Металочерепиця модульна REN Smart (РЕН Смарт)

Модульна металочерепиця REN Smart задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів, які шукають нетрадиційний та стильний, але в той же час довговічний та якісний покрівельний матеріал. РЕН Смарт — металочерепиця з унікальною формою сходинки (її висота 25 мм) і новою для наших споживачів геометрією профілювання, випускається в Україні в стандартних двотайлових листах розміром 1190х725 мм. Довжина тайла металочерепиці складає 350 мм. 

  

Нижній край металочерепиці РЕН Смарт обрізаний по хвилі. Завдяки цьому на покрівлі не видно стики модулів між собою, покрівля виглядає монолітно.

 

Характеристики металочерепиці РЕН Cмарт

Загальна висота профілю

52 мм

Висота сходинки

25 мм

Повна/ефективна ширина

1190/1106 мм

Стандартна довжина тайла

350 мм

Повна/ефективна довжина листа 

725/700 мм

Площа листа повна/ефективна

0,863/0,774 м2

Перенахлест поперечний/повздовжній

25/84 мм

Захисно-декоративний шар

PE (25 мк), PEMA (35 мк) — гарантія 10 років, Purmax (40 мк) – гарантія 20 років, Purmat і Purlak (50 мк) — гарантія 30 років

Завдяки невеликим розмірам листів модульної металочерепиці — 1190х725 мм — серйозною перевагою модульної черепиці РЕН Смарт є зручність, мінімізація ризику пошкодження під час транспортування, зберігання, підіймання на покрівлю.  Також цей вид покрівельного покриття легко монтується (демонтується).

Модульна металочерепиця РЕН Смарт випускається в Україні і на складах компанії “Прушиньскі” підтримується її постійна наявність, тому терміни поставок на об’єкти зведена до мінімуму.

Колірна гамма металочерепиці REN Smart

Вибрати колір металочерепиці Вам допоможе сервіс з візуалізації покрівлі.

Металочерепиця РЕН Cмарт виготовляється в таких полімерних покриттях:

Поліестер (РЕ) – товщина захисного покриття складає 25 мкм. На металочерепицю РЕН в цьому покритті надається 10-річна гарантія.

Матовий поліестер (РЕМА) – товщина захисного покриття складає 35 мкм. На металочерепицю в такому покритті надається 10-річна гарантія.

Покриття PURMAХ – товщина захисного шару становить 40 мкм. На металочерепицю в цьому покритті надається 20-річна гарантія.
Поліуретан матовий (PURMAT) і поліуретан глянсовий (PURLAK) – товщина захисного шару становить 50 мкм. На металочерепицю в цьому покритті надається 30-річна гарантія.

Фотогалерея металочерепиці РЕН Cмарт