Фальцева покрівля

!_RetroLine_logoСамозатискна фальцева покрівля поєднує в собі переваги класичного фальця і сучасні рішення технології будівництва з металу.

Відсутність отворів у покрівельному матеріалі і прихований спосіб кріплення гарантують максимально можливий термін експлуатації фальцевої покрівлі та відсутність корозії у місцях кріплень. Спеціальний замок панелей гарантує надійне кріплення і дозволяє проводити швидкий монтаж фальцевої покрівлі. 

Покрівельні панелі RetroLine виготовляються максимальною довжиною 7 м, в товщині металу 0,45; 0,5 і 0,7 мм і  з такими видами декоративно-захисного покриття (PE, PEMA, PURMAT, PURLAK, PURMAX) і алюцинк, термін гарантії на які становить від 10 до 30 років.

Типи профілювання покрівельних панелей Ретролайн *

– плоска (510P),

– трапецієвидна (510T),

– нано-профілювання (510 NANO).

 510P   510T   510nano (2) 
510P 510T 510 NANO

* виробник має право змінювати конфігурації Товару, виготовлений Товар може відрізнятись від зображення.

Характеристики покрівельних панелей RetroLine

Print 

RETRO_new 

Покрівельні панелі мають готові монтажні отвори, що полегшує та прискорює монтаж на будівництві.

Спеціальний самозатискний замок забезпечує надійне повздовжнє зʼєднання панелей.

Особливістю виробничої лінії на українському заводі є те, що під час виробництва панелей від самого початку робиться надріз під загин для облаштування карнизного вузла.

33 22 11

Також можливості нового сучасного обладнання дозволяють наносити антиконденсатну плівку на внутрішню поверхню покрівельних панелей RetroLine.

Рекомендуємо для монтажу скатних, ізольованих, вентильованих покрівель, покрівель з суцільною обрешіткою, та особливо для монтажу фальцевих панелей RetroLine використовувати тришарову супердифузійну покрівельну мембрану TOP FALZ. Вона використовується також для вентильованих та не вентильованих металевих фасадів як дренажний та вентиляційний шар. Переваги використання цієї мембрани: висока паропроникність, водонепроникність, звукопоглинання і відведення конденсату.

Монтаж покрівельної мембрани TOP FALZ 

Print 

 

Довжина покрівельних панелей для замовлення (L) є чистою (ефективною) і не включає розмір підрізу.

Print 

Покрівельні панелі мають приховане кріплення, готові монтажні отвори і самозатискні фальцеві замки, що забезпечує надійність і довговічність панелей RetroLine, а також всієї покрівельної конструкції.

Правильний монтаж через овальні отвори нівелює наслідки термічного розширення металу. Завдяки цьому на самозатискна фальцева покрівля зберігає чистоту ліній і первинний зовнішній вигляд. Замок покрівельних панелей Ретролайн фіксується без застосування клямерів шляхом простого натискання на замкову частину зверху і тому не вимагає спеціальних інструментів для фальцювання стику панелей. Завдяки цьому на простих скатних покрівлях зібрати покрівельні панелі Ретролайн зможе будь-який досвідчений покрівельник.

Різноманітність кольорів і покриття дозволяють архітектору вирішити практично будь-яке поставлене перед ним завдання. Покрівельна сталь досить гнучка, а декоративне покриття досить міцне, щоб покривати дахи і навіть фасади будь-якої форми.

Розміри покрівельних панелей RetroLine

Ефективна ширина покрівельних панелей 510 мм
Висота фальца 25 мм
Марка сталі S 250 GD + Z 275
Максимальна довжина покрівельної панелі 7 м
Мінімальна довжина покрівельної панелі 1 м
Товщина металу 0,45; 0,5 або 0,7 мм
Покриття PE, PEMA, PURMAT, PURLAK, PURMAX, алюцинк
Аксесуари саморізи, ущільнювачі, снігозатримувачі, елементи вентиляції
Мінімальний кут нахилу фальцевої покрівлі ≥ 15o

Покрівельні панелі Ретролайн можуть використовуватися не тільки при будівництві нових будівель, але і при реконструкції пам’яток архітектури. Класичні прямі лінії дахів під самозатискні покрівельні панелі дозволяють не тільки зберігати традиційний вид металевої покрівлі, але і відмінно пасують сучасній архітектурі.

Для зручності монтажників та захисту панелей фальцевої покрівлі при транспортуванні, розвантаженні та зберіганні на майданчику покрівельні панелі Ретролайн виробляються із захисним покриттям зі спеціальної самоклеючої плівки. Однак потрібно пам’ятати, що фальцеві панелі не повинні зберігатися в такій плівці під прямими сонячними променями, а відразу після монтажу плівку слід зняти з покрівельних панелей. Пов’язано це з тим, що клей на плівці має властивість полімеризуватися під дією сонячних променів, після чого зняти його з металу можна буде тільки за допомогою розчинника.

При замовленні самозатискної фальцевої покрівлі слід пам’ятати про те, що є певні обмеження по довжинах панелей, тому зовнішній вигляд покрівлі з довгими скатами припускає наявність деякої кількості поперечних швів.

Нарешті, покрівельні панелі Ретролайн дозволяють зробити оригінальний дизайн покрівлі із застосуванням панелей з поверхнею у вигляді мікрохвилі. Зараз готується відео з монтажу фальцевої покрівлі з такою поверхнею. З більш детальною інформацією з монтажу фальцевої покрівлі ви можете ознайомитися в Інструкції з монтажу Ретролайна.

Про співвідношення ціни покрівельних панелей та металочерепиці Ви зможете дізнатися зі статті Фальцева покрівля: ціна у порівнянні з металочерепицею.

Фотогалерея покрівельних панелей RetroLine