Снігозатримувачі

Снігозатримувачі для покрівлі

Призначення снігозатримувачів — утримати сніг на покрівлі або забезпечити руйнування суцільного шару снігу на частини, не дати снігу лавиноподібно зійти з покрівлі великим масивом. Снігозатримувачі відповідають за: – безпеку людей і тварин; – збереження автомобілів, іншого майна та насаджень; – збереження і нормальне функціонування встановлених водостічних систем; – захист мансардних вікон і вентиляційних елементів; – захист покрівельного покриття і аксесуарів при сходженні снігу і льоду з покрівлі. Компанія ” Прушиньскі ” пропонує покрівельні аксесуари таких типів: – снігобар’єри; – снігорізи гратчасті / трубчасті; – снігорізи польські.

Снеговой барьер

Сніговий бар’єр складається з двох металевих планок. Він кріпиться біля карнизу в один або кілька рядів і утримує сніг на даху. Мала планка виконує роль підсилювача. Аксесуар виконаний з оцинкованої сталі з полімерним покриттям того ж кольору, з якого виконаний основний покрівельний матеріал. Щоб снігорізи прослужили максимально довго, їх рекомендується виробляти зі сталі 1-го класу цинкування з полімерним покриттям.

Снігоріз трубчастий частково утримує сніг на даху, але має властивість розрізати пласт снігу під його власним тиском, завдяки чому сніг повільно сходить з даху, зменшуючи навантаження на нього. Доступний для монтажу на фальцевій покрівлі.

Снегорез

Снігоріз гратчастий частково утримує сніг на даху, але має властивість розрізати пласт снігу під його власним тиском, завдяки чому сніг повільно сходить з даху, зменшуючи навантаження на нього. Доступний для монтажу на плоскій покрівлі та покрівлі з металочерепиці.

Снегорез решетчатый

До покрівельних панелей RetroLine застосовуються снігорізи зі спеціальним кріпленням на фальц. Снігоріз польський залежно від способу установки утримує сніг на покрівлі або розрізає його на частини, розвантажуючи покрівельне покриття. При установці з проміжками дозволяє снігу частково сходити з даху. Є менше розміром інших снігозартімувачі, тому менш помітний на покрівлі. Зручний для установки з метою захисту вентиляційних елементів і мансардних вікон. Кольори: поліестер 3005, 6005, 8004, 8017, 028, 032; поліестер матовий 3005, 8017, 011, 028, 032, 750. В упаковці – 50 шт.

Снегорез польский