Купити профнастил “Прушиньскі” в Сумах і Сумській області


купити Профнастил

у наших дилерів
у Сумах і
Сумській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Сумах та Сумській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Охтирка, Глухів, Конотоп, Лебедин, Ромни, Суми, Шостка, Білопілля, Буринь, Ворожба, Дружба, Кролевець, Путивль, Середина-Буда, Тростянець, тощо.

Профнастил в Сумах і Сумській області

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Сумах і Сумській області.

Під назвою “профнастил» (профлист, металопрофіль) мається на увазі гофрований лист з металу з різними видами покриття: оцинк, поліестер, матовий поліестер, пурал і т.п.
Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Застосування профнастилу можна знайти як в промисловому і комерційному секторі, так і в облаштуванні приватних будинків, господарських будівель, альтанок та ін. Деякі забудовники в Сумах і Сумській області встановлюють покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дач.

Кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень, особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а зверху нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Профнастил для обшивки стін буває декількох видів:

  • стандартний трапецієподібний;
  • декоративний хвилястий або радіальний.

Застосування профнастилу дозволяє проводити ремонт та утеплення фасадів, використовуючи просту підконструкцію з опорних столиків та L-прогонів.

profnastil_sumy_1

Фото 2. Фасад промислової будівлі з стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Суми)

Профнастил потрібно обирати зважено, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил в Сумах і Сумській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його виробництва тільки якісний метал — сталевий оцинкований лист, товщиною від 0,45 до 1,5 мм.

Ціна на цей вид покрівельного покриття дуже демократична, тому профнастил в Сумській області – дуже популярний матеріал.

Компанія “Прушиньскі” виготовляє оцинкований профнастил, а також з різноманітним полімерним покриттям та покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками та терміном служби.

Найважливіший чинник – це якісний монтаж профнастилу в Сумах і Сумській області, оскільки саме від нього залежить, як довго прослужать вам ці матеріали. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Окрім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), профнастил для парканів та огорож на сьогодні  теж досить практичний та естетичний матеріал.

profnastil_sumy_2

Фото 3. Паркан із профнастилу

Детальніше про застосування профнастилу для монтажу парканів можна дізнатися тут.

Профнастил має певні переваги у порівнянні з іншими фасадними та покрівельними матеріалами:

  • невелика вага;
  • широкий вибір гамми кольорів і різновидів профілювання;
  • простота монтажу;
  • прийнятна ціна, яка напряму залежить від якості та товщини металу;
  • мінімальна кількість відходів.

Терміни доставки замовлень металопрофілю в Суми та Сумську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Суми по вівторках.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Сумського департаменту компанії «Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

пр-кт Курський, 147, оф. 14

тел: (067) 409-74-75