Герметизація стиків

Стрічка для герметизації стиків

   
lenta_alyu

Стрічка для герметизації стиків і обробки примикань дозволяє знизити трудомісткість монтажу та забезпечити надійність вузлів. Стик між черепицею і димарем є одним з найбільш вразливих місць на покрівлі. Його герметизація — процес тривалий і трудомісткий.

Стрічка для обробки примикань дозволяє знизити трудомісткість процесу і забезпечити надійність вузла. Виготовлена з високоякісних матеріалів, що мають підвищену стійкість до процесів старіння, вигорання і дії температури.

Стрічка може бути застосована в усіх місцях вигинів і з’єднань на покрівлі. Продукція пропонується в 5-метрових рулонах. Ширина рулону 300 мм.

Переваги: дозволяє швидко та надійно герметизувати з’єднання при монтажі комірів та примикань. Оздоблена клейким бутиловим шаром.

Монтаж: до сухих очищених поверхонь.

   

 

 

Ущільнювач покрівельних виходів труб

   

mf_2

Сфера застосування: ущільнювачі покрівельних виходів застосовуються на покрівлі з металочерепиці та профнастилу для герметизації виходів труб, димоходів, камінів, систем вентиляції, електровиходів, антен, щогл.

Переваги:

– стійкі до будь-яких погодних умов: сніг, лід, дія озону, УФ-променів і забруднень атмосфери;

– температура використання: від -55 до +135ºС;

– гарантована температуростійкість: 135ºС.

   

 Спеціально розроблена конструкція основи дозволяє встановлювати ущільнювачі на покрівлі будь-якої конфігурації. Проста і надійна конструкція ущільнювача дає змогу встановлювати його протягом 10-ти хвилин.

Ущільнювач Діаметр, min/max, мм Ущільнювач Діаметр, min/max, мм
PGMF1 5-50 PGMF5 102-178
PGMF2 32-76 PGMF6 127-228
PGMF3 60-102 PGMF7 152-280
PGMF4 76-152 PGMF8 178-330

Рекомендуємо ущілюнювачі застосовувати разом з герметиком Geocel 2300.

Принцип монтажу

Покрівельний герметик Geocel для монтажу металочерепиці

Однокомпонентний трехполімерний будівельний герметик вищої якості. Завдяки унікальній структурі особливо еластичний, добре прилипає; стійкий до всіх метеорологічних умов; довговічний (50 років). Застосовується при герметизації дахів, вікон, дверних конструкцій, обшивки будівель і т. і.

Germetik

Має унікальні властивості:

 • не розтріскується;
 • незвичайно подовжується при розтягуванні – до 800%;
 • гнучкий;
 • добре липне до всіх будівельних поверхонь;
 • особливо стійкий до ультрафіолетових променів;
 • легко фарбується;
 • легко чиститься;
 • стійкий до плісняви.

Основне застосування:

 • призначений для роботи з такими поверхнями: цегла, бетон, камінь, метал, скло, дерево, бітум, вініл;
 • де потрібні матеріали стійкі до УФ-променів;

Не рекомендується застосовувати:

 • для поверхонь, по яких відбувається рух (ходьба і т.і.);
 • для глазурованих акрільних поверхонь вікон;
 • під час виробництва продуктів харчування.

Інструкція по застосуванню: Поверхні повинні бути, по можливості, чисті, сухі, хоча невелика волога не перешкода. Для видалення пилу, бруду використовуйте сухі ганчірки або щітки. Не рекомендується застосовувати ксилол для чищення невисохлих поверхонь. На вологих поверхнях не буде хорошого склеювання. Коли температура нижче 5oC буде легше працювати, якщо герметик підігріти. При температурі поверхонь вище 60oC не герметизуйте, дайте поверхням охолонути. Герметик дозволяється фарбувати через 24 години. При вживанні нееластичних фарб рекомендується почекати 3 дні. Використовуйте будь-які латексні або олійні фарби. При русі швів деякі фарби можуть тріскатися. Тому завжди прочитайте інструкцію виробника фарби. Чистити інструмент від Geocel 2300 потрібно поки він не засох. Використовуйте такі розчинники як ксилол, толуол або хлоровані розчинники. Перед вживанням токсичних або горючих розчинників прочитайте інструкцію виробника.

Запобіжні заходи: при використанні герметика обов’язкова хороша вентиляція. Уникайте потрапляння в очі. У разі ковтання не викликайте блювоту, негайно зверніться до лікаря. Хоча запах у герметика слабкий, у деяких людей він може викликати подразнення.

