Вікна мансардні FAKRO

Мансардні вікна — це невід’ємна частина мансардного приміщення. Вони роблять мансарду затишною, світлою, гарантують безпеку і забезпечать індивідуальний дизайн будинку.

Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне дахове вікно ФАКРО до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.

Дахові вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

Дахові вікна, окрім основних функцій: освітлення та вентиляції, повинні також гарантувати безпеку експлуатації, а також перешкоджати легкому проникненню всередину приміщення.

Дахові вікна FAKRO є безпечними для осіб, які працюють на даху, а також для мешканців мансард.

Завдяки гартованому склу та системі зміцнення конструкції вікна дахові вікна FAKRO єдині на ринку мають щонайменше III клас безпеки для цілого вікна відповідно до норми EN 13049.

Вікна FAKRO безпечні також і в позиції мікропровітрювання, завдяки якій повітрообмін зростає до 200 м3/год.

В асортименті компанії ФАКРО представлені:

   
Okno Wysokooosiowe Naswietle Середньоповоротні мансардні вікна
   

FPPpreSelectWrazeniowe

Мансардні вікна з комбінованою системою відчинення
   

FYP-V 08 (www)jpg

Мансардні вікна із припіднятою віссю повороту стулки
   

FGH-V P2 Galeria

Вікно-балкон
   

ES (www) 

Ізоляційні коміри для мансардних вікон
   
AMS 02 (www) Аксесуари