Профнастил в Миколаєві та Миколаївській області


купити Профнастил

у наших дилерів
в Миколаєві та
Миколаївській області

Купити профнастил в Миколаєві та Миколаївській області не складе труднощів, так як практично в кожному регіоні у компанії «Прушиньскі» працюють дилери та регіональні представництва .

Профнастил Миколаєві та Миколаївській області

Дуже популярний, так як і металочерепиця. Його навіть застосовують в приватному будівництві, але профлисти справді незамінні під час будівництва промислових споруд. А чому? Відповідь напрошується сама собою: профнастил дуже міцний матеріал, який виробляється зі сталі (0,5-1,5 мм) методом холодного прокату.

Фахівці розрізняю кілька видів профнастилу, а саме: покрівельний, стіновий, що несе. Так компанія «Прушиньскі» випускає такі профлисти:

– Профнастил покрівельний (Т14-Т60);

– Профнастил стіновий (Т6-Т35ЕL), також випускаємо хвилястий профнастил для фасаду PF25, PF35EX;

– Несучий профнастил (Т40-Т160).

Також в промисловому будівництві, будівлі часто використовуються для виробничих цехів з підвищеним рівнем шуму, тому компанія «Прушиньскі» пропонує своїм замовникам перфорований профнастил.Основне застосування перфорованого металу – це звукоізоляційні стіни і перегородки в будівництві.

Також часто профнастил застосовують для будівництва сільськогосподарських приміщень для худоби і птиці. У такому випадку буде недостатньо застосувати для будівництва оцинкований профнастил, в такому агресивному середовищі (виділення газів від продуктів розпаду, гною і т.д.) кращим застосуванням буде профнастил з покриттям алюцинк. Не забудьте також і про вентиляцію такого роду приміщень.

Також у наших представників ви можете купити профнастил для забору та огороджень, які працюють у багатьох населених пунктах Николаевкой області.

Профнастил. Ціна (Миколаїв)

на це покриття дуже демократична, тому профнастил в Миколаївській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Інформація про терміни доставок замовлень на профнастилу в Миколаєві

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставку в Миколаїв щопонеділка.

Так само Ви можете звернутися в миколаївський департамент:

вул. Космонавтів, 81, оф. 507

тел: (0512) 769-770 тел: (0512) 769-771 факс: (0512) 769-770 e-mail: y.nazarenko @ pruszynski.com.ua

Фотогалерея профнастілав Миколаєві та Миколаївській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням профнастилу Прушиньскі в Миколаївській області: