Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Підвищення рівня навчання фахівців – ще один крок до поліпшення якості продукції

13 / 02 / 2013

8 лютого цього року компанія «Прушиньскі» на базі свого підприємства, який розташований в смт Згурівка Київської області, відкрила навчальний центр для підготовки та підвищення кваліфікації фахівців-монтажників покрівельних і фасадних матеріалів. На відкритті навчального центру були присутні всі директори департаментів та регіональних представництв.

Основна мета і завдання – навчання фахівців, інженерів і майстрів-монтажників особливостям застосування, монтажу і експлуатації будівельних матеріалів, що випускаються підприємствами групи компаній «Прушиньскі».

Навчання в центрі складається з теоретичного курсу і практичних занять. Для цього в навчальній аудиторії представлено макети основних вузлів і огороджувальних конструкцій із застосуванням покрівельних і фасадних матеріалів компанії «Прушиньскі», робота на яких дає змогу набути практичних навичок з монтажу цих матеріалів.

Аудиторію навчального центру обладнано всіма сучасними технічними засобами для якісного проведення семінарів, теми яких будуть формуватися відповідно до потреб дилерів компанії і враховувати побажання зацікавлених фахівців галузі.

 Директор компанії «Прушиньскі» В’ячеслав Колісник, який був ініціатором відкриття навчального центру, впевнений, що це ще один крок до поліпшення якості і культури виконання покрівельних і фасадних робіт: «Довговічність і надійність покрівлі або фасаду залежить не тільки від якості використаних матеріалів, а й від того, наскільки якісно проведено монтаж. Саме тому ми не тільки приділяємо велику увагу контролю якості наших покрівельних і фасадних матеріалів, а будемо вчити монтажників сучасним технологіям їх монтажу. Таким чином, покращуючи якість монтажу продукції, наша компанія піклується про кінцевого споживача».

Запрошуємо всіх будівельників, які співпрацюють з дилерами компанії «Прушиньскі», відвідати наш навчальний центр! Після проходження навчання все будівельники отримають презентаційні матеріали та індивідуальні сертифікати.