Купити металочерепицю “Прушиньскі” у Рівному та Рівненській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Рівному та
Рівненській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” у Рівному та Рівненській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Рівне, Дубно, Вараш, Острог, Березне, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Радивилів, Сарни, тощо.

Металочерепиця у Рівному та Рівненській області

Обирайте металочерепицю дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежить ціна на металочерепицю у Рівному та Рівненській області, а також термін служби покрівлі.

Продукція не всіх виробників якісна, тому краще не економити, а звернутися до відомих брендів, так як часто відповідальний виробник надає гарантію на свою продукцію (наприклад, компанія «Прушиньскі» на металочерепицю власного виробництва в покритті “поліестер” і “поліестер матовий крупнозернистий” надає гарантію 10 років, а на продукцію з полімерним покриттям PURMAT і PURLAK – 30 років!). Наша компанія також надає замовникам можливість повної комплектації покрівлі супутніми матеріалами (покрівельні аксесуари та плівки, утеплювачі та інше).

Покрівля вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору металочерепиці серйозно. Ось самі основні критерії, за якими можна вибрати якісну металочерепицю:

  • товщина листа не менше 0,5 мм;
  • покриття з пасивуючим шаром, ґрунтовкою і полімерним покриттям.

Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнується, і це призведе до корозії сталевої основи металочерепиці.

Ми надаємо своїм замовникам також широкий вибір полімерних покриттів металочерепиці:

  • “поліестер”,
  • “поліестер матовий крупнозернистий”,
  • “PURMAT”,
  • “PURLAK”.

Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками, стійкістю до вигоряння і терміном служби. Найкращим покриттям сьогодні є “PURMAT”. Купити металочерепицю у Рівному та Рівненській області з таким покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж металочерепиці у Рівному та Рівненській області, так як від нього залежить, скільки прослужить покрівля вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Терміни доставки замовлень металочерепиці в Рівне і Рівненську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки продукції в Рівненську область.

Вся продукція виробляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів в Рівненську область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Рівненського регіонального представництва компанії “Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

тел: (067) 223-06-89