Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Яка металочерепиця краща

15 / 05 / 2014

Яка металочерепиця краще: які питання обов’язково потрібно обговорити з постачальником і будівельником?  При покупці будь-якого товару потрібно до певної міри розбиратися в тому, що купуєш. Покрівля з металочерепиці – важливий матеріал, значною мірою який, як виглядатиме Ваш будинок. Покрівельний пиріг, розрахований на довгий термін служби, – досить складна конструкція, особливо якщо робиться правильно, з урахуванням всіх вимог з вентиляції підпокрівельного простору. Як вибрати і яку купити металочерепицю та аксесуари, рішення застосовувати їх на даху своїм або зекономити – все це досить непрості питання. З метою допомогти Вам прийняти самостійно зважене рішення щодо вибору покрівельних матеріалів, аксесуарів і навіть монтажників, пропонуємо Вам список питань. Рекомендуємо Вам обговорити їх, вибираючи постачальника для своєї покрівлі. Відповіді, отримані від постачальників і будівельників, допоможуть Вам вирішити, яку вибрати металочерепицю й аксесуари до них і чи варто купити їх у цього постачальника.

Товщина металочерепиці

Чи варто Вам економити: чи достатньо товщини металу 0,45 мм чи все ж краще вибрати якість і для своєї покрівлі купити металочерепицю в товщині 0,5 мм? На ринку є можливість купити метал в різних товщинах: від 0,5 мм і нижче. Товщину менше 0,45 для покрівлі ми навіть не розглядаємо, хоча на сьогодні з металу з товщиною 0,41-0,42 і навіть менше монтується не менше 15-20% всіх покрівель.

image0011 Как выбрать металлочерепицу или Какие вопросы обязательны к обсуждению с поставщиком металлочерепицы. Часть 1  

Вимірювання металочерепиці мікрометром

Кількість цинкового покриття металочерепиці

Кількість цинкового покриття металочерепиці. Скільки цинку на тій металочерепиці, яку Вам пропонують дешевше? А тепер розділіть це число навпіл, оскільки названа Вам цифра нанесена на обидві сторони металу і подумайте, що ці 70 або 100 грам рівним шаром нанесені на 1 м2 металу, а не тільки на крайках і в місцях, де будуть закручуватися саморізи. Обрізні кромки гарантовано затягуються цинком тільки при цинкування від 200 гр. цинку на 1 м2 металу. А в Європі згідно з діючими нормами для покрівлі можна використовувати тільки пофарбований метал з цинковим шаром 275 грам на м2. З 1 січня така ж норма повинна почати діяти і в Україні.

Форма металочерепиці

Виберіть ту, яка Вам більше подобається: традиційний Шафір, Крон під натуральну керамічну черепицю в романському стилі, Арад модульний, Арад Класик або Модус в середземноморському стилі, покрівельна фальцева панель Ретролайн або навіть покрівельний профнастил. Нижче є ряд фотографій всіх видів металочерепиці виробництва Прушиньскі на покрівлях. Допомогти в підборі форми металочерепиці вам зможе спеціальний сервіс по візуалізації покрівлі. Деякі наші назви мають аналогії у конкурентів, деякі продаємо тільки ми. У будь-якому випадку у Вас є вибір, яку металочерепицю купити.

   

Модульна металочерепиця ARAD

Модульна металочерепиця АРАД відноситься до преміум-сегменту матеріалів для покрівлі: оригінальний зовнішній вигляд, кріплення типу Z-lock, преміум-покриття на основі поліуретану, збільшене штампування, гарантія 30 років.

   

Модульна металочерепиця KARPATIA

Модульна металочерепиця КАРПАТІЯ, що нагадує дерев’яні дахи з гонту. Карпатія — відмінне рішення для покрівель дерев’яних будинків, ресторанів або готелів.

   

Модульна металочерепиця TUR

Металочерепиця преміум-класу, яка має оригінальний вигляд з чіткими симетричними лініями, що нагадує ексклюзивну керамічну черепицю.

   

Металочерепиця ARAD Classic

Металочерепиця, яка виглядає на покрівлі так само виразно, як натуральна кераміка в середземноморському стилі. Арад Класік має спеціальні симетричні замки, монтується як звичайна металочерепиця.

   
1-prev-arad_optima22

Металочерепиця ARAD Optima

Металочерепиця в середземноморському стилі. Тип профілювання такий же, як і у металочерепиці ARAD Classic, але металочерепиця ARAD Optima має меншу висоту тайла – 15 мм.

   

Металочерепиця KRON

Профіль цієї металочерепиці винайдено компанією Прушиньскі. За зовнішнім виглядом металочерепиця Крон схожа на натуральну черепичну покрівлю романського стилю.

   
 

Металочерепиця SZAFIR

Класична за формою металочерепиця, що нагадує стандартний профіль Монтерей.

   
 

Металочерепиця TUR Classic

Металочерепиця Тур Класік, що нагадує керамічну черепицю німецького стилю. Стандартно пропонується тільки в покриттях на основі поліуретану.

   

Деякі наші назви мають аналогії у конкурентів, деякі продаємо тільки ми. У будь-якому випадку у Вас є вибір.

Вибір оптимального виду покрівельного покриття

У чому специфіка моєї покрівлі? Який вид покрівельного матеріалу є оптимальним для мого будинку?Уточніть переваги і недоліки кожного виду покрівлі. Можливо, у Вашому конкретному випадку кращим вибором буде і не покрівля з металочерепиці зовсім, а наприклад, покрівельний профнастил або євроруберойд, якщо ухил Вашої покрівлі менше 10 градусів. Хороший продавець зобов’язаний Вам сказати, який покрівельний матеріал буде оптимальним у Вашому випадку.

Колір металочерепиці та покриття

Колір металочерепиці та покриття. Гладкий або матовий поліестер з гарантією європейського зразка на 10 років або довговічне матове покриття ПУРМАТ з гарантією на 30 років? Рекомендуємо вибирати кольори, які дозволять Вашій покрівлі відрізнятися від інших. Пам’ятайте, що всі кольори з однаковим покриттям коштують однаково. З металу виробництва «Прушиньскі» найбільшою популярністю користується матовий поліестер, хоча він і дещо дорожче звичайного глянцевого поліестру, – в цьому покритті ми виробляємо і продаємо три чверті всіх своїх покрівель.

Технологія монтажу металочерепиці

Точно має сенс про це говорити, якщо Ви вибрали нестандартний матеріал, що має специфіку в монтажі, наприклад, модульну черепицю або фальцевую покрівлю . При цьому в будь-якому випадку краще, якщо продавець поспілкується з Вашим монтажником. Особливо якщо останній «пів-Києва накрив».Рекомендуємо сопрісутствовать при їх розмові про монтаж. Нехай вони обговорять питання, про які йтиметься в наступних розділах. У цьому випадку Ви самі зможете зробити усвідомлений вибір, а не покладатися тільки на думку монтажника, який може і не до кінця розбиратися в питанні, або на думку продавця, який може переслідувати свої цілі і намагатися продати Вам те, що зараз є у нього на складі.

Купити металочерепицю

Ви можете купити або дізнатися ціни на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, у наших дилерів в Києві та інших регіонах України.

kupit Купити металочерепицю в Україні