Купити металочерепицю «Прушиньскі» в Харкові та Харківській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
в Харкові та Харківській
області

Компанія «Прушиньскі» виробляє різні види металочерепиці в Київській області, але купити металочерепицю в Харкові та Харківській області ви можете, звернувшись до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку ваших замовлень в такі населені пункти:

Харків, Ізюм, Куп’янськ, Лозова, Люботин, Первомайськ, Чугуїв, Балаклея, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Красноград, Мерефа, Південне та інші.

Ми рекомендуємо нашим клієнтам скористатися послугами дилерів компанії «Прушиньскі» в Харкові та Харківській області, тому що вони:

  • тривалий час працюють на ринку, професійні та кваліфіковані;
  • покажуть зразки металочерепиці та альтернативні види покрівельних матеріалів виробництва «Прушиньскі». Наприклад, покрівельний профнастил або фальцеві панелі Ретролайн (RetroLine).
  • оформлять і узгодять загальний кошторис на покрівлю (обсяги матеріалів і робіт, ціна на металочерепицю, вартість покрівельних аксесуарів і добірних елементів, витрати на монтаж і терміни виконання покрівельних робіт);
  • забезпечать виїзд фахівців на об’єкт для проведення вимірів і подальшого професійного розрахунку вартості заміни старої або зведення нової покрівлі;
  • нададуть послуги сертифікованих бригад для виконання покрівельних робіт. Монтажники, які успішно пройшли навчання в учбовому центрі компанії, користуються персональними книгами покрівельників від «Прушиньскі»;
  • нададуть офіційну гарантію на продукцію від заводу «Прушиньскі»;
  • проконтролюють всі етапи виробництва вашого замовлення, починаючи від моменту розміщення замовлення на завод і до його доставки в будь-який регіон Харківської області.

Компанія «Прушиньскі» займається профілюванням металочерепиці тільки з металу імпортного виробництва в товщині 0,45 і 0,5 мм і щільністю цинкування 275 г/м2. Ретельний вхідний контроль якості металу і професійне обладнання для виробництва дозволяють виготовляти якісну металочерепицю, яка прослужить довгі роки нашим Замовникам.

Наша компанія пропонує своїм споживачам два рішення при виборі металочерепиці:

  • ПРЕМІУМ: модульна металочерепиця Карпатія (Karpatia) і Арад (Arad), а також класична металочерепиця Арад Класик (Arad Classic), Тур Класик (Tur Classic), Крон (Kron) і Шафір (Szafir) в покриттях «PURMAT» і «PURLAK» з 30-річною гарантією на захисне покриття. Продукція в даній пропозиції поставляється тільки в товщині 0,5 мм;
  • СТАНДАРТ: класична металочерепиця Арад Класик (Arad Classic), Крон (Kron) і Шафір (Szafir) в покриттях «поліестер» і «поліестер матовий крупнозернистий» з 10-річною гарантією на захисне покриття. Поставляється в товщині металу 0,45 і 0,5 мм.

У запропонованих рішеннях метал високої якості і з однаковим шаром оцинкування. Відмінності між ними виражаються в типі профілювання, товщині металу і покритті, яке і впливає на термін гарантії і довговічність металочерепиці. Термін служби якісної металочерепиці становить 25-50 років.

З іншими факторами, що впливають на ціну металочерепиці, можна ознайомитися в нашій статті «Від чого залежить ціна металочерепиці».

При виборі металочерепиці або інших покрівельних матеріалів, велика увага приділяється зовнішньому вигляду і кольору. Грамотно підібрані за кольором і зовнішнім виглядом матеріали покрівлі та фасаду дозволять виглядати Вашому будинку гармонійно. Розроблений командою «Прушиньскі» інструмент Візуалізація покрівлі дозволить вам створити візуалізацію свого будинку самостійно.

Для наочності пропонуємо вашій увазі фото виконаних об’єктів. На них представлені всі шість видів металочерепиці «Прушиньскі» з посиланнями, за якими з кожним видом можна ознайомитися більш детально.

Модульная металлочерепица Арад, защитное покрытие матовый полиэстер цвет RR 750.Фото 1. Модульна металочерепиця Арад (Arad) покриття “поліестер матовий крупнозернистий” колір RR 750.

 Модульная металлочерепица Карпатия, защитное покрытие PURMAT, цвет RR 033.Фото 2. Модульна металочерепиця Карпатія (Karpatia) покриття “PURMAT” колір RR 033.

 Металлочерепица Арад Классик, защитное покрытие матовый полиэстер цвет RAL8017.Фото 3. Металочерепиця Арад Класік (Arad Classic) покриття “поліестер матовий крупнозернистий” колір RAL 8017.

 

Металлочерепица Крон, защитное покрытие матовый полиэстер, цвет RR 023.Фото 4. Металочерепиця Крон (Kron) покриття “поліестер матовий крупнозернистий” колір RR 023.

 Металлочерепица Шафир, защитное покрытие матовый полиэстер, цвет RAL 8017.Фото 5. Металочерепиця Шафір (Szafir) покриття “поліестер матовий крупнозернистий” колір RAL 8017.

 Металлочерепица Тур, защитное покрытие PURLAK, цвет RR 023.Фото 6. Металочерепиця Тур (Tur) покриття “PURLAK” колір RR 023.

 Крім високої якості, металочерепиця та інша продукція Прушиньскі відрізняється фірмовою упаковкою, яка захистить Ваше замовлення від пошкоджень при транспортуванні і убезпечить від підробок.

Упаковка металлочерепицы Прушиньски

Додаткову допомогу при виборі якісної металочерепиці або інших матеріалів для покрівлі, а також будівельної бригади, Вам надасть наша стаття «Яка металочерепиця краще».

Термін доставки замовлень металочерепиці в Харків і Харківську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки до Харкова по четвергах.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до вас за місцем розташування, зверніться до Харківського департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять вам наших представників, що найбільш повно відповідають вашим вимогам:

вул. Лева Ландау, 151-В
тел: (057) 714-91-01, факс: (057) 714-91-10