Касетони фасадні

Сучасні фасади будівель. Фасадні касетони

Фасадні касетони застосовуються як для облицювання фасадів існуючих будівель, так і в каркасному будівництві як декоративний елемент збірної сендвіч-панелі. Фасадні системи з використанням касетонів мають сучасний і естетичний вигляд. Конструкція касетонів «ПРУШИНЬСКІ» була розроблена таким чином, щоб надати спорудам додаткову міцність і підвищити довговічність. Компанія виробляє також кутові касетони з відкритим і закритим стиками.

Види касетонів та їхні розміри

Компанія «ПРУШИНЬСКІ» виробляє касетони двох типів з оцинкованого металу товщиною 1,00; 1,20 і 1,50 мм з полімерним покриттям (поліестер і PVDF): – касетони з закритим стиком (К-1 та К-2); – касетони з відкритим стиком (Т-1). Касетони постачаються в стандартномм кольорі RAL 9006. За спеціальним замовленням можемо виготовити касетони й інших кольорів.

Види і розміри касетонів

Касетон К-1

 

K-1

Касетон К-2

0_K-2

Касетон Т-1

0_T-1

А – висота дзеркала касетона; В – довжина дзеркала касетона; С – горизонтальний стик касетона (для К-1 і К-2 – від 0 до 30 мм, для Т-1 – від 20 до 60 мм); D – вертикальний стик касетона (для К-1 і К-2 – від 0 до 30 мм, для Т-1 – від 20 до 60 мм); Е – глибина касетона (для К-1 і К-2 – від 35 до 60 мм, для Т-1 – від 20 до 60 мм). Увага! Розмір касетонів залежить від товщини металу, з якого вони виготовлені. Чим більше розмір касетонів, тим більше повинна бути товщина металу. Компанією «ПРУШИНЬСКІ» виготовляються касетони з максимальною товщиною металу 1,50 мм, тому існує обмеження розмірів касетонів.

Рекомендовані співвідношення сторін дзеркала касетонів

Кас_1_2

Кас_1_5

Приклади фасадів з касетонів компанії “Прушиньскі”

Касетони кутові

Компанія «ПРУШИНЬСКІ» виробляє також кутові касетони з відкритим і закритим стиками, які надають фасадам споруд естетичності і завершеності (дивіться фото нижче).

image001

Кутовий касетон з закритим стиком К1 image003

Кутовий касетон з відкритим стиком Т1 на фасаді

image005

Кутовий касетон з закритим стиком К1

Монтаж касетонів обох видів на фасаді може проводитися як зліва направо, так і навпаки. Це залежить від наявності на фасаді вікон, вітражів, великих вхідних груп, виступів – тобто тих елементів, які впливають на розкладку касетонів. Для обробки кутів фасадів, змонтованих з касетонів, компанія «ПРУШИНЬСКІ» пропонує два варіанти. Перший — це виготовлення кутового касетона з відкритим і закритим стиком. Другий — це використання спеціальних планок, які повторюють форму касетонів і виробляються з металу мінімальною товщиною 0,7 мм.

Кутовий касетон

На ваше замовлення ми можемо також виготовити перфоровані касетони. Крім стандартної перфорації, можемо на замовлення перфорувати касетони власного виробництва будь-яким зображенням. Такі касетони дуже привабливо виглядатимуть на фасадах будівель, особливо з внутрішньою підсвіткою. 

kas_perfo 

Krasnopolskaya-shkola-02 Krasnopolskaya-shkola-04