Купити профнастил “Прушиньскі” в Запоріжжі та Запорізькій області


купити Профнастил

у наших дилерів
в Запоріжжі та Запорізькій
області

Купити профнастил в Запоріжжі та Запорізькій області не важко, так як практично в кожному населеному пункті у компанії “Прушиньскі” працюють Дилери. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Бердянськ, Запоріжжя, Мелітополь, Токмак, Енергодар, Василівка, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ та інші.

Профнастил в Запоріжжі та Запорізькій області дуже популярний, так само, як і металочерепиця. Його навіть застосовують в приватному будівництві, але профлисти справді незамінні при будівництві промислових споруд. А чому? Відповідь напрошується сама собою: профнастил дуже міцний матеріал, який виробляється зі сталі (0,5-1,5 мм) методом холодного прокату.

Фахівці розрізняють кілька видів профнастилу, а саме: покрівельний, стіновий, несучий. Компанія «Прушиньскі» випускає такі різновиди профлистов:

  • профнастил покрівельний (Т-14 – Т-60);

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

  • профнастил стіновий (Т-6 – Т-35ЕL), також випускаємо хвилястий профнастил для фасаду (PF-25);
  • несучий профнастил (Т-40 – Т-160).

Будинки в промисловому сегменті часто використовуються для виробничих цехів з підвищеним рівнем шуму, тому компанія «Прушиньскі» пропонує своїм замовникам перфорований профнастил. Основне застосування перфорованого металу – це звукоізоляційні стіни, перегородки і підшивка покрівлі (несучий профнастил) в будівництві.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Часто профнастил застосовують для будівництва сільськогосподарських приміщень для худоби і птахів. В такому випадку буде недостатнім застосування оцинкованого профнастилу, тому що в такому агресивному середовищі (виділення газів від продуктів розпаду, гною і т.д.) найкращим застосуванням буде профнастил з покриттям алюцинк. Не забудьте також і про вентиляцію такого роду приміщень.

Також у наших представників ви можете купити профнастил для забору та огорожі.

Profnastil_3

Фото 3. Паркан із профнастилу

Профнастил. Ціна

Ціни на цей вид покрівельного та стінового огородження дуже демократичні, тому профнастил у Запоріжжі – дуже популярне покриття для дахів.

Термін доставки замовлень металопрофілю в Запоріжжя та Запорізьку область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Запоріжжя та Мелітополь по середах.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до вас за місцем розташування, зверніться до Запорізького департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять вам наших представників, що найбільш повно відповідають вашим вимогам:

вул. Брянська, 12

тел/факс: (061) 222-999-6