Купити металочерепицю у Миколаєві та Миколаївській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Миколаєві та
Миколаївській області

Компанія «Прушиньскі» виробляє різні види металочерепиці в Київській області, але купити металочерепицю ви можете в Миколаєві та Миколаївській області. Наші дилери працюють по всій території області: м. Миколаїв, м. Первомайськ, м. Вознесенськ, м. Баштанка, м. Новий Буг, м. Нова Одеса, м. Очаків, м. Южноукраїнськ, м. Снігурівка. смт. Врадіївка, смт. Криве Озеро, смт. Казанка, смт Березніговатое, смт. Казанка, смт. Арбузинка, смт. Веселинове, смт. Доманівка, смт. Олександрівка, смт. Єланець, смт.Мещково-Погорілове. смт. Братське, смт Коблево.

Склади компанії «Прушиньскі» у Миколаївській області, де відвантажується металочерепиця:

Миколаїв, Вознесенськ, Первомайськ, Умань

Металочерепиця у Миколаєві та Миколаївській області

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед має цікавити не стільки ціна на металочерепицю в Миколаєві та Миколаївській області, скільки її якість.

У зв’язку з тим, що територія області знаходиться недалеко від моря, тут існують великі вітрові навантаження. Цю інформацію обов’язково треба враховувати при облаштуванні вашої покрівлі з металочерепиці: по-перше, необхідно правильно розрахувати підконструкцію, по-друге, грамотно підійти до вибору металочерепиці, товщина якої повинна бути не менше 0,5 мм, по-третє – залучити до монтажу кваліфікованих монтажників. Вам їх може порекомендувати наш дилер.

Враховуючи сильні вітрові навантаження металочерепицю в регіоні обов’язково треба кріпити до решетування якісними саморізами. Використання цвяхів не припустимо, оскільки листи металочерепиці можуть бути вирвані вітром. При виконанні монтажних робіт не допускається газове різання або зварювання профлистів (від високотемпературного дії деформується метал і пошкоджується полімерне покриття); застосування абразивних матеріалів для різання листів з полімерним покриттям.

У приморських регіонах з їх жарким і вологим кліматом компанія «Прушиньскі» рекомендує використовувати металочерепицю з новим високотехнологічним полімерним покриттям Purmat, якому не страшні агресивне середовище і солоне морське повітря, а завдяки товстому поліуретановому шару (50 мк) це покриття дуже стійко до УФ-випромінювання , тому ваша покрівля дуже довго не буде вигоряти.На металочерепицю з покриттям Purmat компанія «Прушиньскі» надає гарантію 30 років, тому Ваша покрівля гарантовано буде мати привабливий вигляд протягом тривалого часу!

Металочерепиця. Ціни (Миколаїв)

Металочерепиця. Ціна (Миколаїв) на це покриття дуже демократична, тому металочерепиця в Миколаєві – дуже популярне покрівельне покриття.

Купити металочерепицю в Миколаєві та Миколаївській області та інші наші покрівельні матеріали ви можете у наших дилерів.

Інформація про терміни доставок замовлень на металочерепицю в Миколаєві

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки У Миколаїв щопонеділка.

Так само Ви можете звернутися до Департаменту м. Миколаїв за адресою:

вул. Космонавтів, 81, оф. 507

тел: (0512) 769-770 тел: (0512) 769-771 факс: (0512) 769-770 e-mail: y.nazarenko @ pruszynski.com.ua

Фотогалерея металочерепиці в Миколаєві та Миколаївській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі в Миколаївській області: