Утеплювач ТЕХНОВЕНТ

ТЕХНОВЕНТ — це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з кам’яної вати на основі гірських порід базальтової групи. Утеплювач ТЕХНОВЕНТ розроблений спеціально для навісних фасадних систем з повітряним зазором. Його застосування не вимагає використання гідровітрозахисних плівок. Плити ТЕХНОВЕНТ призначені для застосування в промисловому і цивільному будівництві в якості тепло- звукоізоляційного шару в вентильованих фасадних системах. На сьогоднішній день наша компанія випускає плити ТЕХНОВЕНТ в трьох модифікаціях. Це серії ОПТІМА, СТАНДАРТ і ПРОФІ. Модифікації розрізняються за таким технічним характеристикам як показники міцності на стиск, щільність, теплопровідність при різних умовах експлуатації.

Інформація для покупців ТЕХНОВЕНТ

Плити ТЕХНОВЕНТ — матеріал, незамінний при облаштуванні вентильованих фасадів. Володіючи малою питомою вагою, ТЕХНОВЕНТ легко кріпиться до частин будівель і споруд за допомогою тарілчастих (фасадних) дюбелів. Крім того, плити можна розташовувати в повітряних зазорах похилих або горизонтальних будівельних конструкцій. ТЕХНОВЕНТ не має кліматичних обмежень у плані експлуатації: матеріал стійко переносить вплив як екстремально низьких, так і високих температур. Завдяки особливій волокнистій структурі і  сировині, ТЕХНОВЕНТ не поглинає вологу і при звичайних експлуатаційних умовах не міняє форму і фізико-механічні властивості.

Асортимент

Крім різноманіття типорозмірів, споживач, орієнтуючись на власні потреби, може вибрати один з продуктів серії ТЕХНОВЕНТ: «Стандарт» або «Оптіма». Дані модифікації не мають принципових відмінностей в структурі, призначення і способи монтажу, але різняться за експлуатаційними характеристиками: щільності, міцності, стисливості, теплопровідності і т.д. Найкращі експлуатаційні показники і ТЕХНОВЕНТ-Оптіма, тому саме цю продукцію ми рекомендуємо для застосування там, де потрібно посилена теплоізоляція і захист від шуму. Вироби лінії «Оптіма» — універсальний варіант, прийнятний як в будівництві індивідуального житла, так і при зведенні багатоповерхових будинків. «Стандарт» відмінно підійде для тепло-, звукоізоляції будівель і споруд індустріального і житлового призначення, незалежно від місця розташування об’єкта. Змінюючи товщину плит ТЕХНОВЕНТ, можна домогтися різних результатів; причому, результатів довготривалих, оскільки ТЕХНОВЕНТ – не втрачає свої властивостей з часом.

Розміри: Довжина – 1000, 1200 мм. Ширина – 500, 600 мм. Товщина – 40-200 мм, з кроком 10 мм

Сфера застосування

Плити ТЕХНОВЕНТ призначені для застосування в промисловому і цивільному будівництві в якості тепло- і звукоізоляційного шару вентильованих фасадних систем. Завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, утеплювач ТЕХНОВЕНТ всього 5 см завтовшки, має таке ж опір теплопередачі як цегляна кладка товщиною 90 см, але при цьому не створює додаткових навантажень, що дозволяє істотно заощадити на фундаменті будівлі.

Таблиця характеристик матеріалів

Найменування параметра   ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ  
Середня щільність, кг / м3   72-88  
Стискуваність,% не більше   2  
Теплопровідність при 25 °С, Вт/(м.°C) небільше   0,036*  
Теплопровідність при умовах експлуатації А, Вт / (м. ° C) не більше   0,038*  
Теплопровідність при умовах експлуатації Б, Вт / (м. ° C) не більше   0,039*  
Паропроникність, мг / (м.ч.Па) не менше   0,3  
Вологість по масі,% не більше   0,5  
Водопоглинання за об’ємом, % не більше   1,5  
Вміст органічних речовин,% не більше   3,0  
Горючість, ступінь   НГ  
Межа міцності при розтягуванні, не менше   3  
Міцність на стиск при 10% деформації, кПа, не менше   10  

Характеристика

Плити ТЕХНОВЕНТ мають:

  • високу теплозберігаючу здатність;
  • стійкість до дії високих температур;
  • стабільність об’єму і форми;
  • низьке водопоглинання;
  • високу звукопоглинаючу здатність;
  • стійкість до дії мікроорганізмів і гризунів;
  • нейтральність при контакті з бетоном і металевими матеріалами;
  • простоту монтажу, легкість нарізки і обробки – легко розрізаються ножем або пилкою.

Упаковка

Плити ТЕХНОВЕНТ упаковані в пачки, згідно специфікації, в поліетиленову термоусадочну плівку. Вогнестійкість

• Плити ТЕХНОВЕНТ є негорючим матеріалом.

• Температура плавлення волокон більше 1000 ° С.