Утеплювач ТЕХНОБЛОК

ТЕХНОБЛОК — це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофенольному сполучнику.

Нюанси застосування мінераловатних плит ТЕХНОБЛОК

Плити ТЕХНОБЛОК застосовуються для заповнення порожнин у будівельних конструкціях, а також у вигляді прошарку в звуко-, ізоляційних системах будівель і споруд. При монтажі на похилих і вертикальних поверхнях утеплювач ТЕХНОБЛОК точково фіксують за допомогою спеціальних кріплень, при укладанні на горизонтальних поверхнях застосування кріплень носить необов’язковий характер. Монтаж даної продукції не вимагає наявності спеціального будівельного інструменту, а також особливих знань і навичок. Тим не менш, при роботі з утеплювачем ТЕХНОБЛОК потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки, застосовуючи засоби індивідуального захисту. Додаткова протипожежна обробка не потрібна, так як ТЕХНОБЛОК належить до негорючих матеріалів. Оскільки плити виготовляються з мінеральної сировини, в процесі експлуатації відсутня необхідність в обслуговуванні та ремонті: утеплювач ТЕХНОБЛОК не змінює своїх властивостей з часом і не створює значущого навантаження на несучі елементи будівельних конструкцій.

Розміри:

Довжина – 1000, 1200 мм. Ширина – 500, 600 мм. Товщина – 40-200 мм, з кроком 10 мм

Сфера застосування

Плити ТЕХНОБЛОК рекомендовані для застосування в якості тепло-, звукоізоляції різних типів шаруватих кладок, каркасних стін (у тому числі зовнішніх) з різними видами обробки (в тому числі сайдингом). А також в якості першого (внутрішнього) теплоізоляційного шару в навісних фасадних системах з повітряним зазором при двошаровою схемою утеплення.

Таблиця характеристик матеріалів

Найменування параметра   ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ
Стискуваність,% не більше   8
Теплопровідність при 10 °С, Вт/(м.°C) не більше   0,035*
Теплопровідність при 25 °С, Вт/(м.°C) небільше   0,037*
Теплопровідність при умовах експлуатації А, Вт / (м. ° C) не більше   0,039*
Теплопровідність при умовах експлуатації Б, Вт / (м. ° C) не більше   0,040*
Паропроникність, мг / (м.ч.Па) не менше   0,3
Вологість по масі,% не більше   0,5
Водопоглинання за об’ємом, % не більше   1,5
Вміст органічних речовин,% не більше   2,5
Горючість, ступінь   НГ
Середня щільність, кг / м3   40-50

 Характеристика Плити ТЕХНОБЛОК мають:

  • високу теплозберігаючу здатність;
  • стійкість до дії високих температур;
  • стабільність об’єму і форми;
  • низьке водопоглинання;
  • високу звукопоглинаючу здатність;
  • стійкість до дії мікроорганізмів і гризунів;
  • нейтральність при контакті з бетоном і металевими матеріалами;
  • простоту монтажу, легкість нарізки і обробки – легко розрізаються ножем або пилкою.

Вогнестійкість

Плити ТЕХНОБЛОК є негорючим матеріалом. Температура застосування від мінус 60 до +400 ° С. Температура плавлення волокон більше 1000 ° С.

Нюанси застосування мінераловатних плит ТЕХНОБЛОК

Плити ТЕХНОБЛОК можуть застосовуватися для заповнення порожнин у будівельних конструкціях, а також у вигляді прошарку в звуко-, ізоляційних системах будівель і споруд. При монтажі на похилих і вертикальних поверхнях утеплювач ТЕХНОБЛОК точково фіксують за допомогою звичайних кріплень, при укладанні на горизонтальних поверхнях застосування кріплень носить необов’язковий характер. Монтаж даної продукції не вимагає наявності спеціального будівельного інструменту, а також особливих знань і навичок. Тим не менш, при роботі з утеплювачем ТЕХНОБЛОК потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки, застосовуючи засоби індивідуального захисту. Додаткова протипожежна обробка не потрібна, так як ТЕХНОБЛОК відноситься до негорючих матеріалів. Оскільки плити виготовляються з мінеральної сировини, в процесі експлуатації відсутня необхідність в обслуговуванні та ремонті: утеплювач ТЕХНОБЛОК не змінює своїх властивостей з часом і не створює значущого навантаження на несучі елементи будівельних конструкцій.