Вентиляція покрівлі

Вентиляційні виходи VENTA X Pruszynski

Для запобігання появи цвілі і конденсату в будинку потрібно налагодити якісну систему вентиляції приміщення. Допоможуть Вам це зробити вентиляційні виходи VENTA X.

Особливості:

  • Вентиляційна труба виготовлена з високоякісної пластмаси для скатних покрівель з нахилом від 10 до 45 градусів.
  • Використовується для дахів, покритих металочерепицею і черепицею з інших матеріалів, металопрофілем, бітумним гонтом.
  • Має систему відведення конденсату.
  • Профільована основа захищає від дощу і снігу.
  • Поставляється в одному діаметрі 150 мм.

venta_x_1

Моделі насадок:

venta_2

Гарантія на вентиляційні виходи VENTA X Pruszynski — 10 років.

10

Гамма кольорів:

h

3009

h

7024

h

8004

h

8017

h

8019

h

9005

Вентиляційні виходи Pruszynski для металочерепиці

Вентиляційні виходи застосовуються для вентиляції підпокрівельного простору, а також проходу вентиляційних труб через покрівельний пиріг. Будівля частіше за все має комини, що проходять скрізь дах будинку, встановлені мансардні вікна, дахові вилази або елементи стін, парапетів що перекривають вентиляційні щілини між кроквами та порушують вентиляцію. Якщо покрівля не вентилюється, в ній накопичується волога, яка призводить до виникнення плісняви та поступового руйнування конструкцій даху. Щоб забезпечити вентиляцію перекритих будівельними елементами прольотів між кроквами, використовують вентиляційні виходи для підпокрівельного простору. Аби не будувати важкі та складні вентиляційні комини, вентиляцію будинку можна забезпечити, застосовуючи вентиляційні виходи для приміщень.

Переваги застосування вентвиходів:

  • дешевші за традиційне виконання з цегли;
  • встановлення можливе як під час будівництва, так і під час експлуатації даху;
  • швидкий та зручний монтаж;
  • легкі, не створюють навантажень на фундамент та покрівлю;
  • герметично з’єднуються з покрівельним матеріалом, надійні.

Монтаж: на покрівельний матеріал за допомогою саморізів.

Розрахунок: ≤ 50м2 покрівлі.

Вентвиходи Pruszynski оздоблені поліуретановим ущільнювачем, мають 10-річну гарантію.

Вентилятор покрівельного простору LV90

h

Вентилятор підпокрівельного простору LV90 застосовується для вентиляції підпокрівельного простору між гідроізоляційним матеріалом і покрівельним покриттям.

 

Вентилятор покрівельного простору HV110

h

Вентилятор підпокрівельного простору HV110 застосовується для тих же цілей, але відрізняється більшою висотою, що відповідає будівельним нормам.

Вентилятор покрівельного простору HV110 з утепленою трубою

h

Цей вентилятор застосовується для вентиляції приміщень. Забезпечений вивідним тубусом і комплектується утепленою трубою.

В наявності на складі в кольорах: RR750 Mat, RR028 Mat, RR011 Mat, RR023 Mat, RAL8017 Mat Для покрівельних матеріалів Шафір, Крон, RetroLine: тільки RAL 8017.

Вентиляція карниза і конька скатної покрівлі

Для правильної вентиляції підпокрівельного простору скатної покрівлі необхідно організувати приплив і відтік повітря через карниз і коньок покрівлі.

   
Вентиляция холодного чердака Вентиляция подкровельного пространства в утепленной мансарде через карниз и конек крыши
Вентиляція холодного горища через карниз і коньок даху Вентиляція покрівельного простору в утепленій мансарді через карниз і коньок даху

 Гребінь звісу

   
Print

Призначений для захисту вентиляційної щілини в карнизі, яка служить для видалення надлишкової вологи. Може бути з додатковою вентиляційною сіткою.

Переваги: Добре пропускає повітря, що сприяє вентиляції.  Міцний і гнучкий. Повторює форму будь-якого покрівельного матеріалу. Довжина гребеня 1 м.

Монтаж: за допомогою цвяхів або саморізів на планку обрешітки.

Сфера застосування: захист вентиляційної щілини під покрівельним матеріалом в карнизному вузлі.

   

 

Перфорована карнизна стрічка

Призначення перфорованої карнизної стрічки: перешкоджання проникненню під покрівлю комах, птахів, гризунів; задування листя, забезпечення вільного руху повітря через щілину, утворену контробрешіткою. Переваги: Не перешкоджає вільному руху повітря; Має великий термін експлуатації. Має ширину 5 або 10 см і довжину 5 м.

Вентиляційні стрічки

Конькова стрічка ROLLOMAT – це одношарова вентиляційна стрічка для горизонтальних і похилих коньків. Виготовлена ​​з профільованої алюмінієвої фольги, в якій зроблені спеціальні вентиляційні отвори.

Конькова стрічка ROL VENT – це одношарова вентиляційна стрічка для горизонтальних і похилих коньків. Виготовлена ​​з профільованого листового алюмінію, поліпропіленового волокна, що термічно затвердло, і клейкої бутилової стрічки. Додатковим зміцненням з’єднання листового алюмінію і поліпропіленового волокна є зшивання цих двох матеріалів спеціальною ниткою, що збільшує міцність матеріалу. Вентиляційні стрічки ROLLOMAT і ROL VENT рекомендується встановлювати під коньок, в тому числі на вальми покрівлі. Має високии рівень пропуску повітря, завдяки чому забезпечує відповідну вентиляцію даху і вентилювання вологи, що скупчується в термоізоляції і під покрівельним покриттям. Захищає мансарду під час покрівельних робіт, а по змонтуванні покрівельної системи захищає від вологи і атмосферної води (дощ, сніг, туман). Ширина стрічок ROLLOMAT 190 або 280 мм, стрічки ROL VENT 240 мм, довжина рулону – 5 мп.

Особливості монтажу: за допомогою клейкої бутилової стрічки з обох сторін.

Переваги: ​​має тривалий термін експлуатації. УФ-стабільність — 6 місяців. Підпокрівельний простір повинен добре вентилюватися для видалення водяної пари і конденсату з-під покрівельного матеріалу і з шару утеплювача, тому кожен проліт між кроквами має вентиляційну щілину. Крізь цю щілину під покрівлю можуть потрапляти птахи, листя і сміття, тому вентиляційна щілина повинна бути захищеною. Для цього застосовують гребінь звісу чи перфоровану карнизну стрічку.

Ущільнювач з фільтраційної піни клин

   

Відмінно захищає коньковий вузол від попадання снігу. Забезпечує вільну вентиляцію конькового вузла. Для зручності монтажу оснащений клейкою стрічкою.

Переваги: Зручний у монтажі.  Не перешкоджає вентиляції. Зносостійкий

Сфера застосування: ущільнення коньків.

Розміри: 50х30 мм, довжина 1 м