Металочерепиця ARAD (АРАД) модульна

Arad_Modul_LogoКомпанія «Прушиньскі» пропонує новий вид покрівельних матеріалів — модульну металочерепицю ARAD (AРАД), яка має цілий ряд особливостей, що відрізняють її від стандартної металочерепиці, представленої на ринку України і визначають її приналежність до преміум-сегменту покрівельних матеріалів:

arad-modul-xata

1) Форма і зовнішній вигляд. Металочерепиця ARAD має оригінальну форму і вид натуральної черепиці середземноморського стилю. Досягається такий ефект за рахунок великої висоти і спеціального кута штампування: висота штампу у металочерепиці Арад — 30 мм, загальна висота профілювання — 60 мм, а кут профілювання не 90 градусів, як у звичайної металочерепиці, а більше 115 градусів. Завдяки цьому покрівля з металочерепиці Арад набуває виражену рельєфність і виразність, а будинок з таким покриттям виглядає витончено і елегантно.

Розміри модульної металочерепиці ARAD

Характеристики модульної металочерепиці ARAD

Загальна висота профілювання

60 мм

Повна/ефективна ширина

1180/1080 мм

Повна/ефективна довжина листа (1 модуль)

401/350 мм

Повна/ефективна довжина листа (2 модуля)

751/700 мм

Площа листа повна/ефективна (1 модуль)

0,473 / 0,378

Площа листа металочерепиці повна/ефективна (2 модуля)

0,886 /0,756

Перенахлест в замку

65 мм

Захисно-декоративний шар

Пурмат, гарантія 30 років

2) Кріплення на покрівлі повністю заховано, що не тільки покращує естетичний вигляд покрівлі, але і значно подовжує термін її експлуатації.

В Україні замок такої конструкції іноді називають Z-lock. Не секрет, що найбільш слабким місцем на покрівлі, виконаної з якісного металу, є саморізи, точніше ЕПДМ-ущільнювачі під шайбу, які повинні гарантувати герметичність місця кріплення металочерепиці до обрешітки. На жаль, сьогодні ще не випускаються саморізи з ущільнювачем, термін служби якого сягав би терміну служби металу з захисно-декоративним покриттям, з якого виробляється металочерепиця. Проблема ця вирішується завдяки технології монтажу з прихованим кріпленням, тобто саморізи при монтажі металочерепиці ховаються під дахове покриття і таким чином будуть служити стільки, скільки все дахове покриття.

3) Нижній край металочерепиці обрізаний по хвилі. Завдяки цьому на покрівлі не видно стики модулів між собою і покрівля виглядає монолітно. При цьому, однак, модулі Арад не мають внутрішнього загину, завдяки чому там не може збиратися конденсаційна волога, що дуже важливо для тривалого терміну служби металочерепиці.

 

4) Арад виготовляється тільки з металу з цинковим захисним шаром 275 г/м2 і суперстійким полімерним покриттям Purmat товщиною 50 мк, гарантія на яке становить 30 років. Purmat має унікальні властивості: це покриття одночасно тверде і еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також Purmat® характеризується надзвичайно високим опором до хімічної корозії і агресивного середовища, завдяки чому це покриття рекомендовано до застосування поблизу моря в береговій зоні.

Гамма кольорів полімерного покриття Purmat® – це найпопулярніші покрівельні кольори в матовому виконанні. Щоб уявити, як виглядатиме Ваша покрівля під модульною металочерепицею Арад, пропонуємо спеціальний сервіс з візуалізації покрівлі.

5) Арад має симетричні замки, тобто може укладатися при монтажі на покрівлі як зліва направо, так і справа наліво, а також із зсувом на хвилю. Це не лише спрощує монтаж, але і дозволяє розташовувати замки «від входу», що виключає будь-яку видимість замків при тривалому терміні експлуатації. Правда, найчастіше «видимість» замків пов’язана з проблемами розвантаження і підйому на покрівлю, що не є проблемою при монтуванні одно- та двохтайлової модульної черепиці. Наявність стартового модуля і готових монтажних отворів значно спрощують і прискорюють монтаж.

6) Серйозною перевагою модульної черепиці Арад є зручність і мінімізація ризику ушкоджень під час транспортування, зберігання і подачі на покрівлю завдяки невеликим розмірам листів модульної металочерепиці. Металочерепиця Арад стандартно випускається без захисної плівки, тому що виробляється з металу з найбільш твердим захисним покриттям. Модульна черепиця ARAD випускається в стандартних листах довжиною 1 і 2 модуля на польському заводі «Прушиньскі» і постачається в Україну автотранспортом на стандартних палетах.

metallocherepica arad modulnaya 6 Металлочерепица ARAD(АРАД) модульная 

Зразок упаковки металочерепиці Арад

7) Завдяки своїй формі при монтажі Арада відходи металочерепиці зведені до мінімуму.

Однак потрібно пам’ятати, що монтаж модульної металочерепиці має свою специфіку. Для нього потрібно наймати професійних монтажників, які пройшли відповідне навчання у виробника і вміють проводити монтаж згідно з інструкцією з монтажу металочерепиці Арад. Монтаж модульної металочерепиці завжди коштує дорожче, ніж укладання традиційної металочерепиці.

Фотогалерея покрівель з модульної металочерепиці АРАД