Купити профнастил “Прушиньскі” в Тернополі та Тернопільській області


купити Профнастил

у наших дилерів
у Тернополі та
Тернопільській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Тернополі та Тернопільській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Тернопіль, Бережани, Кременець, Чортків, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Копичинці, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Шумськ та інші.

Профнастил в Тернополі та Тернопільській області

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному сегментах, але і в будівництві приватних будинків, господарських приміщень, альтанок і т.д. Так, деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень. Особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Тернопіль і Тернопільська область)

Профнастил потрібно вибирати ретельно, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил у Тернополі та Тернопільській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий щільно оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Тернополі для цього покриття дуже демократична, тому профнастил у Тернополі та Тернопільській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий фактор – це якісний монтаж профнастилу в Тернополі та Тернопільській області, так як від нього також залежить, скільки прослужить вам цей матеріал. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), застосування профнастилу для паркану сьогодні самий практичний і естетичний варіант.
Profnastil_3

Фото 3. Паркан з профнастилу

Терміни доставки замовлень металопрофілю в Тернопіль та Тернопільську область

Вся продукція виготовляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів у Тернопільську область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Хмельницького департаменту компанії “Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

вул. Степана Бандери, 32 

тел. (067) 214-80-13, (067) 671-27-32