Купити профнастил “Прушиньскі” у Львові та Львівській області


купити Профнастил

у наших дилерів
у Львові та Львівській
області

Щоб купити профнастил “Прушиньскі” у Львові та Львівській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Борислав, Дрогобич, Львів, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Белз, Бібрка, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок, Добромиль, Дубляни, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Комарно, Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Калинів, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Судова Вишня, Турка, Угнів, Ходорів, Хирів, Яворів.

Профнастил у Львові та Львівській області

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному сегментах, але і в будівництві приватних будинків, господарських приміщень, альтанок і т.д. Так, деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень. Особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Львів і Львівська область)

Профнастил потрібно вибирати ретельно, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил у Львові та Львівській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий щільно оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу у Львові для цього покриття дуже демократична, тому профнастил у Львові та Львівській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий фактор – це якісний монтаж профнастилу у Львові та Львівській області, так як від нього також залежить, скільки прослужить вам цей матеріал. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), застосування профнастилу для паркану сьогодні самий практичний і естетичний варіант.

Profnastil_3

Фото 3. Паркан з профнастилу

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Львівського департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

м. Львів, вул. Городоцька, 355-а, оф.228

тел.: (0322) 42-17-37, моб.: (067) 67-127-31