів: 2 поліпропіленових нетканих полотен і внутрішньою функціональною поліпропіленової плівки, яка забезпечує виробу високу проникність водяної пари і одночасно водонепроникність. TOP ROOF має параметри водонепроникності на рівні понад 3000 мм H2O, що має важливе значення для довговічності і міцності виробу. Мембрана містить спеціальні добавки, що додають УФ-стабільність тривалістю 3 місяці, що дає запас часу для монтажу покрівельного покриття.

Мембрана TOP ROOF рекомендована для застосування в якості підпокрівельного покриття для скатних утеплених вентильованих покрівель, у тому числі з суцільними латами. Придатна для використання при ремонті покрівель та мансарди «за зворотним принципом». Захищає мансарду під час покрівельних робіт, а по завершенні монтажу покрівельної системи – від вологи і атмосферної води (дощ, сніг, туман). Виріб не потребує виконання вентзазору між мембраною і термоізоляцією (мінеральна, скляна вата, і т.і.), тобто допустимо суміщення мембрани безпосередньо з термоізоляцією. Слід пам’ятати про те, що покрівельні мембрани призначені для ізоляції скатних утеплених дахів, таким чином, монтаж термоізоляції мансарди повинен бути проведений в мінімальні терміни, що забезпечить ефективне функціонування покрівельної системи. Монтаж покрівельного покриття на мембрані повинен виконуватися обов’язково з використанням обрешітки і контробрешітки. Висока якість виробу TOP ROOF гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку. Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», оригінальна мембрана брендована логотипом компанії по всьому полотну.

Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», оригінальна мембрана брендована логотипом компанії по всьому полотну. В асортименті компанії є два види мембрани — TOP ROOF 100 та TOP ROOF 130.

Технічні характеристики

 

TOP ROOF 130

TOP ROOF 100

поверхнева щільність

130 г/м2 (+/- 10%)

100 г/м2 (+/- 10%)

паропроникність

близько 3000 г/м2/24 год

близько 3000 г/м2/24 год

УФ-стабільність

3 місяці

3 місяці

коефіцієнт Sd

близько 0,02 м

близько 0,02 м

водонепроникність

W 1

W 1

розмір рулону

1,5 м x 50 мп = 75 м2

1,5 м x 50 мп = 75 м2

піддон

50 рулонів

50 рулонів

Переваги мембрани:

 • Висока паропроникність водяної пари (3000 г/м2/24 год), завдяки якій мембрана виводить вологу назовні;
 • Проста і легка в монтажі;
 • УФ-стабільна до 3 місяців, що дозволяє відтермінувати монтаж покрівлі;
 • Повністю водонепроникна, захищає термоізоляцію зовні від дощу і снігу;
 • EN 13859-1 EN 13859-2.

Покрівельна мембрана TOP FALZ

Print 

TOP FALZ — тришарова супердифузійна покрівельна мембрана, що складається з поліпропіленової тканини, функціональної плівки і поліпропіленового обплетення, яке виконує функцію відокремлення шару між мембраною і покрівельним покриттям. Містить спеціалізовані стабілізатори, які забезпечують стійкість матеріалу до УФ-випромінювання протягом не менше 3 місяців. Застосовується для похилих, ізольованих, вентильованих покрівель, покрівель з суцільною обрешіткою, особливо для фальцевого покриття.
Використовується також для вентильованих та не вентильованих металевих фасадів як дренажний та вентиляційний шар. Переваги використання цієї мембрани: висока паропроникність, водонепроникність, звукопоглинання і відведення конденсату.

Технічні характеристики

поверхнева щільність 450 г/м2
паропроникність 3000 г/м2/24 год
УФ-стабільність 3 місяці
коефіцієнт Sd близько 0,02 м
водонепроникність W 1
розмір рулону 1,5 м x 25 мп = 37,5 м2
піддон 8 рулонів

Переваги мембрани:

 • Висока паропроникність водяної пари (3000 г/м2/24 год), завдяки якій мембрана виводить вологу назовні.
 • Проста і легка в монтажі.
 • УФ-стабільна до 3-х місяців, що дозволяє відтермінувати монтаж покрівлі.
 • Повністю водонепроникна, захищає термоізоляцію зовні від дощу і снігу.

Монтаж покрівельної мембрани TOP FALZ 

Print

Покрівельна мембрана Strotex 1300 Basic

ris_1

Супердифузійна мембрана Strotex 1300 Basic виробляється компанією Foliarex в Польщі. Використовується як шар попереднього покриття під покрівельний матеріал. Для компанії «Прушиньскі» виробляється з нанесення лого Pruszynski по всьому полотну плівки.

 

 

 

 

Технічні характеристики

поверхнева щільність 115 г/м2 (+/- 10%)
паропроникність близько 1700 г/м2/24 год
УФ-стабільність 1 місяць
коефіцієнт Sd близько 0,02 м
водонепроникність W 1
розмір рулону 1,5 м x 50 мп = 75 м2
піддон 77 рулонів

Переваги мембрани:

 • Висока паропроникність водяної пари (більше 1700 г /м2/24 год), завдяки якій мембрана виводить вологу назовні;
 • Повністю водонепроникна, захищає термоізоляцію зовні від дощу і снігу;
 • Дозволяє укладати термоізоляцію до повної висоти крокви;
 • Містить UV-стабілізатори, які уповільнюють процес старіння, викликуваний дією атмосферних чинників.