Профнастил Крим

Купити профнастил в Криму

Ви вирішили купити профнастил в Сімферополі і Криму? Немає нічого простіше! Звертайтеся до наших дилерів , які знаходяться в Сімферополі, Севастополі, Євпаторії та Ялті. Профнастил в Сімферополі і іншупродукцію компанії «Прушиньскі» ви можете знайти на складах наших дилерів.

 

Профнастил в в Сімферополі і Криму

Якщо ви стоїте перед вибором покрівельного або фасадного матеріалу з металу і у вас обмежений бюджет, то сміливо можете звернути свою увагу на профнастил.

За такими показниками, як ціна-якість, він має найкращі показники. Не вірите? Давайте звернемося до фактів.

Профнастил дуже міцний матеріал, який можна використовувати не тільки для будівництва промислових будівель, але і з успіхом застосовувати в котеджному будівництві. Якщо ви хочете побудувати будинок в стилі «хай-тек», можете сміливо застосовувати профнастил для забору, для покрівлі, для фасаду, і навіть ваш домашні улюбленці можуть жити «під дахом будки своєї» з профнастилу.

Вартість профнастилу для забору та інших матеріалів ви можете уточнити у наших дилерів.

Профнастил виготовляється з сталі, товщиною від 0,5 до 1,5 мм, методом холодного прокату, тому дуже міцний, довговічний (термін служби 25-50 років), а також за рахунок ребер має високу жорсткість, що дозволяє витримувати великі снігові і вітрові навантаження, причому профнастил дуже легкий (це дозволяє заощадити на подконструкции). Захисне полімерне покриття буде протистояти корозії, УФ-випромінювання, вітру, дощів і снігу дуже багато років.

Враховуючи те, що монтаж профнастилу нескладний і дешевий, все ж краще для таких робіт запросити професіоналів, які оперативно і кваліфіковано смонтріруют для вас покрівлю чи фасад. Враховуючи сильні вітрові навантаження в Криму профнастил обов’язково треба кріпити до решетування якісними саморізами. Використання цвяхів не припустимо, оскільки листи профнастилу можуть бути вирвані вітром.

Профнастил також має величезне безліч видів (тільки компанія «Прушиньскі» випускає близько 20), а також квітів полімерного покриття (24 кольору).

 

Профнастил. Ціна (Сімферополь)

на це покриття дуже демократична, тому профнастил в Криму – дуже популярне покрівельне покриття.

 

Контакти представника в Криму:

тел: (095) 319-16-32

 

Фотогалерея профнастилу в Криму

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням профнастилу Прушиньскі в Криму: