Купити профнастил “Прушиньскі” в Рівному та Рівненській області


купити Профнастил

у наших дилерів
у Рівному та
Рівненській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Рівному та Рівненській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Рівне, Дубно, Вараш, Острог, Березне, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Радивилів, Сарни, тощо.

Профнастил в Рівному та Рівненській області

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному сегментах, але і в будівництві приватних будинків, господарських приміщень, альтанок і т.д. Так, деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень. Особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Рівне та Рівненська область)

Профнастил потрібно вибирати ретельно, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил у Рівному та Рівненській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий щільно оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Рівному для цього покриття дуже демократична, тому профнастил у Рівному та Рівненській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий фактор – це якісний монтаж профнастилу в Рівному та Рівненській області, так як від нього також залежить, скільки прослужить вам цей матеріал. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), застосування профнастилу для паркану сьогодні самий практичний і естетичний варіант.
Profnastil_3

Фото 3. Паркан із профнастилу

Терміни доставки замовлень металопрофілю в Рівне і Рівненську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки продукції в Рівненську область.

Вся продукція виробляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів в Рівненську область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Рівненського регіонального представництва компанії “Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

тел: (067) 223-06-89