Технічні дані

В’язкість   800
Подовження при розтягуванні   870 %
Подовження при розтягуванні після 500 годин обробки УФ-променями 1093 %
Міцність при розтягуванні   2.81 MПa
Міцність при розтягуванні (при подовженні 900%) 6.21 MПa
Відновлення (при подовженні 800%) 100 %
Зменшення об’єму   39 %
Міцність на відрив (при температурі +23oC):    
  від алюмінію 3325 Н/м
  від скла 2100 Н/м
  від деревини 2975 Н/м
  від вінілу 2100 Н/м
Полімеризація (12.5×12.5) мм   5 дней
Робоча температура   -40oC; + 60 oC
Температурна стійкість   -40oC; + 82 oC
Процент летючих речовин   37.5 %
Грунтовка   не обязательна
Термін зберіганн   два года
Ємність упаковки   310 мл

Витрата герметика

ширина шва (мм) глибина шва (мм) довжина шва (м)
6,35 6,35 7,77
6,35 12,70 3,87
12,70 9,52 2,56
19,05 12,70 1,28
     
Рекомендовані розміри шва: мінімум – (6,35 х 6,35) мм максимум – (12,7 х 9,52) мм

 

Всепогодний герметик ЕССВЕ (прозорий)

Однокомпонентний триполімерний будівельний герметик вищої якості. Завдяки унікальній структурі особливо еластичний, добре прилипає; стійкий до всіх метеорологічних умовдовговічний (50 років). Застосовується при герметизації дахів, вікон, дверних конструкцій, обшивки будівель та ін.

germet_sweden

Опис продукту:
Герметик із вмістом розчинника. Здебільшого призначений для зовнішнього використання, але при достатній вентиляції та терпимості до запаху може застосовуватися в приміщенні. Високоеластичний, легко наноситься та стійкий до атмосферних впливів. Непігментований варіант є повністю прозорим. Пігментована версія є цілком непрозорою. Продукт не містить силікону та ізоціанатів.

Сфери застосування:
Застосовується для ущільнення дахів, дощових водостоків та водовідвідних ринв, а також для фундаментів, стін та різного типу герметизації листових матеріалів та з’єднань. Забезпечує адгезивність та герметичність матеріалів, наприклад покрівлі/бітуму, асфальту, цегли, бетону, деревини, металу, скла і різних типів пластмас за будь-яких атмосферних умов, вологості та при низьких температурах.

Технічні характеристики:

Тип

Ґума

Система затвердіння

Висихання

Консистенція

Тиксотропний

Щільність [г/см3]

0,95

Колір

Прозорий

Чорний

Упаковка [мл]

300

Придатний для фарбування*

Так (див. нижче)

Час утворення плівки/ зберігання без ковпачка (23° 50% відносної вологості) [хв]

15-20 хв.

Твердість [по Шору A]

25 +- 5

Рухливість (ISO 11600) [%]

±25

Модуль пружності при 100% витягуванні [Н/мм²]

~ 0,5

Час висихання [мм/24 год]

12

Температура нанесення [°C]

5-40 (вище -20, див. додаток)

Стійкість до впливу температури після висихання [°C]

Від -25 до +80

Термін зберігання у прохолодному і сухому місці [місяців]**

12

Температура зберігання [°C]

5-30

Чутливий до температури нижче 0 °C

Ні, може зберігатися при низькій температурі протягом короткого періоду часу

Усі значення актуальні при 23°/50% відносної вологості, якщо інше не вказано. Лист технічних даних BYGGFOG ALLVÄDER.  Дата виходу першої версії: 05.12.2019
* «Придатний для фарбування» вказано в таблиці лише з позначенням «так» або «ні». ESSVE завжди рекомендує випробовувати продукт перед використанням. Слід враховувати, що випробування всіх типів поєднань виробу з різними поверхнями не проводилися. Тому замовник/кінцевий користувач повинен перевірити, чи фарба, лак або інше покриття сумісне із даним продуктом.
** Кінцевий термін придатності, зазначений на упаковці для продуктів в контейнері, вміщеному в коробку, застосовується для нерозпакованого продукту.

Інструкція/спосіб застосування:
Температура навколишнього середовища та матеріалу повинна становити +5-40°C. Найкращі показники отримано при температурі +20°C. Вміст продукту  слід зберігати при кімнатній температурі. Перед нанесенням продукту переконайтесь, що поверхні сухі, чисті, не містять пилу/часточок. Непористі основи можуть бути вологими або вкриті мастилом. При використанні продукту за температури нижче  0°C, продукт ущільнюється, повільніше висихає та стає більш чутливим до деформацій матеріалу. Масу слід наносити за допомогою дозатора герметика і ущільнювати в швах  таким чином, щоб матеріал повністю заповнював порожнини основи. Після нанесення масу вирівнюють гладилкою, змоченою у мильній воді або спреєм ESSVE RENGORING SPRAY. Забруднення контактних поверхонь може негативно впливати на властивості продукту.

Стійкість до атмосферних впливів:
Продукт є повністю водонепроникним і стійким до перепадів атмосферних умов та температури. Відмінна стійкість до дії сонячних променів.

Стійкість до хімічних речовин:
В цілому продукт стійкий до хімічних речовин. При контакті з органічними розчинниками, нафтохімічними продуктами, такими як дизельне паливо, бензин тощо, продукт може набрякнути і з часом розчинитися.

Очищення:
Вологий продукт можна очистити за допомогою засобів ESSVE RENGORING SPRAY/ESSVE RENGORING DUKAR або іншого відповідного розчинника.

Умови зберігання:
Слід зберігати у темному, прохолодному та сухому місці. Продукт може витримувати температуру до -10 °C протягом короткого періоду часу, але слід уникати тривалого впливу низьких температур. Зберігати у вертикальному положенні.