Водостічні системи

Водостічні системи. Металевий і пластиковий водостоки

Які водостічні системи краще — металеві або пластикові? Пропонуємо порівняння переваг і недоліків металевих і пластикових водостоків.

До вибору водостічної системи треба підходити не менш серйозно, ніж до вибору покрівельного покриття (металочерепиціфальцевих панелей, бітумної або керамічної черепиці, єврошиферу), адже водостік направлено відводить воду з покрівлі. При цьому водостік захищає фундамент і вимощення (тротуарну плитку) від підмивання, фасад і цоколь від розбризкування бруду, оберігає цоколь, фундамент і підвальний поверх від вогкості, разом з елементами снігозатримання оберігає від бурульок, льоду та снігу, які можуть сходити з покрівлі.

Виберіть продукт

   

 Металева система NIAGARA

Водозливна система NIAGARA власного виробництва двох розмірів (125/90 мм, 150/100 мм), виготовлена з оцинкованого листа, який покритий з двох сторін захисним шаром Purmat (Prelag Nova виробництва SSAB (Швеція).

   
 

Металева система STORM

Водостічна система STORM – це оптимальне співвідношення ціни і якості. Економічний ефект від використання цієї водостічної системи найбільш відчутний на покрівлі простої і середньої складності (орієнтовно до 150 м2). 

   

 Пластикові системи

Конструкція і дизайн водостічної системи Каньйон розроблена на основі ретельних досліджень вимог клієнтів. При проектуванні були враховані всі побажання монтажників з полегшення установки водостоків.

   

Крім того, правильно виконана водостічна система виглядає красиво, підкреслюючи індивідуальність колірного і архітектурного рішення фасаду та покрівлі. На нашому сайті є спеціальна програма візуалізації покрівлі , яка допоможе Вам підібрати індивідуальне рішення для Вашого будинку з урахуванням Ваших переваг за типом і кольором фасаду та покрівлі.

Порівняння металевого та пластикового водостоку

Який вибір краще зробити – металевий водостік або пластиковий? Ми пропонуємо вирішувати Вам самостійно, але даємо необхідну для такого порівняння інформацію (також дивіться таблицю нижче).

Металеві водостічні системи виробляються з різних матеріалів і бувають:

  • – Водостоки оцинковані;
  • – Водостоки з полімерним покриттям;
  • – Водостоки мідні.

Ці покриття відрізняються як зовнішнім виглядом, так і різним терміном служби, а отже, і ціною. Разом з покрівлею з металочерепиці органічно виглядають водостоки з полімерним покриттям. Існує широка гамма кольорів відсотків, відповідна квітам покриття покрівлі. Термін служби металевих водостічних систем з поліуретановим полімерним покриттям складає більше 30 років. Ще більш тривалий термін експлуатації у мідних водостоків.

Вибираючи металевий водостік звертайте увагу, що покриття має бути саме двостороннє (зовні і всередині елементів), так як при виготовленні водостоку із звичайного листа товщиною 0,45-0,5 мм із захисним одностороннім покриттям він практично не має переваг і навіть поступається за якістю хорошому пластику.

Пластикові водостічні системи виробляються з ПВХ (менш стійке до вигорання покриття) і також мають кілька колірних рішень. Пластиковий водостік не деформується, має здатність відновлювати свою первинну форму, простий в монтажі, стійкий до впливу слабоактивних хімічних і біологічних речовин;володіє вищими шумоізоляційні властивості, ніж металевий водостік.

На ринках розвинених країн металева водостічна система займає велику частину ринку. В Україні частка металевої водосточка значно нижче, насамперед через її істотно більш високої ціни. ТОВ «Прушиньскі» пропонує своїм клієнтам вибір з двох водостічних систем, кожна з яких дозволяє вибрати потрібний розмір і колірне рішення. Для обох водостічних систем підтримується гарантія, в тому числі і від вигорання.

Таблиця 1. Порівняння металевого та пластикового водостоку

Металевий водостік краще пластикового, тому що: Пластиковий водостік краще металевого, тому що:
   
– Виробляється з оцинкованої сталі товщиною 0,6 мм, покритої з двох сторін твердою і хімічно стійкою поліуретанової фарбою (оцинк, пасивація, грунт та захисно-декоративна фарба з поліуретану);
– Виглядає більш красиво, ніж пластиковий;
– Не боїться температурних деформацій;
– Поєднується і гармонує з металевою покрівлею;
– Завдяки стійкості до УФ-випромінювання і перепадів температур має значно більший термін експлуатації, ніж у пластикового водостоку;
– Не вимагає додаткових елементів, які компенсують температурне розширення;
– Має велику несучу здатність, ніж пластикового;
– Окремі деталі не такі тендітні, як у пластикового водостоку;
– Не горить;
– Має гарантію 15 років.
– Дешевше, ніж металевий водостік;
– Після монтажу кількість відходів менше, ніж від металевого;
– Менш деформативного, ніж металевий;
– Не боїться подряпин в процесі монтажу;
– Не боїться подряпин в процесі експлуатації;
– Не боїться незначних механічних пошкоджень в процесі експлуатації;
– Не деформується після сходження снігу з покрівлі, бо має здатність відновлювати свою первинну форму;
– Монтувати легше, ніж металевий;
– Легший, ніж металевий;
– Не боїться впливу хімічних і біологічних речовин;
– Шумоізоляційні властивості вище, ніж у металевого водостоку;
– Корозія йому не страшна;
– Має гарантію 10 років.

Розрахунок водостічної системи

Розрахунок водостічної системи повинен проводитися фахівцем з урахуванням особливостей конкретного будинку. Рекомендуємо звертатися до дилерів «Прушиньскі» у своєму регіоні, інформація про яких представлена ​​в розділі «Де купити». Також зараз ми готуємо спеціальний сервіс, який допоможе Вам у розрахунках. Там же Ви зможете отримати інформацію про ціни і зможете відвантажити водостічну систему зі складу або замовити доставку.

Монтаж водостічних систем

Монтаж водостічних систем не є надто складним. Детально про черговість і правилах монтажу можна дізнатися з інструкції з монтажу металевого водостоку Ніагара і інструкції з монтажу пластикового водостоку Вавин . При цьому всі ж рекомендуємо запросити підготовлених фахівців, які володіють усіма навичками якісного монтажу, а також використовують професійні інструменти. Контакти фахівців та інформацію про ціни на монтаж водостоку ви також можете отримати у дилерів «Прушиньскі».

Купити водостічну систему

Ви можете купити або дізнатися ціни на водостічні системи, а також на всі покрівельні матеріали та аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, у наших дилерів в Києві та інших регіонах регіонах України.