Купити металочерепицю “Прушиньскі” в Донецьку та Донецькій області

 


купити Металочерепицю

у наших дилерів
в Донецьку та Донецькій
області

Компанія «Прушиньскі» виробляє різні види металочерепиці в Київській області, але купити металочерепицю в Донецьку та Донецькій області ви можете, звернувшись до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Донецьк, Авдіївка, Добропілля, Докучаєвськ, Дружківка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Макіївка, Маріуполь, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Сніжне, Торез, Торецьк, Харцизьк, Шахтарськ, Ясинувата та інші.

Металочерепиця та її ціна в Донецьку та Донецькій області

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед повинна цікавити не тільки ціна на металочерепицю в Донецьку та Донецькій області, але і її якість.

У зв’язку з тим, що територія області знаходиться недалеко від моря, тут існують великі вітрові навантаження. Цю інформацію обов’язково потрібно враховувати при облаштуванні вашої покрівлі з металочерепиці:

  • по-перше, необхідно правильно розрахувати підконструкцію;
  • по-друге, грамотно підійти до вибору металочерепиці, товщина якої повинна бути не менше 0,5 мм;
  • по-третє, залучити до монтажу кваліфікованих монтажників. Вам їх можуть порекомендувати наші дилери.

З огляду на сильні вітрові навантаження, металочерепицю в регіоні обов’язково потрібно кріпити до обрешітки якісними саморізами. Використання цвяхів не припустимо, тому що листи металочерепиці можуть бути вирвані вітром. При виконанні монтажних робіт не допускаються:

  • газове різання або зварювання профлистів (від високотемпературної дії деформується метал і пошкоджується полімерне покриття, а також вигорає захисний цинковий шар);
  • застосування абразивних матеріалів для різання листів з полімерним покриттям.

У приморських регіонах з їх жарким і вологим кліматом (південь Донецької області) компанія «Прушиньскі» рекомендує використовувати металочерепицю з новим високотехнологічним полімерним покриттям “PURMAT”, якому не страшні агресивне середовище і солоне повітря. Завдяки товстому полімерному шару (50 мк), це покриття дуже стійке до УФ-випромінювання, тому ваша покрівля дуже довго не буде вигоряти. На металочерепицю з покриттям “PURMAT” компанія «Прушиньскі» надає гарантію 30 років, тому ваша покрівля гарантовано матиме привабливий вигляд протягом тривалого часу!

Термін доставки замовлень металочерепиці в Донецьк і Донецьку область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Донецьк по понеділках.

Також департамент, в міру необхідності, організовує збірну доставку невеликого тоннажу (2-3 тонни) для клієнтів в своєму регіоні за наступними маршрутами: з Донецька в Краматорськ, Красноармійськ, Маріуполь, Світлодарськ, Слов’янськ, Макіївку, Ясинувату.

УВАГА! В період проведення АТО на території Донецької області доставки компанією “Прушиньскі” сюди не здійснюються. Винятком, за погодженням, можуть бути об’єктні поставки на неокуповані території.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до вас за місцем розташування, зверніться до Донецького департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять вам наших представників, що найбільш повно відповідають вашим вимогам:

вул. Горнова, 7а

тел/факс: (062) 381-96-41

УВАГА! В період проведення АТО Донецький департамент не функціонує. Ви можете звернутися в будь-який інший зручний вам департамент компанії “Прушиньскі”.

Фотогалерея металочерепиці в Донецьку і Донецькій області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці “Прушиньскі” в Донецькій області: