Купити металочерепицю “Прушиньскі” у Сумах та Сумській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Сумах і Сумській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Сумах та Сумській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Охтирка, Глухів, Конотоп, Лебедин, Ромни, Суми, Шостка, Білопілля, Буринь, Ворожба, Дружба, Кролевець, Путивль, Середина-Буда, Тростянець, тощо.

Звернувшись до наших дилерів, Ви можете дізнатися ціну на металочерепицю в Сумах та отримати повний комплекс якісних сервісних послуг, а саме:

Компанія «Прушиньскі» на металопродукцію з полімерним покриттям власного виробництва надає гарантію 10 років, а на продукцію з покриттям “Purmat” – 30 років!

Металочерепиця. Ціни (Суми)

Покрівля Вам прослужить довго, якщо Ви поставитеся до вибору металочерепиці серйозно. Допоможе Вам правильно підібрати матеріали для покрівлі та обрати бригаду монтажників наша стаття “Яка металочерепиця краще: як вибрати металочерепицю”.

Пропонуємо Вам основні критерії, за якими можна вибрати якісну металочерепицю:

  • товщина листа не менше 0,5 мм;
  • покриття з пасивуючим шаром, ґрунтовкою і полімерним покриттям, бо якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнується, і все це призведе до корозії металевої основи металочерепиці.

При виборі покрівельного матеріалу покупець, в першу чергу, звертає увагу на зовнішній вигляд, покриття та, звичайно ж, ціну. Тут Ви можете докладніше дізнатися, з чого складається і що впливає на ціну на металочерепицю (товщина металу, покриття, тощо).

Своїм замовникам ми пропонуємо широкий вибір полімерних покриттів металочерепиці:

  • “поліестер” (25 мк),
  • “поліестер матовий крупнозернистий” (35 мк),
  • “Purmat” (50 мк).

Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками, стійкістю до вигорання і терміном служби.

Найкращим покриттям сьогодні є “Purmat”. Купити металочерепицю в Сумах і Сумській області з таким покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Також Ви можете віртуально підібрати колір і вигляд покриття за допомогою сервісу по візуалізації покрівлі, і, можливо, Вас зацікавлять альтернативні види покрівельного покриття: фальцеві панелі Ретролайн (RetroLine) або покрівельний профнастил.

Нижче наведено кілька прикладів металочерепиці виробництва «Прушиньскі»:

 Металлочерепица Арад Сумы

Фото 1. м. Суми, модульна металочерепиця Арад (Arad) 0,5 мм покриття “Purmat” (50 мк) RAL 8017.

 Металлочерепица Шафир Сумы

Фото 2. м. Суми, металочерепиця Шафір (Szafir) покриття “поліестер матовий крупнозернистий” RR 028.

 Металлочерепица Арад Сумы

Фото 3. м. Суми, металочерепиця Крон (Kron) покриття “поліестер матовий крупнозернистий”  RAL 8017.

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж металочерепиці в Сумах і Сумській області, так як від цього залежить, скільки прослужить покрівля Вам і Вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких Вам порекомендують наші дилери.

Також Вам буде корисно знати, на які моменти необхідно звернути увагу в роботі покрівельників. Про це можна дізнатися у статті «Правильний монтаж покрівлі».

Терміни доставки замовлень металочерепиці в Суми та Сумську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Суми по вівторках.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Сумського департаменту компанії «Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

пр-кт Курський, 147, оф. 14

тел: (067) 409-74-75

Фотогалерея металочерепиці “Прушиньскі” в Сумах та Сумській області